Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

23 Nisan’da Çocuklara Özel Oyunculuk Kursu Kampanyası

Sanatla İç İçe Büyüyen Nesiller Yetiştiriyoruz!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı unutmadık elbette! Onlara sanatsal bakış açısı kazandıracak, geleceklerini şekillendirecekleri, sanat sevgisi aşılayan ve yeteneklerine yöne verecek bir hediye almak ister misiniz?

Çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmenizi sağlayacak, geleceğin başarılı oyuncularını yetiştireceğimiz eğitimlerimizle yanınızdayız! Hem sosyalleşecekleri hem de yeni bilgiler edinecekleri oyunculuk atölyelerimizde yeni döneme özel kampanyalara var...

Unutmayın, ağaç yaşken eğilir! Sanatla iç içe olan, sosyal ve yetenekli çocuklar yetiştirmek istiyorsanız Sinema Akademi’ye gelin, tanışalım, çocuklarınızın geleceğine yön verelim.

Geleceklerine Bir Katkınız Olsun!

Sanatla büyüyen çocuklar, hayata daha pozitif bakıyor ve duygularını daha rahat ifade edebiliyorlar. Siz de çocuklarınızın hayatı tanımasını, sanat sevgisi ve bilinci aşılamak istiyorsanız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara özel oyunculuk kursu hediyemizi onlara armağan edin, hem yüzlerini güldürün hem de geleceklerine bir katkıda bulunun!

23 Nisan Çocuk Bayramı oyunculuk kursu hediyesi ile:

  • Çocuklarınız yeni bir hobi edinecekler.
  • Sanat sevgisi kazanacaklar.
  • Okul hayatının stresinden uzaklaşarak huzurlu ve keyifli bir ortamda eğitim alacaklar.
  • Yaşıtlarıyla bir arada olacak, sosyalleşecek ve eğlenceli vakitler geçirecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Yeteneklerini keşfederek belki de mesleklerine karar verecekler.
  • Yaparak yaşayarak öğrenmenin keyfine varacak, hayatı yakından gözlemleyecekler.

Oyunculuk kursu kampanyamızdan yararlanarak siz de çocuğunuzun hobi kazanmasını, çekingen ve kırılgan yapısından sıyrılmasını sağlayabilir, sosyalleşmesine ve sanatsal bilinç kazanmasına destek olabilirsiniz.

[widget-135]

23 Nisan Çocuk Bayramına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

23 Nisan Çocuk Bayramı eğitim fırsatımız; 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi, 10 -12 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi, 13 - 14 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi, Ritim Perküsyon Eğitimi, Müzik Orff Eğitimi, Dans Eğitimi, Zarafet Eğitimi gibi çocukların ilgisini çekecek eğitimlerden oluşuyor.

Çocuklarınız, çok sevdiğiniz akrabalarınız ya da arkadaşlarınızın çocukları için 23 Nisan ve sonrasında yararlanabilecekleri, onları unutmadığınızı gösterecek Sinema Akademi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı oyunculuk kursu fırsatından %50 indirimle yararlanabilirsiniz. Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir de tebrik kartı hazırlıyoruz.

Uygulamalı eğitimler, eğlenceli aktiviteler, keyifli organizasyonlarla geçecek bir eğitim çocuklarınızı bekliyor. Gelin, onların geleceğine yön verin, hayallerini gerçekleştirin!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40