Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Diksiyon Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Akıcı ve Kusursuz Konuşmayı Kim İstemez! Bu Diksiyon Kursu Fiyatları Kaçmaz!

Bol uygulamalı, uluslararası eğitim standartlarında, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen Diksiyon Kursu erken kayıtta %50 indirimli! Diksiyon kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programı hazırladık. 5 hafta 30 saatlik Diksiyon Eğitimi programımızda soluk denetiminden tonlamaya, etkili iletişim tekniklerinden topluluk önünde konuşmaya kadar kusursuz bir diksiyon için sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Anlaşılır, renkli ve etkileyici bir imaj yaratmak artık çok kolay! Diksiyon kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hem oyunculuk becerilerini geliştirmek hem de imajını güçlendirmek isteyenler için hazırladığımız Diksiyon Kursu, topluluk önünde konuşma korkunuzu yenmenizi sağlarken diyaframınızı geliştirerek doğru nefes almanıza destek olacak, Türkçe'nizi etkili kullanmanızı kolaylaştıracak. Diksiyon kursu fiyatları erken kayıt imkanıyla bütçenizi de zorlamamış olacak...

Diksiyon kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, uzman eğiticilerden öğrencilerin performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen diksiyon eğitmenleri, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Diksiyon kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca Diksiyon kursundan mezun öğrencilerimiz, Seslendirme-Dublaj, Beden Dili ve Hitabet, Ses ve Nefes, Etkili İletişim ve İmaj eğitimleri de alıyorlar. En çok tercih edilen eğitimlerimiz %100 öğrenme garantili, isteyene özel isteyene grup dersi fırsatlarıyla! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinizi geliştirmeye devam edin!

Ucuz Diksiyon eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Diksiyon kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-134]

Türkiye'nin En İyi Diksiyon Eğitmenlerinden Ders Alın! Hem De %50 İndirim Fırsatıyla!

Diksiyon ve etkili konuşma, beden dili ve hitabet, imaj, ses ve nefes gibi etkili iletişim ve imaj eğitimlerinde uzman, deneyimli, uluslararası standartlarda eğitim veren, daima kendini ve öğretim tekniklerini geliştiren, Türkiye’nin ünlü iletişim akademisyenleri ve öğretmenleriyle sektörün en iyi eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve sanattan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik diksiyon eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. 

Unutmayın, her yıl diksiyon eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket diksiyon kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun diksiyon eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde diksiyon kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı diksiyon kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40