Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Tiyatrodan Sinemaya Sahnenin Yıldızı Sizsiniz! %50 İndirimli Sinema Oyunculuğu Kursu Fiyatları!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Sinema Oyunculuğu Kursu erken kayıt kampanyamızla birlikte size özel %50 indirimli! Sinema Oyunculuğu kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

20 hafta 160 saatlik eğitim programımızda akıcı konuşma becerisinden beden kontrolüne, rol yapmadan doğaçlama kurguya, tiyatro oyunculuğundan sinema oyunculuğuna kadar mesleğinizi yapabilmeniz için sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Oyunculuk tutkusu olan ve oyunculuğu meslek edinmek isteyen, sahne deneyimi kazanmak ve doğaçlama performanslarıyla dikkaç çekmek isteyen tüm sanatseverler için özel olarak hazırladığımız Sinema Oyunculuğu Kursu için kaydınızı hemen yaptırın, sahnelerin yıldızı olma fırsatını kaçırmayın! Sinema Oyunculuğu Kursu kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Akıcı konuşma becerisi elde edecek, metin okuma ve doğru telaffuz konularında uzmanlaşacak, sahnede konsantre olmayı, metin ezberlemeyi ve rol arkadaşınıza ayak uydurmayı öğrenecek, jest ve mimiklerinizi doğru kullanacak ve rolünüze adapte olacaksınız. Size sadece rol yapmayı değil, mesleğin etik değerlerine saygılı, sanatı ve sanatçıyı koruyan, kendini geliştiren, iyi bir sanatçı olmanın yanında duyarlı bir insan olmayı öğretiyoruz.

Sinema ve sahne sanatları oyunculuğu kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Sinema oyunculuğu kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen Sinema oyunculuğu kursu Sinema Akademi ile tanışın!

[widget-132]

Adınızı Duyurmanın Tam Zamanı! Beyazperdede Harikalar Yaratacaksınız!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve için, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimi belirleyelim, sonunda mutlu ayrılacağınız bir eğitim planı çıkaralım.

Unutmayın, her yıl sinema oyunculuğu eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket oyunculuk kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun oyunculuk eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde oyunculuk kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Sinema oyunculuğu kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40