Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Zeytinburnu

İleri Oyunculuk Teknikleriyle Kendinizi Geliştirin! Zeytinburnu Oyunculuk Kursu İle Hayallere Merhaba!

Oyunculuk hakkında konuşmak bile kalp ritminizi artırıyorsa, heyecanınızı bastırmaya çalışmadan kendinizi en iyi oyunculuk kursu deneyiminin kollarına bırakmalısınız! Yeteneklerinizi parlatan temel ve ileri oyunculuk kursu Zeytinburnu eğitimleri için Sinema Akademi ile tanışmanızın zamanı geldi de geçiyor bile!

Alanının en iyisi eğitmenlerle ve oyuncu koçlarıyla, uluslararası standartlara uygun geliştirilmiş Türkiye’nin en iyi Zeytinburnu oyunculuk kursu olan Sinema Akademi ile tanışmalı, eğitim kalitesini fark etmelisiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz sahnede kendinizi başka biri gibi hissetmek isterseniz Zeytinburnu oyunculuk eğitimi almaya başlamalısınız. 

Oyunculuk Mesleğini Denemek İster Misiniz? -  Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Zeytinburnu

Profesyonel bir oyunculuk eğitimi yolculuğuna çıkmak istiyorsanız, kendinizi bu alanda yetiştirmeyi ve mesleğinizi şekillendirmeyi düşünüyorsanız Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk kursu programları hakkında detayları öğrenmelisiniz. Merkezi konumda yer alan binamızdaki eğitimlerimizi, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi keşfederek bambaşka bir dünyada yeni projelere yelken açabilirsiniz. Oyunculuk kursları Zeytinburnu Sinema Akademi’nin MEB standartlarıyla geliştirilmiş uluslararası geçerliliği bulunan eğitimlerini hemen keşfedin!

[widget-136]

Yeteneklerinizi Göstermenizin Tam Sırası! - İleri Oyunculuk Kursu Zeytinburnu

İş hayatından ve sorunlardan bıktıysanız hayatınıza oyunculuk kurslarıyla yepyeni bir renk kazandırabilirsiniz. Zeytinburnu oyunculuk eğitimi alarak daha önce keşfedilmemiş yeteneklerinizi gözler önüne serebilir, hayatınızı canlandırabilirsiniz. Temel oyunculuk kursu eğitimlerinizin ardından hiç vakit kaybetmeden ileri oyunculuk kursu Zeytinburnu eğitimlerinden yararlanarak başarılı bir oyuncu donanımına sahip olabilirsiniz. Kamera önü oyunculuk kursu Zeytinburnu Sinema Akademi eğitimleriyle dizi ve film oyunculuğuna dair yeni teknikler öğrenebilirsiniz. 

Çocuğunuza Büyülü Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın! - Zeytinburnu Çocuk Oyunculuk Kursları

Çocukların müziğe olan ilgilerini bilirsiniz. Özellikle gelişim dönemlerinde hem müziği hem de oyunculuğu buluşturan müzikal oyunculuk kursu Zeytinburnu Sinema Akademi ile çocuğunuzun müzik ve oyunculuk tutkularını birleştirebilirsiniz. Zeytinburnu çocuk oyunculuk kursu eğitimleri yardımıyla çocuğunuzun daha sosyal daha empati sahibi ve duyarlı bir birey olmasını sağlayabilir, toplumda saygın duruş kazanmasına destek olabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Oyunculuk Eğitimi Zeytinburnu Sinema Akademi

Oyunculuk eğitimleri almayı düşündüğünüzde güvenilir kurumlardan vazgeçmemeli, MEB ruhsatlı eğitim kurumlarını tercih etmelisiniz. MEB ruhsatı olmayan kurumlarda alacağınız Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimlerinin yasal olmadığını unutmamalı, bu kurumlardan eğitim almanın cezası olduğunu bilmelisiniz.

MEB standartlarına ve Özel Öğretim Kurumları yönetmeliğine bağlı olarak Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimi veren Sinema Akademi, eğitim araç gereçlerinin kalitesine, yeterliliğine, acil çıkışlarına, yangın merdivenine, deprem dayanıklılık raporunun bulunmasına dikkat ediyor, sağlıklı bir eğitim ortamı sunuyor. 

MEB Onaylı Sertifika – Temel Oyunculuk Kursu Zeytinburnu Sinema Akademi

Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimlerinin sonrasında kendinize yepyeni bir kariyer belirleyebilirsiniz. Oyunculuk kursu Zeytinburnu Sinema Akademi sertifikanızla eğitmen olabilir veya farklı profesyonel çalışmalar içinde yer alabilirsiniz. Böylece yeni kariyer fırsatlarına kapı aralamış olursunuz. Kurumumuzdan alacağınız MEB onaylı oyunculuk eğitimi sertifikanızı özgeçmişinize ekleyebilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Zeytinburnu Oyunculuk Kursu

Sahne sanatlarında yüksek başarıları bulunan, alanında deneyim sahibi ve sinema tutkusuyla yaşayan ünlü sanatçılardan oyunculuk eğitimi almanızı sağlıyoruz. Zeytinburnu oyunculuk eğitimi alarak Türkiye’nin ünlü duayenleriyle çalışmalar yapabilir, kendinizi bu mesleğe hazır hissetmeye başlayabilirsiniz. Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitmenlerinin tamamı pedagojik formasyona sahip, alanında deneyimli ve usta oyunculardır. Geleceğinize yön verecek eğitimler için Sinema Akademi’ye bekliyoruz.

15 Yıllık Deneyim – İleri Oyunculuk Kursu Zeytinburnu 

Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimlerini 15 yıllık bir birikimle veriyoruz. Öğrencilerimizin doğru bilgilerle gelişim gösterebilmeleri için onlara yol gösteriyor, ihtiyaçları olan eğitime kolayca ulaşabilmelerini sağlıyoruz. 15 yıldır eğitim sektöründe bulunduğumuz için öğrencilerin bireysel farklılıklarını esas alarak, onların hızlarına, istek ve ihtiyaçlarına yönelik programlar düzenliyoruz. Temel veya ileri seviye programlarımızı sadece teorik değil, özellikle pratik derslerle donatıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Zeytinburnu

Dünyadaki en iyi oyunculuk okullarının eğitim içeriklerini ve programlarını inceleyerek oluşturduğumuz, uluslararası standartlara sahip eğitim programlarımıza katılarak en iyi Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimini alabilirsiniz. Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitim materyallerinin tam donanımlı olmasına, oyunculuk eğitimi veren kadronun başarılı ve tanınmış isimler olmasına, eğitim içeriklerimizin kaliteden ödün vermemesine dikkat ediyoruz. Ayrıca geleceğini Zeytinburnu oyunculuk eğitimi alarak şekillendirmek, mesleğini oyunculuk üzerine inşa etmek isteyen öğrencilerimize kariyer danışmanlığı veriyoruz. Siz de Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimleriyle desteğimizi alabilirsiniz. 

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Zeytinburnu Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

Araştırmalara Göre:

Sahne fobisi ya da performans anksiyetesi olarak adlandırılan durumu yenmek isteyen yetişkinlerin yüzde 87’si, katıldıkları oyunculuk kursları ile bu sorunu ortadan kaldırdılar. Sürekli pratik yapmak ve ilgili eğitmenlerle çalışmak sahne fobisinin yok edilmesine katkı sağlıyor. 

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Zeytinburnu oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Zeytinburnu Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Zeytinburnu oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri - Tiyatro Oyunculuğu Kursu Zeytinburnu

Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimleri uygulama ağırlıklı programlar kapsamındadır. Teorik bilgileri alan öğrencilerimizi vakit kaybetmeden sahneye yönlendirir, tüm teorik bilgilerin sahnede uygulanmasını sağlarız. Bundan sonraki süreçte de devamlı pratik üzerine çalışmalar gerçekleştiririz. Tiyatro çalışmalarından kamera önü oyunculuğa, senaryo okumalarından tirat çalışmalarına kadar tüm çalışmaların pratiğini gerçekleştirebilirsiniz. Tiyatro oyunculuğu veya kamera önü oyunculuk kursu Zeytinburnu eğitimleri için siz de Sinema Akademi’yi tercih edebilirsiniz. 

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk eğitimi aldıktan sonra desteğimizi sürdürüyoruz. Öğrencilerimizi Zeytinburnu oyunculuk kursu sonrasında çeşitli oyuncu seçmelerine yönlendiriyoruz. Dolu dolu içeriklerimizle geliştirdiğimiz öğrencilerimizin cast ajans çalışmalarını yürüterek, istedikleri kariyere erişmelerine destek oluyoruz. Ajanslar için fotoğraflarını çekiyor, portföyleri için deneme çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Oyunculuk kursu Zeytinburnu Sinema Akademi olarak öğrencilerimize destek eğitimler de sunuyoruz. Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Nefes eğitimleri gibi oyunculuklarına katkı sağlayacak eğitimleri almalarını sağlıyoruz. 

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk kursu, eğitim yuvası olmanın dışında öğrencilerine yepyeni bir dünya sunuyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları düzenleyerek katılımcıların birbirleriyle kaynaşmaları hedefleniyor. Aynı zamanda hem eğlenceli hem de eğitici workshoplar ve seminerler düzenleyerek öğrencilerimizin istedikleri alanlarda kendilerini yetiştirmelerine olanak sağlıyoruz. Sahne sanatlarının sevilen temsilcileriyle gerçekleştirdiğimiz seminerler öğrencilerimizden büyük ilgi toplarken; film ve tiyatro gösterimlerimiz, oyuncu ve yönetmenlerle bir araya geldiğimiz network organizasyonlarımız ile müthiş bir deneyim yaşatıyoruz. 

Merkezi Lokasyon – Zeytinburnu Oyunculuk Kursları

Zeytinburnu oyunculuk kursu arayışınızda en önemli konulardan biri kursun yakınlığı diğeri ise kalitesi olmalıdır. Hem kaliteli hem de yakın bir kurs bulmak zor olsa da, hemen hemen her semtten öğrencisi bulunan merkezi kurslar bulunuyor. Sinema Akademi de bu kurslardan biri… Bakırköy’ün en merkezi bölgesinde yer alan oyunculuk eğitimi merkezimiz tüm toplu taşıma araçlarına yakın mesafede bulunuyor. Ayrıca özel aracıyla kuruma ulaşmak isteyen kişiler binanın merkezi konumunu çok kolay bir şekilde bulabiliyorlar. Zeytinburnu oyunculuk kursları ararken tamamen kriterlerinize uyan bir kurs bulamadıysanız Sinema Akademi tam size göre!

Online Eğitim

İstanbul Zeytinburnu oyunculuk kursu katılımcıları için online eğitim hizmeti sunuyoruz! Gelemediğiniz dersler için üzülmeyin! Dünyanın her yerinden oyunculuğa gönül vermiş insanlarla buluşabileceğiniz online derslerimizle eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Online oyunculuk kursu eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için Online Eğitim sayfamızı inceleyin.

En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimlerimize Göz Atın! – Oyunculuk Kursu Zeytinburnu Sinema Akademi

Oyunculuk eğitimi almak istiyor, ancak nereden başlamanız gerektiğine emin olamıyor musunuz? Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk kursu programlarımızdan hangilerinin daha çok tercih edildiğine göz atın, kararınızı vermek için Sinema Akademi ailesinin diğer üyelerinin tercihlerinden yararlanın!..

[widget-132]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Zeytinburnu oyunculuk kursları kaç yaştan itibaren başlar? 

Zeytinburnu çocuk oyunculuk kursu eğitimlerine okul döneminde başlanabilir. Bunun nedeni, senaryo okumaları ve ezber çalışmaları yapılabilmesi için okuma yazmanın biliniyor olmasının gerekmesidir. Okul öncesi dönemdeki çocuklarda ise oyunculuk yerine drama eğitimleri verilir. Zeytinburnu çocuk oyunculuk kursları, 7 yaştan 14 yaşa kadar ve 14 yaş sonrasında ise 18 yaşa kadar iki seviyede gerçekleşir. 14 yaş üstü Zeytinburnu oyunculuk kursları genel olarak genç oyunculuk eğitimi olarak anılır ve bu yaş grubunun ihtiyaçlarına yöneliktir. 

  • Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimi alarak profesyonel oyuncu olabilir miyim?

Oyunculuk kursu eğitimleriyle oyunculuk mesleğini icra etmeniz mümkün. Katıldığınız Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk kursları, MEB onaylı eğitim sertifikası vererek uzmanlığınızı belgeler. Bu belgeyle profesyonel pek çok çalışma yapabilir, dilerseniz eğitmen de olabilirsiniz. Eğer meslek olarak oyunculuğu tercih etmek istiyorsanız, Sinema Akademi’nin sunduğu birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz. Örneğin aldığınız eğitim sonrası cast ajansımızla çalışabilir, oyunculuk seçmelerini kazanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve audition çekimlerinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  • Kimler dizi oyuncusu olabilir?

Oyunculuk kursları Zeytinburnu Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanan herkes kamera önü oyunculuk deneyimine sahip olur. İleri seviye oyunculuk kursu Zeytinburnu Sinema Akademi çalışmalarıyla kamera önü oyunculuğun püf noktalarını öğrenebilir ve dizi oyuncusu olabilirsiniz. 

Zeytinburnu Oyunculuk Kursu Fiyatları

Zeytinburnu oyunculuk kursu fiyatları belirlenirken kurstan kimin yararlandığı, hangi programlara dahil olduğu, haftada kaç gün ve hangi saatlerde eğitim aldığı bizim için önemlidir. Grup eğitimleriyle birebir özel derslerin farklı fiyatlara tabi olduğunu bilmelisiniz. Aldığınız oyunculuk kursu temel seviye mi, yoksa ileri oyunculuk kursu seviyesinde mi? Detaylar Sinema Akademi Zeytinburnu oyunculuk kursu eğitimlerinin fiyatlarını da belirler. Ayrıntılı bilgi ve Zeytinburnu oyunculuk kursu fiyat politikaları hakkındaki tüm detaylar için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilir, kursumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Bu Dizi Zeytinburnu İlçesinde Çekildi!

Zeytinburnu, genellikle dizilere ve filmlere ev sahipliği yapan bir ilçe olmamasına rağmen, TRT’nin sevilen dizisi Tek Yürek bu ilçede çekilmiştir. Gerçek bir hikayeden uyarlanan dizi, Zeytinburnu’nda çekilen diziler neler diye merak eden çevre halkına cevap oluyor.

Zeytinburnu Belediyespor buz hokeyi takımının hayat hikayesinden uyarlanan dizi, Zeytinburnu ilçesinin Yedikule semtinde geçiyor. Buz hokeyi takımının anlatıldığı dizide Silivrikapı Buz Pisti kullanıldığından dolayı çekimler Zeytinburnu’nda gerçekleştiriliyor ve semtin tarihi dokusu da dizide yer buluyor. Ayrıca dizideki karakterler de Zeytinburnu ilçesindeki bir mahallede yaşıyor. Zeytinburnu’nda çekilen filmler için verilebilecek örnek ise başrolünde Kemal Sunal’ın bulunduğu Bekçiler Kralı filmi diyebiliriz.

Sur Dibinde Yer Alan Bir Değer: Zeytinburnu

Daha önceleri Fatih ilçesine bağlı bulunan, 1957 yılında ise ilçe statüsüne kavuşan Zeytinburnu, surların bitiminden itibaren dışarı açılan bir kapı görevi görüyor. Unesco kültür miraslarından biri olan Yedikule Bostanlarını ve tarihi bir değer niteliğindeki Yedikule Zindanlarını da sınırlarında bulunduran Zeytinburnu’nun önemli bir kültürel değeri bulunuyor. 

Zeytinburnu oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak oyunculuğa merak salmış kişilerin uğrak noktası oluyoruz. Öğrencilerimizin öğrenirken eğlendikleri ve gönüllerince sosyalleştikleri eğitimlerimiz için oyunculuk okulumuza bekliyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40