Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Tuzla

Hayallerinizi Ertelemeyin! Tuzla Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

 

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Tuzla

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Tuzla oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Tuzla oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Tuzla oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Tuzla oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Tuzla Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Tuzla oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Tuzla oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Tuzla Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Tuzla

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Tuzla oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Tuzla oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Tuzla oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Tuzla oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Tuzla oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Tuzla oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Tuzla Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Tuzla oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Tuzla oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Tuzla oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Aydınlı, Şifa, Yayla, Mimar Sinan, Aydıntepe, Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Sancaktepe semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Tuzla oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Tuzla olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Tuzla Oyunculuk Kursu Fiyatları

Tuzla oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Tuzla oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Tuzla oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Tuzla Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Tuzla Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Tuzla oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Tuzla oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Tuzla Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Renkli çekilen ilk Türk filmi, 1953 yılında Muhsin Ertuğrul tarafından çekilen Halıcı Kız filmidir.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Ücretsiz oyunculuk eğitiminiz var mı?

Ücretsiz oyunculuk eğitimimiz olmamakla birlikte oyunculuk kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize ücretsiz deneme derslerimize katılım hakkı vermekteyiz.

  • Grup indiriminiz var mı?

Gruplara özel indirimlerimiz var. Oyunculuk, konservatuvara hazırlık, çocuk ve genç atölye, teknik eğitimler, mesleki gelişim kursları ve kurumsal eğitimlerimiz için kursun süresine ve içeriğine, katılımcı sayısına, ekstra eğitim taleplerinize göre grup kurslarımızda indirim yapmaktayız.

  • Aile ve arkadaş indiriminiz var mı?

Ailesi ya da arkadaşı ile eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel indirimimiz bulunmaktadır. Arkadaşını getiren kursiyerlerimiz kayıt yaptırmak istedikleri eğitim için %50 indirim hakkı kazanırlar. Ailesi ile eğitim almak isteyen öğrencilerimiz de grup indirimlerimizden yararlanabilirler.

  • Oyunculuk kursu için kampanya ya da indirimleriniz var mı?

Evet. Her eğitim döneminde MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Kamera Önü Oyunculuk Kursu, Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu, Müzikal Oyunculuk Kursu, İleri Oyunculuk Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Yaratıcı Drama, Gençler İçin Kamera Önü Oyunculuk ve Tiyatro Eğitimi alanlarında  %50 oranında erken kayıt indirimimiz bulunmaktadır. Anneler ve Babalar Gününde anne ve babalara, Sevgililer Gününde sevgilisiyle ya da eşiyle kursa katılacak olanlara, Evlilik Yıldönümünde evli çiftlerimize özel kurs indirimimiz bulunurken doğum gününde arkadaşına sürpriz yapmak isteyenler için kurs kampanyalarımız vardır.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadınlara özel, Öğretmenler Gününde öğretmenlere, 23 Nisan’da çocuklara, Tiyatrolar Gününde tiyatroculara, Avukatlar Gününde avukatlara, Sağlık Haftasında sağlık sektörü çalışanlarına, Polis Teşkilatı Kuruluş Gününde polislere, Turizm Haftasında turizm sektörü çalışanlarına, Hemşireler Haftasında hemşirelere, Eczacılar Haftasında eczacılara, İşçi Bayramında işçilere, Gazeteciler Gününde basın sektörü çalışanlarına özel kampanya ve indirimler yapmaktayız.

Söz Dizisi Tuzla Piyade Okulu’nda Çekildi!

Son yıllarda İstanbul’da çekilen diziler için alternatif mekanlar aranıyor ve İstanbul’un uzak semtlerinde çekimler yapılıyor. Bunlardan biri de Tuzla. Cennet Mahallesi dizisinde rol arkadaşı olan Çağla Şikel ve Alişan, Türker İnanoğlu imzalı Dostlar Mahallesi adlı dizisi Tuzla’da çekilen diziler arasındaydı.

Amerikan yapımı The O.C. dizisinden uyarlanan ve başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı Medcezir adlı dizi, Pretty Little Liars uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar, Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen gibi isimlerin olduğu Babamın Günahları, dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur’un hikayesini anlatan No: 309 da Tuzla’da çekilen diziler arasında.

Teşhis ve tedavileriyle sıra dışı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu’nun hikayesini anlatan Hekimoğlu dizisi Tuzla’yı mekan olarak seçen yapımlardandır. Türkiye'nin doğu ve güneydoğu bölgelerinde yaşanan terör olaylarını ele alan Söz dizisi de Tuzla Piyade Okulu’nda çekildi.

Sakin ve Gelişmekte Olan Bir İlçe: Tuzla!

İstanbul’un en güneyinde yer alan ilçesi olan Tuzla, Bizans ve Osmanlı döneminde tarım ve balıkçılığın ön planda olduğu bir yerleşim yeri olmuştur. Cumhuriyetle birlikte gelişen Tuzla, günümüzde endüstri kuruluşlarının yanında balık restoranları ve konaklama tesisleriyle İstanbul’dan kaçış noktası olarak dikkat çekmektedir.

Tuzla Sahili, bölgedekilerin hafta sonu kaçamağı için tercih ettiği ilk yerdir. Marmara Denizi’ne karşı piknik yapmak, ailecek vakit geçirmek Tuzla’nın uçsuz bucaksız sahilinde yapılacak en iyi aktivitedir. Ayrıca Viaport Marina, ViaSea Temapark, Holografik Hayvanat Bahçesi, Planetaryum ve Gözlemevi ve Manastır Koyu Tuzla’da gezip görebileceğiniz, vakit geçirebileceğiniz alanlardır. Formula 1 yarışlarının düzenlendiği İstanbul Park’ı da yolunuz düşerse mutlaka görün.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40