Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Şişli

Hayallerinizi Ertelemeyin! Şişli Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Şişli

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Şişli oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Şişli oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Şişli oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Şişli oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Şişli Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Şişli oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Şişli oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Şişli Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Şişli

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Şişli oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Şişli oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Şişli oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Şişli oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Dikkat! Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Şişli oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Şişli oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Şişli Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Şişli oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Şişli oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Şişli oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Zincirlikuyu, Gülbağ, Kurtuluş, Bomonti, Mecidiyeköy, Maçka, Feriköy, Dolapdere, Akaretler, Valideçeşme, Beşiktaş semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Şişli oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Şişli olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Şişli Oyunculuk Kursu Fiyatları

Şişli oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Şişli oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Şişli oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Şişli Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Şişli Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Şişli oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Şişli oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Şişli Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Sinemamızda oyuncuların sigorta kapsamına girdiği ilk yapım Barbaros Hayrettin Paşa filmidir. (1951)

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Eğitim danışmanlarınızdan nasıl randevu alabiliriz?

Eğitim danışmanlarımızdan randevu almak için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizleri arayabilir, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun gün ve saatte randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  • Çocuğumu oyunculuk eğitimine göndermek istiyorum, çocuklar için oyunculuk kursunuz var mı?

Çocuklar için MEB Onaylı 7 – 9 Yaş, 10 – 12 Yaş, 13 – 14 Yaş Drama kursları vermekteyiz. Ayrıca 15 yaş üzeri gençlerimiz için Kamera Önü Oyunculuk ve Tiyatro Eğitimi programlarımız da bulunmaktadır. Özel oyunculuk eğitimi almak isteyenler için de kişisel programlar hazırlamaktayız.

  • Çocuklar için drama ya da oyunculuk eğitiminin yararı nedir?

Drama ve oyunculuk çocukların sosyal ve ruhsal gelişimleri için çok önemlidir. İyi bir kurs ve eğitmen; öğrencinin hayata ve dünyaya bakışını, kişiliğini, sanatsal ve soyut düşünme yetisini, çevresiyle iletişimini olumlu yönde etkilemektedir.

Oyunculuk ve drama eğitiminin çocuklara faydaları arasında ilk sırada sosyalleşmelerine olan katkıları yer alır. Sahne sanatları eğitimleri sayesinde çocuklar keyifli bir ortamda, yaşıtlarıyla bir arada olmanın tadını çıkarırlar. Kendilerini daha iyi ifade etme becerisi kazanır, iletişim yeteneklerini geliştirmiş olurlar.

Oyunculuk eğitimi aynı zamanda çocukların dünyayı keşfetmelerini sağlar, merak duygularını kamçılar. Oyunculuk ve drama eğitimi çocuklarımızın sorumluluk alma becerilerini geliştirir, daha girişken ve aktif olmalarını sağlar, onları utangaçlıktan kurtarır.

Konsantrasyon, düşünme ve fikir üretme becerileri de oyunculuk ve drama ile birlikte gelişir. Disiplin sahibi, sabırlı ve özverili bireyler olurlar. Sanatsal bakış açısı kazanarak çevresinde olanları fark eder ve sorgular, hayata farklı bakış açıları ile yaklaşır, yaratıcı ve pratik olurlar.

  • Yetişkinler için fotoğrafçılık eğitiminin yararı nedir?

Yetişkinler için oyunculuk eğitimi, günlük hayatın stresinden uzaklaşmaları, kendilerine vakit ayırmaları açısından bir fırsattır. Sahne sanatlarını ayrıntılı bir şekilde öğrenirken yeteneklerini keşfedebilir, sanatsal bakış açısı ve yaratıcılık kazanırlar. Oyunculuk eğitimi aynı zamanda profesyonel oyuncu olmak isteyenler için ilk adımı atmalarını sağlar.

Sosyalleşme imkanı veren oyunculuk eğitimi, yeni arkadaşlıklar edinmeyi sağlarken özgüvenlerini artırır, iletişim becerilerini geliştirir, kendilerini daha iyi ifade edebilmelerine destek olur. Hayata, insanlara ve canlılara duyarlılığı arttırır, doğa ve insan sevgisi kazandırır.

Oyunculuk eğitimi; sanatsal ve soyut düşünme yetisini geliştirir, konsantrasyon ve fikir üretme becerisine katkıda bulunur. Daha zinde ve enerjik hissetmeyi sağlar.

Dizi ve Filmlerin Yeni Rotası Şişli!

İstanbul’un gelişmekte olan semtlerinden biri Şişli’de son yıllarda birçok dizi ve film çekilmektedir. Örneğin İçerde dizisinde Mert karakterinin evi olarak kullanılan, özel asansörle giriş yapılan daire Şişli Kazım Orbay caddesinde bulunuyor.

Son zamanların en dikkat çekici yapımlarından biri olan Bir Başkadır da Şişli’yi mekan olarak kullanan dizilerden. Genel olarak Beykoz ilçesinde çekilen dizinin karakterlerinden Sinan’ın dairesi ise Şişli ilçesinde bulunan bir gökdelendedir.

Siyah Beyaz Aşk dizisinde de Ferhat karakterinin evi Şişli’deki Trump Tower’da yer alıyor.

Uzun yıllar keyifle izlediğimiz Avrupa Yakası da Şişli semtinde çekilmiştir. Avrupa Yakası’nda kullanılan Sütçüoğlu Apartmanı, Şişli Halaskargazi’de bulunmaktadır.

Şişli: İstanbul’un Modern Yüzü!

İstanbul’da Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerden biri olan Şişli; Beşiktaş, Kağıthane ve Beyoğlu ilçeleriyle çevrili olan, modern ticaret merkezlerinin, restoranların, mağazaların ve sosyal alanların bulunduğu hareketli bir bölgedir.

Birçok sinema ve tiyatro salonu bulunan Şişli, İstanbul'un başlıca kültür merkezlerinden biridir. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı en önemli sanat merkezlerindendir. Ayrıca Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi, Gönül Ülkü-Gazenfer Özcan Tiyatrosu, Kenter Tiyatrosu, Harbiye Cep Tiyatrosu, Profilo Kültür Merkezi, Stüdyo Tiyatrosu, Tiyatrokare ve Efe Sanat Evi gibi mekanlar da Şişli’nin tam bir sanat merkezi olduğunun göstergesidir.

Ünlü Teşvikiye Camii’nin de yer aldığı Şişli’ye yolunuz düştüğünde mutlaka Zincirlikuyu Mezarlığı, Askeri Müze, Atatürk Müzesi, Bomonti Bira Fabrikası, Harbiye Orduevi, Saint Esprit Kilisesi, Ali Sami Yen Stadyumu ve Perpa’yı görmelisiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40