Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Mecidiyeköy

Hayallerinizi Ertelemeyin! Mecidiyeköy Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

 

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Mecidiyeköy

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Mecidiyeköy oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Mecidiyeköy oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mecidiyeköy oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Mecidiyeköy oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Mecidiyeköy Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Mecidiyeköy oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Mecidiyeköy oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Mecidiyeköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Mecidiyeköy

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Mecidiyeköy oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Mecidiyeköy oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Mecidiyeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Mecidiyeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Mecidiyeköy oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Mecidiyeköy oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Mecidiyeköy Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Mecidiyeköy oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Mecidiyeköy oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Mecidiyeköy oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Etiler, Levent, Şişli, Nişantaşı, Esentepe, Gayrettepe, Beşiktaş, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Zincirlikuyu, Alibeyköy ve Fulya semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Mecidiyeköy oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Mecidiyeköy olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Mecidiyeköy Oyunculuk Kursu Fiyatları

Mecidiyeköy oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Mecidiyeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Mecidiyeköy oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Mecidiyeköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Mecidiyeköy oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Mecidiyeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Mecidiyeköy Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Türk sinema tarihinde film gösteriminin yapıldığı ilk yer Yıldız Sarayı’dır. 1896 yılında padişah ve ailesi için özel bir film gösterimi yapılmıştır.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Hangi kursların sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alınır?

Temel Oyunculuk Kursu, 07-09 Yaş Grupları için Yaratıcı Drama Kursu, 10-12 Yaş Grupları için Yaratıcı Drama Kursu, 13-14 Yaş Grupları için Yaratıcı Drama Kursu, Spikerlik Sunuculuk Kursu, Seslendirme Kursu, Diksiyon Kursu, Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu, Şan ve Solfej Kursu, Fotoğrafçılık Kursu sertifikalarımız MEB onaylıdır. MEB onaylı sertifika yalnızca MEB Onaylı Oyunculuk Kursumuzu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize verilmektedir. MEB onaylı sertifika MEB’e bağlı oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışmak isterseniz kullanabileceğiniz bir belgedir. Bunun dışında MEB Onaylı Oyunculuk Kursumuzun diğer oyunculuk eğitimlerimizle arasında herhangi bir fark yoktur. Amacınız oyunculuğu profesyonel olarak yapmaksa MEB onaylı sertifika almanızı öneririz.

  • Sertifikalarınızın uluslararası geçerliliğe sahip mi?

Sinema Akademi oyunculuk kursumuzda katılacağınız eğitimler sonrasında alacağınız sertifikalar akreditasyona sahip ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalardır. Oyunculuk kursu sertifikalarımız, kursiyerlerimizin eğitim programını başarıyla bitirdiklerini gösterirken aynı zamanda dünyanın her yerinde kabul gören standartlarda eğitim aldıklarını kanıtlayan bir belgedir.

Oyunculuk kurslarına tam zamanlı katılan ve program sonunda başarılı olan tüm öğrencilerimizin almaya hak kazandıkları bu sertifikalar, global olmanın yanında süresiz geçerliliğe sahiptir. Oyunculuk mesleğini yaparken bu işin eğitimini aldığınıza, alanınızda yetkin ve yeterli olduğunuza dair referansınız olacaktır.

  • Verdiğiniz sertifikayla eğitmen olabilir miyiz?

Sinema Akademi öğrencisi olarak MEB Onaylı Oyunculuk Kursu eğitimimizi tamamladığınızda MEB’e bağlı oyunculuk kurslarında eğitim verebilir ve çalışabilirsiniz. Ancak MEB onaylı olmayan oyunculuk kurslarında eğitim bitiminde alacağınız sertifika ile eğitmen olamazsınız. Sertifikalarımız kursumuzu başarıyla tamamladığınızı simgeleyen belgelerdir. Oyunculuk ya da diğer alanlarda eğitmenlik yapmak istiyorsanız MEB onaylı kurslara katılmanız gerekir.

Her Zaman Kalabalık ve Canlı: Mecidiyeköy!

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan bir semt olan Mecidiyeköy, İstanbul’un merkezi ilçelerine çok yakın olması, metrobüs, metro ve otobüs gibi ulaşım seçeneklerinin kesiştiği bir bölgede bulunması, iş merkezleri ve AVM’lerin varlığıyla gün içinde binlerce İstanbullunun ziyaretine ev sahipliği yapıyor.

Adını Abdülmecit’ten alan Mecidiyeköy, dutluk bir alan olmasıyla biliniyor. Osmanlı padişahı Abdülmecit'in döneminde muhacirlere toprak verilmesiyle birlikte ilk iskan çalışmalarına başlanıyor. 1950’li yıllardan sonra Mecidiyeköy’ün kırsal görünümü değişiyor ve hızla iskana açılan alanlarda İstanbul'un en yoğun konut, iş ve trafik merkezlerinden biri oluşuyor. Şişli ve Levent ilçeleriyle de ulaşım yollarıyla birleşen Mecidiyeköy, Büyükdere Caddesi’nin Boğaziçi Köprüsü'ne bağlanmasıyla da kalabalığına kalabalık katmış oldu.

İş merkezleri ve AVM’lerin yer aldığı Mecidiyeköy’de vakit geçirmek isteyenler, Cevahir AVM, Trump Towers, Astoria veya Profilo Alışveriş Merkezi’ni geziyorlar. Sinema, kafe ve bowling salonları ziyaretçilere sosyalleşebilecekleri alanlar yaratıyor. Büyükdere Caddesi ve Abide-i Hürriyet caddeleri üzerinde yer alan dükkanlar hediyelik eşya almak isteyenler için de bir seçenek oluyor.

İstanbul’un turistik noktalarına yakın olan Mecidiyeköy’den rahatlıkla Taksim, Beyoğlu, Eminönü, Ortaköy, Beşiktaş ve Etiler’e gidilebiliyor. Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası da ziyaret edilebilecek ilgi çekici yerlerden biri, aklınızda bulunsun.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40