Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Fatih

Hayallerinizi Ertelemeyin! Fatih Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Fatih

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Fatih oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Fatih oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Fatih oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Fatih oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Fatih Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Fatih oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Fatih oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Fatih Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Fatih

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Fatih oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Fatih oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Fatih oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Fatih oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Dikkat! Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Fatih oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Fatih oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Fatih Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Fatih oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Fatih oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Fatih oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Çapa, Şehremini, Samatya, Yenikapı, Kumkapı, Çukurbostan, Eminönü, Sirkeci, Beyazıt, Topkapı, Cevizlibağ, Edirnekapı, Fener, Zeytinburnu, Bayrampaşa semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Fatih oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Fatih olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Fatih Oyunculuk Kursu Fiyatları

Fatih oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Fatih oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Fatih oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Fatih Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Fatih Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Fatih oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Fatih oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Fatih Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

İlk masal filmimiz 1970 yılında çekilen Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler filmidir.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Oyunculuk kursu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Türkiye’de bir kurumun eğitim verebilmesi için ilk olarak MEB’e bağlı, ruhsatlı bir kurum olması gerekmektedir. Bu nedenle oyunculuk kursu seçerken dikkat edilecekler arasında ilk sırada kurumun MEB onaylı olup olmadığı gelmelidir. Derslik büyüklüklerinden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi’ne uygun güvenli bir binada eğitim almalısınız. Oyunculuk kursu seçmeden önce kurumu mutlaka ziyaret ederek derslikleri, koridorları, uygulama sınıflarını, bahçesini, kafesini ve sosyal alanlarını görün. Tabelasında MEB logosunun olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Bununa ek olarak eğitim kurumunun sektörde kaç yıldır hizmet verdiğine, eğitmen kadrosunun alanındaki başarılarına ve uzmanlığına, kurumun yeterli araç gerece ve yardımcı teknolojilere sahip olup olmadığına, MEB onaylı sertifika verip vermediğine, sertifikalarının uluslararası geçerliliği olmasına dikkat edin.

Eğitim içeriklerinin yeterliliğini, makine ve ekipman danışmanlığı yapıp yapmamasını, sınıf mevcudunu, kursun lokasyonunu, eğitimlerin uygulamalı olup olmadığını ve sanat aktiviteleri düzenlemesini, ders telafisi ya da ücretsiz kurs tekrarı hakkı vermesini de göz önünde bulundurun. Eğitim sonrası destek ve kariyer danışmanlığı sunan, kursiyerlerinin olumlu yorumlar yaptığı oyunculuk kurslarını tercih edin.

  • Ünlü oyuncular ve sanatçılar ile tanışmamızı sağlayabilir misiniz?

Türkiye’nin duayen oyuncuları, seslendirme dublaj sanatçıları, spiker ve sunucuları, ses sanatçıları, yönetmenleri, yapımcıları, fotoğrafçıları, etkili iletişim uzmanları, imaj koçları ile 50’den fazla branşta Workshop eğitimleri düzenliyor, tiyatro ve kamera önü oyunculuğu gibi alanlarda ün yapmış isimlerden eğitim almanızı sağlıyoruz.

Oyunculuk ve sahne sanatlarının en önemli isimlerini Sanat Cafe’mizde ağırlayarak öğrencilerimize oyunculuğun gelişmesine kendini adamış, ünlü TV ve sinema yapımlarında rol almış, dünya sinemasında adından söz ettirmiş, başarılı oyuncular yetiştirmiş ustalarla tanışma fırsatı sunuyoruz.

  • Eğitim ve kurumla ilgili istek ve taleplerimi kime iletebilirim?

Sinema Akademi ile ilgili her türlü istek, beklenti ve taleplerinizi eğitim danışmanlarımıza iletebilirsiniz. Kayıt aşamasında belirlenen danışmanınız; veli ve öğrenci taleplerini kayıt altına alarak idari birimimize ulaştırmaktadır. İstek ve talepleriniz en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Çukur Dizisinin Vatanı Fatih Semti!

İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan Fatih dizi setlerinin de uğrak noktası. Son yılların en meşhur dizisi olan ve başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ın paylaştığı Çukur, Balat sokaklarında çekiliyor.

Ayrıca Peyami Safa’nın aynı adlı romanından uyarlanan, başrollerini Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırımer’in paylaştığı Fatih-Harbiye de Balat’ta çekilen dizilerden.

En unutulmaz diziler arasında yer alan Ezel de Balat’ı kendine set olarak kullanan dizilerdendir. Suskunlar, Yeditepe İstanbul, Bizim Yenge ve Cennet Mahallesi de Balat’ın nostaljik atmosferinden yararlanan dizilerdir. 

Tarihi Yarımada Semti Fatih!

İstanbul’un Avrupa Yakası ilçelerinden olan ve tarihi yarımada olarak adlandırılan bölgede yer alan, İstanbul’un merkezi sayılan Fatih; Zeytinburnu, Eyüpsultan, Haliç, İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi ile çevrili olan stratejik bir semttir.

İstanbul şehrinin en eski yerleşim alanlarından biri olan Fatih İlçesinde, Bizans zamanında yapılan İstanbul Surları, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultan Ahmet Camii, Mısır Çarşısı, İskender Paşa Camii, Hırka-i Şerif Camii, Vefa Camii, Aya İrini Kilisesi, Süleymaniye Camii, Şehzade Camii gibi tarihsel öneme sahip yapılar bulunmaktadır.

Kentin en çok turist çeken ilçelerinden biri olan Fatih’te aynı zamanda Beyazıt Meydanı, Çemberlitaş, Fener Rum Erkek Lisesi, Gülhane Parkı, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Kapalıçarşı, Sirkeci Garı, Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Dikilitaş, Yerebatan Sarnıcı, Kariye Camii, Türk ve İslam Eserleri Müzesi gibi onlarca turistik yapı ve değer bulunmaktadır.

Tam bir İstanbul keşfi yapabileceğiniz Fatih’e yolunuz düşerse bahsettiğimiz camileri, kiliseleri, yapıları ve doğal güzellikleri yakından görebilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40