Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Beyoğlu

Hayallerinizi Ertelemeyin! Beyoğlu Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

 

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Beyoğlu

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Beyoğlu oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Beyoğlu oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Beyoğlu oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Beyoğlu oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Beyoğlu Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Beyoğlu oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Beyoğlu oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Beyoğlu Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Beyoğlu

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Beyoğlu oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Beyoğlu oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Beyoğlu oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Beyoğlu oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Beyoğlu oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Beyoğlu oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Beyoğlu Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Beyoğlu oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Beyoğlu oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Beyoğlu oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal Caddesi, Kasımpaşa, Tarlabaşı, Asmalı Mescit, Firüzağa, Gümüşsuyu, Kocatepe, Sütlüce, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Eyüp, Haliç, Galata ve Edirnekapı semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Beyoğlu oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Beyoğlu olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Beyoğlu Oyunculuk Kursu Fiyatları

Beyoğlu oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Beyoğlu oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Beyoğlu oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Beyoğlu Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Beyoğlu Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Beyoğlu oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Beyoğlu oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Beyoğlu Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Sansür uygulamasına maruz kalan ilk Türk filmi 1919 yapımı Mürebbiye filmidir. Filmde Fransız bir öğretmen ahlaksız olarak gösterildiği görüşü nedeniyle Fransızların aşağılandığı düşünülmüş ve filme sansür uygulanmıştır.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Oyunculuk ders süreleri ne kadar?

Oyunculuk ders süreleri; eğitimin türüne ve toplam eğitim saatine göre değişmektedir. MEB Onaylı Oyunculuk Kursu haftada 8 saattir, 2 gün 4’er saat olmak üzere eğitim verilir. Kamera Önü Oyunculuk Kursu ise 24 hafta 144 saatlik eğitim programına sahiptir ve haftada 6 saat ders işlenir. Müzikal Oyunculuk Kursumuz 16 hafta 64 saattir ve haftada 4 saat eğitim görürsünüz.  Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu da 20 hafta 160 saattir ve haftada 8 saatlik dersler işlenir. Temel oyunculuk eğitimi sonrası kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin katıldığı İleri Oyunculuk Kursu ise 6 hafta 24 saattir. . Bu süreler grup eğitimlerinde öğrencilerin derse olan ilgisine, öğrenme hızlarına, konuyla ilgili sorularına, yapılacak uygulama çalışmalarına göre değişkenlik gösterebilir. Özel eğitimlerde ise öğrencimizin istediği saatlerde eğitim süresi planlanmaktadır.

  • Haftanın her günü ders var mı?

Oyunculuk kursları haftalık programları; alacağınız eğitime, eğitimin süresine, uygulama ve sahne çalışmaları takvimine, özel ya da grup dersi olmasına göre değişmektedir. Kayıt yaptırmak istediğiniz eğitimin haftalık programını ve süresini eğitim danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

  • Derslere devam zorunluluğu var mı?

Evet, derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Kayıt yaptırdığınız kurs süresi üzerinden %10 devamsızlık hakkınız vardır.

  • Kursa giriş için seviye belirleme sınavı yapılıyor mu?

Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için kurslarımızı; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi, yeteneği ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Bu nedenle öğrencilerimizin bilgi düzeylerini ölçerek seviyelerini belirliyor, ilgi ve ihtiyaçlarını analiz ederek onları daha yakından tanıyor, beklentilerine en uygun kurs programını belirliyoruz. Temel eğitimi alması gereken öğrencilerimizi MEB Onaylı Oyunculuk Kursuna, temel eğitim alanları İleri Atölyeye, dizi ve film sahnelerinde yer almak isteyenleri ise Kamera Önü Oyunculuk gibi eğitimlerimize yönlendiriyoruz.

Adeta Bir Dizi ve Film Seti: Beyoğlu!

Beyoğlu, yıllardır yerli ve yabancı filmlere, dizilere, belgesellere ev sahipliği yapmış bir semttir. Tarihi sokakları ve evleri, kalabalık caddeleri, sinemaları, restoran ve kafeleriyle adeta bir dizi-film setini andırmaktadır. Hemen her dizinin bir sahnesinde Beyoğlu’nu, İstiklal Caddesi’ni ya da Taksim Meydanı’nı görmüşüzdür. Son yılların en meşhur dizileri arasına giren Çukur’un bazı sahnelerinde denk geldiğimiz Beyoğlu’nda Haluk Bilginer’in rol aldığı Şahsiyet ve Masumlar Apartmanı gibi diğer ünlü diziler de çekilmekte. Fi-Çi dizisinde dans provaları ve sahne çalışmaları ile ekrana gelen yer ise Beyoğlu Tomtom mahallesinde yer alan Garaj adlı gece kulübü.

Beyoğlu’nda çekilen filmler ise oldukça fazla. Ertem Eğilmez'in yönettiği, İlyas Salman ve Şener Şen'in başrolde oynadığı Banker Bilo, Adile Naşit ve Münir Özkul'un en keyifli filmlerinden olan Neşeli Günler filmindeki turşucu dükkânı sahneleri Beyoğlu’nda geçiyor. Başrollerinde Türkan Şoray ve Müşfik Kenter'in rol aldığı, Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğini yaptığı Hayallerim, Aşkım ve Sen’de İstiklal Caddesi’ni, Salak Milyoner, Meydan, Üç Arkadaş, Uzak, Turist Ömer Taksim Meydanı’nı görebiliyoruz.

35 yıllık hapis hayatının ardından hapisten çıkan Baran’ın hikayesini anlatan Şener Şen’in başrolünü oynadığı Eşkıya filmi, Beyoğlu ve Tarlabaşı’nda çekildi. Cihangir'deki Güneşli Sokak ise Kapıcılar Kralı, Çöpçüler Kralı ve Şen Dul Şaban gibi filmlere ev sahipliği yaptı. Şener Şen'in başrolünde oynadığı, Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğini yaptığı Muhsin Bey filminde meşhur Doğan Apartmanı kullanıldı. 1998 yapımı Her Şey Çok Güzel Olacak, Çağan Irmak’ın 2008 yılında çektiği Issız Adam, Ferzan Özpetek’in 2016 yılı yapımı İstanbul Kırmızısı da set olarak Beyoğlu’nu tercih etti.

İstanbul’un Kalbi Beyoğlu’nda Atıyor!

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerinden olan ve günümüzde kültür, sanat, iş ve eğlence merkezi olan Beyoğlu, Orta Çağdan itibaren, Yunancada "karşı yaka", "öte" anlamına gelen "Pera" olarak anılmaktaydı. Türklerin Beyoğlu adını verdiği bölge yerleşim alanı olmayan, bağ ve bahçelerle kaplı bir yerdi.

13.yüzyılda Venedik ve Cenevizlilerin yaptırdığı Galata Kulesi, yüzyıllar boyunca ticaretin merkezlerinden biri oldu. Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u almasıyla birlikte Türk nüfusu artan İstanbul’da Beyoğlu da yavaş yavaş değişmeye başladı.

İstanbul’un en canlı ve hareketli bölgesi olan Beyoğlu’na geldiğinizde farklı kültürlerin bir arada yaşamış olduğunu mimariden sanata kadar fark edebilirsiniz. Taksim Meydanı’ndan başlayarak İstiklal Caddesi’ni arşınlayabilir, kiliseleri, pasajları, camileri görebilir; ünlü restoran ve kafelerinde vakit geçirebilirsiniz. Cumhuriyet Anıtı, Ayia Trida Kilisesi, Çiçek Pasajı, Galatasaray Lisesi, Üç Horan Ermeni Kilisesi, Aziz Antuan Kilisesi, Masumiyet Müzesi, Galata Kulesi, Galata Mevlevihanesi, Pera Müzesi, Cihangir ve Karaköy mutlaka görmeniz gereken yerlerden.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40