Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Beylikdüzü

Hayallerinizi Sahneye Taşıyın! Beylikdüzü Oyunculuk Kursu İle Yeteneklerinizi Ortaya Koyun!

Sevilen oyuncuların yerinde olmak isteyen, çocukluk hayallerini unutamayan herkes için oyunculuk eğitimlerinin büyük bir yararı var. Kendinize eğlenceli ve sevebileceğiniz bir hobi bulmak istiyorsanız, aynı zamanda da çocukluk hayallerinizin peşinden gitmenin iyi bir fikir olabileceğini düşünüyorsanız en iyi oyunculuk kursu eğitimleri için Sinema Akademi’yi tercih edebilirsiniz. 

Avrupa standartlarında, kaliteli bir eğitim programını usta oyuncuların koçluğuyla almak sizin de hakkınız! Tiyatro oyunculuğuna veya kamera önü oyunculuğa ilginiz bulunuyorsa tabii ki sizin için en iyi eğitim programlarından yararlanmalısınız. Beylikdüzü oyunculuk eğitimi programlarıyla aldığınız oyunculuk derslerinden maksimum fayda sağlayacaksınız. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Beylikdüzü Sinema Akademi sizi de ailesine bekliyor…

Profesyonel Oyunculuk Yapmayı Düşünüyorsanız… Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Beylikdüzü

Yaptığınız çalışmalarla bir değer yaratmak ve sahnede herkesi kendinize hayran bırakmak istiyorsanız Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitimleri sizin için çok uygun bir tercih olacak! Oyunculuk kursları Beylikdüzü Sinema Akademi ile uluslararası standartlarda bir eğitim alır, MEB onaylı oyunculuk eğitimi sertifikanızla daha profesyonel işler çıkarabilirsiniz. 

[widget-136]

Oyuncu Olmanın En Güzel Yanlarını Keşfedin! – Müzikal Oyunculuk Kursu Beylikdüzü

Profesyonel anlamda veya sadece eğlenceli ve dolu dolu bir hobi olarak oyunculuk eğitimlerine merak sardıysanız çok doğru bir karar verdiniz! Her anlamda Beylikdüzü oyunculuk eğitimi almak, yaşayışınıza yepyeni bir değer katacak. Kendi gelişiminizi görmek, mutluluk hormonu salgılamak ve böylece iyi hissetmek istiyorsanız en iyi Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitimlerini talep etmelisiniz. Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitimleri size aradığınız neşeyi verecek, sanat dolu bir oyunculuk okuluna adım atmanızı sağlayacak. 

Sinema ve Tiyatro Sanatı İle Gelişsinler! - Beylikdüzü Çocuk Oyunculuk Kursları

Çocuklarınızın sinemaya olan sevgisini daha önce fark ettiniz mi? Öyleyse kamera önü oyunculuk kursu Beylikdüzü eğitimleriyle bu sevgisini pekiştirmeye ne dersiniz? Çocuğunuzun Beylikdüzü çocuk oyunculuk kursu ile gelişmesine ve başarı sağlamasına katkıda bulunmak istiyorsanız Sinema Akademi’nin eğitimleri hakkında detaylı bilgi almalısınız. Göreceksiniz ki, çocuğunuzun beden esnekliği artacak, konuşma ve sosyal becerileri gelişecek, daha özgüvenli bir birey haline gelecek. 

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Oyunculuk Eğitimi Beylikdüzü Sinema Akademi

Beylikdüzü oyunculuk kursu olarak MEB standartlarına uygun bir eğitim vermenin gururunu yaşıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, ruhsatsız kurumların eğitim verme yetkisi bulunmuyor.  Bu yüzden Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Beylikdüzü oyunculuk kursu merkezimizdeki oyunculuk derslerimize katılarak Özel Öğretim Kurumları yönetmeliğine uygun eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü oyunculuk kursu olarak MEB yönetmeliğine uygun olarak acil çıkış, yangın merdiveni, deprem dayanıklılık raporu, eğitim araç gereçlerinin yeterliliği konularına dikkat ediyor, sağlıklı bir eğitim ortamı yaratıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika – Temel Oyunculuk Kursu Beylikdüzü Sinema Akademi

Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk kursu tarafından verilen oyunculuk eğitimleriyle kariyer fırsatı yakalayabilir, sahnede başarılı bir oyuncu olabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve teknik bilginizi belgeleyecek MEB onaylı sertifika alabilmeniz için oyunculuk kursu eğitimlerimizi başarıyla tamamlamanız yeterlidir. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamladığınızda profesyonel oyunculuk yapabilmeniz veya eğitmen olabilmeniz için sertifikanızı alabilirsiniz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Beylikdüzü Oyunculuk Kursu

Sahne sanatlarında yüksek başarıları bulunan, alanında deneyim sahibi ve sinema tutkusuyla yaşayan ünlü sanatçılardan oyunculuk eğitimi almanızı sağlıyoruz. Beylikdüzü oyunculuk eğitimi alarak Türkiye’nin ünlü duayenleriyle çalışmalar yapabilir, kendinizi bu mesleğe hazır hissetmeye başlayabilirsiniz. Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitmenlerinin tamamı pedagojik formasyona sahip, alanında deneyimli ve usta oyunculardır. Geleceğinize yön verecek eğitimler için Sinema Akademi’ye bekliyoruz.

15 Yıllık Deneyim – İleri Oyunculuk Kursu Beylikdüzü 

Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitimlerini 15 yıllık bir birikimle veriyoruz. Öğrencilerimizin doğru bilgilerle gelişim gösterebilmeleri için onlara yol gösteriyor, ihtiyaçları olan eğitime kolayca ulaşabilmelerini sağlıyoruz. 15 yıldır eğitim sektöründe bulunduğumuz için öğrencilerin bireysel farklılıklarını esas alarak, onların hızlarına, istek ve ihtiyaçlarına yönelik programlar düzenliyoruz. Temel veya ileri seviye programlarımızı sadece teorik değil, özellikle pratik derslerle donatıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Beylikdüzü

Uygulamalı eğitim programına tabi olarak gerçekleşen eğitimlerimiz için son teknolojik materyallerle donatılmış sınıflarımızda eğitim veriyoruz. Öğrencilerimizin sahne performanslarını usta oyuncu koçlarının değerlendirmesini sağlıyoruz. Öğrencilerimize senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları sunarak en iyi Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitimini almalarını sağlıyoruz.s

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Beylikdüzü Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

Araştırmalara Göre:

Oyunculuk eğitimi alan kişilerin %89’u dansa da yatkın oluyor, dans eğitimlerini hızlı bir şekilde alabiliyor ve bedenini kontrol edebilme becerisi geliştiriyor. 

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Beylikdüzü oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Beylikdüzü Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Beylikdüzü oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri - Tiyatro Oyunculuğu Kursu Beylikdüzü

Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitimlerinin içeriği neredeyse tamamen pratiğe dayalı olarak gerçekleşiyor. Teorik bilgilerin sahnede pratiğe dökülmesiyle birlikte öğrencilerimiz çok daha başarılı birer oyuncu olmaya adım atıyorlar. Tiyatro çalışmalarından kamera önü çekimlerine, senaryo okumalarından kısa film rol çalışmalarına kadar birçok pratiği birlikte yapıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk eğitimi aldıktan sonra tüm sürecin burada bitmediğini, eğitim sonrasında da desteğimizi sürdürdüğümüzü bilmelisiniz. Öğrencilerimizi oyunculuk kursu sonrası oyuncu seçmelerine yönlendiriyor, çalışmalarını sürdürebilmeleri için onları bilgilendiriyoruz. Ayrıca fotoğraf çekimlerini ve imaj çalışmalarını yapıyor, cast ajansına bağlı olmalarını sağlıyoruz. Böylece kariyerlerinde yeni bir sayfa açmalarına destek oluyoruz. 

Öğrencilerimizin audition çekimlerini yaparak seçmelerde kullanacakları portfolyolarını hazırlamalarına yardımcı oluyoruz. Oyunculuk kursu Beylikdüzü Sinema Akademi olarak yaptıklarımız bunlarla da sınırlı kalmıyor! Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri gibi destek eğitimlerimizi de öğrencilerimize veriyoruz ve böylece fark edilebilir oyunculuk becerilerini sergilemelerini sağlıyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk kursu merkezimizde eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarmanız sağlanırken, eğitim dışında etkinliklerle de kalbinizi kazanıyoruz. Bowling, satranç, playstation turnuvaları düzeliyor, çeşitli eğitici etkinliklerle deneyimlerinizi artırıyoruz. Oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü isimleriyle gerçekleştirilen workshoplarla öğrencilerimizin profesyonel yeterliliğine katkı sağlıyoruz. 

Merkezi Lokasyon – Beylikdüzü Oyunculuk Kursları

Beylikdüzü oyunculuk kursu arayışınızı gerçekleştirirken kaliteden ve ulaşımdan ödün vermemelisiniz. Kaliteli ve merkezi bir lokasyonda bulunan oyunculuk kursu tercih etmek istiyorsanız Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul’un en kolay ulaşım noktalarından birinde, Bakırköy İncirli’de bulunan kurumumuz, toplu taşıma duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve E-5 karayolu üzerindedir.

Online Eğitim

İstanbul Beylikdüzü oyunculuk kursu eğitimlerimize gelemiyorsanız üzülmeyin! Kaçırdığınız veya tekrar almak istediğiniz derslerinizi online olarak alabiliyorsunuz. Detaylar için Online Eğitim sayfamızı inceleyebilir, eğitim danışmanlarımızdan bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimlerimize Göz Atın! – Oyunculuk Kursu Beylikdüzü Sinema Akademi

Oyunculuk eğitimi almak istiyor, ancak nereden başlamanız gerektiğine emin olamıyor musunuz? Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk kursu programlarımızdan hangilerinin daha çok tercih edildiğine göz atın, kararınızı vermek için Sinema Akademi ailesinin diğer üyelerinin tercihlerinden yararlanın!..

[widget-132]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Nasıl dizi oyuncusu olunur?

Oyunculuk kursları Beylikdüzü Sinema Akademi eğitimleri dizi oyuncusu olabilmeniz için önemli eğitimler sunar. Öncelikle temel oyunculuk kursu Beylikdüzü eğitimini başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Ardından ileri seviye eğitimlere geçmeniz, kamera önü oyunculuk kursu Beylikdüzü Sinema Akademi programını tamamlamanız yeterli. Sinema Akademi’nin sunduğu cast ajansı desteğiyle dizi oyuncusu olma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. 

  • Oyunculuk eğitimi kaç yaşında başlar?

Beylikdüzü oyunculuk kursları yaşa ve seviyeye göre belirlenen kurslardan oluşur. Okul döneminde başlanabilen eğitimler, 7-14 yaş eğitimleri, genç oyunculuk kursu eğitimleri ve yetişkin oyunculuk kursu eğitimleri şeklinde ayrılıyor.

  • Oyunculuk eğitimleri nasıl bir kurumdan alınmalı?

Herhangi bir eğitimde olduğu gibi oyunculuk kurs eğitimlerinde de MEB ruhsatlı kurumları tercih etmelisiniz. Oyunculuk kursları Beylikdüzü Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanarak MEB ruhsatlı bir kurumdan eğitim almış olursunuz.

Beylikdüzü Oyunculuk Kursu Fiyatları

Beylikdüzü oyunculuk kursu fiyatları belirlenirken bazı kriterlerden yararlanıyoruz. Örneğin yaş grubunuz fiyatta belirleyici oluyor veya temel oyunculuk seviyesinde mi ileri seviyede mi eğitim alacaksanız, fiyat burada da değişkenlik gösteriyor. Ders saatleriniz, günleriniz, özel veya grup dersleri gibi kriterler de Beylikdüzü oyunculuk kursu fiyat politikalarını belirliyor. Sinema Akademi Beylikdüzü oyunculuk kursu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Yenilenen Yüzüyle Beylikdüzü En İyi Oyunculuk Kursu İçin Hazır!

İstanbul’un git gide kalabalıklaşması ve düzensiz bir kent ortamının oluşması sebebiyle birçok insan geçtiğimiz 10 yılda gelişen ve yenilenen Beylikdüzü’ne yerleşti. Her geçen gün daha fazla gelişen ilçe, özellikle metrobüs hattıyla birlikte iş yerlerine ve lüks konut projelerine ev sahipliği yapmaya başladı. 

İstanbul’un en büyük parkı olan Beylikdüzü Yaşam Parkı yanı sıra West Marina, Beylicium, Torium ve Perlavista gibi alışveriş merkezleriyle pek çok kişinin gezip dolaşması ve vakit geçirmesi için bir uğrak noktası haline geldi. Ayrıca Gürpınar Sahili, Kavaklı Sahili, Tepecik Piknik Alanı gibi alanlar da yine insanların en çok tercih ettiği yerler olmaya başladı. 

Şehrin eksik kalan kültür ve sanat etkinliklerine Sinema Akademi ailesi olarak Beylikdüzü oyunculuk kursları ile katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Sinemaseverlere yepyeni bir dünya sunuyor, eğlenerek sosyalleştiren, oyunculuk yeteneklerinin ortaya çıkarılabileceği gerçek bir oyunculuk okulunda eğitim veriyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40