Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Bakırköy

Hayallerinizi Ertelemeyin! Bakırköy Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Bakırköy

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Bakırköy oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Bakırköy oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Bakırköy oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Bakırköy oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Bakırköy Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Bakırköy oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Bakırköy oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Bakırköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Bakırköy

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Bakırköy oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Bakırköy oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Bakırköy oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Bakırköy oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Bakırköy oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Bakırköy oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Bakırköy Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Bakırköy oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Bakırköy oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Bakırköy oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Florya, Yeşilköy, Ataköy, Cevizlik, Kartaltepe, Zeytinlik, Zuhuratbaba, Yenibosna, Çobançeşme, Şirinevler, Bahçelievler, Soğanlı, Zeytinburnu, Merter, Bağcılar, Küçükçekmece semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Bakırköy oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Bakırköy olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Bakırköy Oyunculuk Kursu Fiyatları

Bakırköy oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Bakırköy oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Bakırköy oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Bakırköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Bakırköy Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Bakırköy oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Bakırköy oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Bakırköy Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Cannes Film Festivali’nde büyük ödül olan Altın Palmiye’yi kazanan ilk Türk yapımı, yönetmenliğini Yılmaz Güney ve Şerif Gören’in yaptığı Yol filmidir.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Hangi branşlarda eğitim veriyorsunuz?

Sinema Akademi olarak MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Beden Dili ve Hitabet, Etkili İletişim ve İmaj, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık başta olmak üzere oyunculuk hayali olanlar, kendini geliştirmek ya da mesleğine katkıda bulunmak isteyenler, topluluk önünde konuşamayanlar, yöneticiler ve liderler için 35’ten fazla branş dersleri ve destekleyici sahne sanatları eğitimleri, hobi ve mesleki kurslar, özel dersler, şirketlere özel eğitimler veriyoruz.

İstanbul’daki eğitim merkezlerimize gelemeyen yurt içi ve yurt dışı farklı şehirlerdeki kursiyerlerimiz için de Online Eğitim seçeneğimiz bulunmaktadır.

  • Oyunculuk kurslarınız ne kadar sürüyor?

Bakırköy oyunculuk kursu süresi; oyunculuğu amatör ya da düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken eğitimlerin içeriğine, oyunculuktan beklentilerinize ve kariyer hedeflerinize, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişiklik gösterir.

MEB onaylı oyunculuk kursu 12 hafta 96 saat, müzikal oyunculuk kursu 16 hafta 64 saat, kamera önü oyunculuğu kursu 24 hafta 144 saat, sinema ve sahne sanatları oyunculuğu kursu ise 20 hafta 160 saatlik eğitim programlarından oluşmaktadır. Oyunculuk kursu Bakırköy özel eğitimlerin süresi istediğiniz gün ve saatlere uygun planlanmaktadır. Eğitim programınıza ve kurs süreniz; eğitim danışmanlarımızla birlikte eğitim almak istediğiniz branşa, yaşınıza, yeteneklerinize, ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

  • Hangi oyunculuk eğitiminin bana göre olduğunu nasıl anlayabilirim?

Seviyeniz ve bilginiz ölçülerek ihtiyaçlarınıza ve size en uygun oyunculuk eğitimleri, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından belirlenmektedir.

Oyunculuğu amatör ya da mesleki olarak mı düşündüğünüze, tiyatro oyunculuğu, dizi oyunculuğu ve sinema oyunculuğu gibi oyunculuk branşlarından hangisine ilgi duyduğunuza, daha önce eğitim alıp almadığınıza, yeteneklerinize, oyunculuk bilgi ve pratiğinizin ne düzeyde olduğuna, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre eğitim planınız oluşturulmaktadır.

Temel oyunculuk eğitimi almadıysanız ilk olarak MEB Onaylı Oyunculuk Kursumuza yönlendirilirsiniz, temeli olan kursiyerlerimiz ise ilgi, ihtiyaç, hedef ve beklentilerine uygun olarak İleri Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuğu, Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu gibi alanlarda eğitim alarak profesyonel oyuncu olabilirler. Oyunculuk tekniğini ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz ise sahne çalışmalarımıza katılarak kendilerini geliştirebilirler.

Size uygun oyunculuk eğitimini öğrenmek için danışmanlarımızla iletişime geçerek seviyenize, ilgi ve ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim planı yapabilirsiniz.

İstanbul’un Kalbi Bakırköy’de Atıyor!

İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Bakırköy ilçesi, Küçükçekmece Bahçelievler, Güngören ve Zeytinburnu ilçeleriyle çevrilidir. İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Bakırköy'ün tarihi Roma İmparatorluğuna kadar uzanır. Büyük Konstantin döneminde saraylar, köşkler ve kiliselerle donanmış bir sayfiye yeri olan Bakırköy, askeri ve siyasi bir merkez olan "Hebdomon" adıyla anılmıştır. Bizans'ın son dönemlerinde "Uzunköy" anlamına gelen "Makrohori" olarak adlandırılan Bakırköy, 14.yüzyılda Osmanlının eline geçince Makriköy olarak adlandırıldı. Cumhuriyet döneminde gelişen Bakırköy, ticari ve kültürel bir merkeze dönüştü.

Bakırköy’e yolunuz düştüğünde ilk olarak Bakırköy’ün merkezinde bulunan Özgürlük Meydanı ve Cumhuriyet anıtı sizi karşılayacaktır. Burada alışveriş yapabilir, restoranlarda ve kafelerde vakit geçirebilir, sahile doğru yürüyebilirsiniz. Galleria, Atrium, Carousel, Town Center, Capacity ve Marmara Forum gibi alışveriş merkezleri Bakırköy’ün en çok ziyaretçi çeken yerlerindendir.

Bizans döneminde kalan Fildamı Sarnıcı, Atatürk Deniz Köşkü, 1.Dünya Savaşı’ndan günümüze uçak teknolojisini görebileceğiniz İstanbul Havacılık Müzesi, Avrupa’nın en büyük akvaryumu olan İstanbul Akvaryum, Florya Sosyal Tesisleri ve Atatürk Ormanı, Yeşilköy Sahil Parkı, Bakırköy Botanik Parkı ve İstanbul fethinde saka olarak görev yapan Zuhurat Babanın türbesini mutlaka görmelisiniz. Surp Asdvadzadzin Ermeni Kilisesi ve Veliefendi Hipodromu da ziyaret edebileceğiniz yerlerden. Eğitim, kültür, sanat ve sosyal bir merkez olan Bakırköy’de vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40