Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

İleri Oyunculuk Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Ustalar Sınıfı Sizi Bekliyor! İleri Oyunculuk Kursu Fiyatları %50 İndirimli!

Oyunculuk yeteneklerini geliştirmek, sinema, tiyatro ve TV oyunculuğunda profesyonel seviyeye ulaşmak isteyenlerle eğitime devam ediyoruz! İleri Oyunculuk Kursu erken kayıtta %50 indirimli fırsatlarla, sakın kaçırmayın! İleri oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Bugüne kadar 2450’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıklar esas alınır. Yani öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiririz. 6 hafta 24 saatlik eğitim programımızda temel oyunculuk eğitimi almış olanlar için ileri oyunculuk tekniklerinden tiyatro çalışmalarına, film çekimlerinden video klip seslendirmeye kadar profesyonel seviyeye ulaşmayı sağlayacak tüm bilgi ve deneyimler kazandırılır.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden alacağınız ileri oyunculuk kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Bir karakteri derinlemesine incelemek, tirat çalışmaları yapmak, özgün oyunculuk üslubunuzu geliştirmek istiyorsanız İleri Oyunculuk Kursu tam size göre! İndirimli İleri Oyunculuk Kursu fiyatları sayesinde kariyerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. 

İleri oyunculuk kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. İleri oyunculuk kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen ileri oyunculuk kursu Sinema Akademi ile tanışın!

[widget-132]

İleri Oyunculuk Kursu İle Mesleğinizin En İnce Ayrıntılarına Hakim Olun!

İleri oyunculuk tekniklerini öğrenmek isteyenler için hazırladığımız İleri oyunculuk Kursu sizi bekliyor! İleri oyunculuk kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirimli oluyor!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Gelin, tanışalım, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik oyunculuk eğitimini belirleyelim, keyifli bir ortamda eğitim almanızı sağlayalım.

Unutmayın, her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket ileri oyunculuk kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun oyunculuk eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde ileri oyunculuk kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. İleri oyunculuk kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40