Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Yeşilköy

Çocukluk Hayallerinizi Hayata Geçirin! Yeşilköy Oyunculuk Kursu İle Sahnede Devleşin!

Yeteneklerinizin farkında değilseniz, fakat çocukluğunuzdan beri en çok tutkunu olduğunuz konu oyunculuksa, en iyi oyunculuk kursu seçeneklerini değerlendirmenizin zamanı gelmiş demektir. Kendinizi sınırlandırmayı bir kenara bırakın ve Avrupa standartlarında eğitim veren, alanının en iyisi eğitmenleri ve oyuncu koçlarını kadrosunda bulunduran Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Yeşilköy Sinema Akademi ile hemen bir araya gelin!

Hayatınızın en sıkıcı dönemlerine de geldiyseniz, kendinizi iyi hissetmek için bir şeyler yapmayı planlıyorsanız Yeşilköy oyunculuk eğitimi almaya başlayarak hayatınıza yepyeni bir yol verebilirsiniz. Hem tiyatro sahnesinde bulunabilir hem de kamera önü oyunculuk hakkında yepyeni bilgiler edinebilirsiniz. Üstelik temelden ileri seviyeye, her seviyeden ve her yaşa uygun eğitimleriyle İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Yeşilköy Sinema Akademi sizin için çok iyi bir tercih olacak. Sahnenin büyüsüne kapılmak için geç kalmadan eğitimlerimizle tanışın. 

Oyunculuğu Meslek Olarak Yapmak İsteyenlere… Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Yeşilköy

İleride kendinizi iyi bir oyuncu olarak görmek mi istiyorsunuz? Hatta zaman zaman bu duygu hayallerinizi mi süslüyor? Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk kursu bünyesinde aldığınız eğitimlerle hayallerinizdeki gibi bir oyuncu olmanız mümkün. Oyunculuk kursları Yeşilköy Sinema Akademi ile oyunculuğu uluslararası standartlarda ve MEB onaylı sertifika programıyla öğrenecek, kendinizi sınırsızca geliştirebileceksiniz. 

[widget-136]

Sahnede Harikalar Yaratmaya Ne Dersiniz? - Müzikal Oyunculuk Kursu Yeşilköy

Sahneyi size verseler ve harikalar yaratacak olan oyununuzu çıkarmanızı isteseler ne yapardınız? Öncelikle iyi bir Yeşilköy oyunculuk eğitimi araştırmaya başlardınız. Sadece tiyatro sahnesinde değil, sinemada da harikalar yaratmak gibi hayalleriniz varsa, kamera önü oyunculuk eğitimleri almanın gerekli olduğunu bilmelisiniz. O halde kamera önü oyunculuk kursu Yeşilköy eğitimleriyle kendinizi göstermenin tam sırası!

Çocuklarınızın Hayallerini Destekleyin! - Yeşilköy Çocuk Oyunculuk Kursları

Oyunculuk hayali sadece yetişkinlere ait değil! Hatta oyunculuk hayalleri kuran yetişkinlerin bir çoğu bu hayallerine çocukluklarında başladı. Yeşilköy çocuk oyunculuk kursu eğitimleriyle çocuğunuzun kendi bedeni üzerinde hakimiyet kurmasına destek verin. İleri oyunculuk kursu Yeşilköy eğitimlerini almaları için altyapı oluşturmalarına ve temel dersleri almalarına katkı sağlayın.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Oyunculuk Eğitimi Yeşilköy Sinema Akademi

Güvenilir ve sağlıklı bir kurumda oyunculuk eğitimleri almak istiyorsanız MEB ruhsatlı eğitim kurumlarını tercih etmelisiniz. Yeşilköy oyunculuk kursu olarak MEB standartlarına uygun bir eğitim tasarlıyoruz. Kaçak ve merdiven altı bir yapılaşmaya sahip olan kurslardan uzak durmanızı tavsiye ediyor, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Yeşilköy oyunculuk kursu merkezimizde verdiğimiz eğitimlere sizi de davet ediyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun, kaliteli eğitim verdiğimiz kursumuzda, MEB yönetmeliğine uygun olarak acil çıkış, yangın merdiveni, deprem dayanıklılık raporu, eğitim araç gereçlerinin yeterliliği konularına özen gösteriyoruz. Böylece öğrencilerimizin güvenli bir ortamda Yeşilköy oyunculuk kursu eğitimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika – Temel Oyunculuk Kursu Yeşilköy Sinema Akademi

Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk kursu tarafından verilen oyunculuk eğitimleriyle kariyer fırsatı yakalayabilir, sahnede başarılı bir oyuncu olabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve teknik bilginizi belgeleyecek MEB onaylı sertifika alabilmeniz için oyunculuk kursu eğitimlerimizi başarıyla tamamlamanız yeterlidir. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamladığınızda profesyonel oyunculuk yapabilmeniz veya eğitmen olabilmeniz için sertifikanızı alabilirsiniz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Yeşilköy Oyunculuk Kursu

Sahne sanatlarında yüksek başarıları bulunan, alanında deneyim sahibi ve sinema tutkusuyla yaşayan ünlü sanatçılardan oyunculuk eğitimi almanızı sağlıyoruz. Yeşilköy oyunculuk eğitimi alarak Türkiye’nin ünlü duayenleriyle çalışmalar yapabilir, kendinizi bu mesleğe hazır hissetmeye başlayabilirsiniz. Yeşilköy oyunculuk kursu eğitmenlerinin tamamı pedagojik formasyona sahip, alanında deneyimli ve usta oyunculardır. Geleceğinize yön verecek eğitimler için Sinema Akademi’ye bekliyoruz.

15 Yıllık Deneyim – İleri Oyunculuk Kursu Yeşilköy 

Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk kursu eğitimlerini 15 yıllık bir birikimle veriyoruz. Öğrencilerimizin doğru bilgilerle gelişim gösterebilmeleri için onlara yol gösteriyor, ihtiyaçları olan eğitime kolayca ulaşabilmelerini sağlıyoruz. 15 yıldır eğitim sektöründe bulunduğumuz için öğrencilerin bireysel farklılıklarını esas alarak, onların hızlarına, istek ve ihtiyaçlarına yönelik programlar düzenliyoruz. Temel veya ileri seviye programlarımızı sadece teorik değil, özellikle pratik derslerle donatıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Yeşilköy

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Yeşilköy oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Yeşilköy oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Yeşilköy Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

Araştırmalara Göre:

Çocuk yaşta alınan oyunculuk eğitimleri, motor becerilerin gelişimini hızlandırıyor, beden kontrolü sağlamayı kolaylaştırıyor. Kişi bedenini daha iyi tanıyabiliyor. 

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Yeşilköy oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Yeşilköy Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Yeşilköy oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri - Tiyatro Oyunculuğu Kursu Yeşilköy

Yeşilköy oyunculuk kursu eğitimlerinin içeriği neredeyse tamamen pratiğe dayalı olarak gerçekleşiyor. Teorik bilgilerin sahnede pratiğe dökülmesiyle birlikte öğrencilerimiz çok daha başarılı birer oyuncu olmaya adım atıyorlar. Tiyatro çalışmalarından kamera önü çekimlerine, senaryo okumalarından kısa film rol çalışmalarına kadar birçok pratiği birlikte yapıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk eğitimi aldıktan sonra tüm sürecin burada bitmediğini, eğitim sonrasında da desteğimizi sürdürdüğümüzü bilmelisiniz. Öğrencilerimizi oyunculuk kursu sonrası oyuncu seçmelerine yönlendiriyor, çalışmalarını sürdürebilmeleri için onları bilgilendiriyoruz. Ayrıca fotoğraf çekimlerini ve imaj çalışmalarını yapıyor, cast ajansına bağlı olmalarını sağlıyoruz. Böylece kariyerlerinde yeni bir sayfa açmalarına destek oluyoruz. 

Öğrencilerimizin audition çekimlerini yaparak seçmelerde kullanacakları portfolyolarını hazırlamalarına yardımcı oluyoruz. Oyunculuk kursu Yeşilköy Sinema Akademi olarak yaptıklarımız bunlarla da sınırlı kalmıyor! Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri gibi destek eğitimlerimizi de öğrencilerimize veriyoruz ve böylece fark edilebilir oyunculuk becerilerini sergilemelerini sağlıyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – Yeşilköy Oyunculuk Kursları

Yeşilköy oyunculuk kursu ararken size en yakın kurs merkezini tercih etmeniz doğal. Yine de önceliğiniz eğitimin kalitesi olmalıdır. Kaliteli ve merkezi bir lokasyonda bulunan oyunculuk kursu tercih etmek istiyorsanız Sinema Akademi ile tanışmalısınız. İstanbul’un en kolay ulaşım sağlanabilecek bir noktası olan İncirli’de, toplu taşıma duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve E-5 karayolu üzerinde bulunan Sinema Akademi’ye gelerek oyunculuk eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Bahçeköy, Zekeriyaköy, Maslak, Emirgan, Kemerburgaz, Alibeyköy, Arnavutköy, Güzeltepe, Cebeci, Bebek semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Yeşilköy oyunculuk kursu eğitimlerimize gelemiyorsanız üzülmeyin! Kaçırdığınız veya tekrar almak istediğiniz derslerinizi online olarak alabiliyorsunuz. Detaylar için Online Eğitim sayfamızı inceleyebilir, eğitim danışmanlarımızdan bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimlerimize Göz Atın! – Oyunculuk Kursu Yeşilköy Sinema Akademi

Oyunculuk eğitimi almak istiyor, ancak nereden başlamanız gerektiğine emin olamıyor musunuz? Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk kursu programlarımızdan hangilerinin daha çok tercih edildiğine göz atın, kararınızı vermek için Sinema Akademi ailesinin diğer üyelerinin tercihlerinden yararlanın!..

[widget-132]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Çocuklar için oyunculuk kursu almanın yararları neler?

Yeşilköy çocuk oyunculuk kursu eğitimlerine katılarak hayal güçlerinin sınırsız kapasitesini fark edecekler. Çocukların hayal gücünü geliştiren oyunculuk eğitimleri, bunun dışında bedenlerini etkili bir şekilde kullanmalarına da olanak tanıyacak. Motor becerilerini geliştirecek ve daha esnek olmalarını sağlayacak. Aynı zamanda bedenlerini tanıyacaklar ve sahnede doğru duruşun nasıl olması gerektiğini bilecekler. Sahne fobilerini yenmeleri de ancak Yeşilköy oyunculuk eğitimi alarak sağlanabilir. Çünkü yapacakları birçok pratikle artık sahne çocukların evleri gibi olacak. Yeşilköy çocuk oyunculuk kursları ile özgüven ve empati duyguları da gelişecek, çevrelerine daha duyarlı olacaklar.

  • Yeşilköy oyunculuk kursu eğitimlerinde bir ders süresi ne kadar oluyor?

Katıldığınız Sinema Akademi oyunculuk kurslarında bir ders saati 1 veya 2 saat olacak şekilde belirleniyor. Bu belirlemeyi yapmak öğrencilerin grup veya bireysel ders alma tercihlerine göre veya derse olan ilgiye göre değişiklik gösterebiliyor. Özel derslerde öğrencilerin uygunluk durumuna göre istedikleri saatler düzenlenebiliyor. 

  • Kimler dizi oyuncusu olabilir?

Oyunculuk kursları Yeşilköy Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanarak dileyen herkes dizi oyuncusu olabilir. Bu en temel aşamadır ve öncelikle eğitimlere adım atmanız gerektiği anlamına gelir. Ardından ileri seviye oyunculuk kursu eğitimlerinizi de tamamlayarak bir cast ajansla çalışabilir duruma gelmeli, dizi setlerinde yer almalısınız. Uzun bir yolculuk gibi gelebilir fakat %100 öğrenme garantisi veren Sinema Akademi size sonuna kadar destek olur. 

Yeşilköy Oyunculuk Kursu Fiyatları

Yeşilköy oyunculuk kursu fiyatları belirlenirken kurstan kimin yararlandığı, hangi programlara dahil olduğu, haftada kaç gün ve hangi saatlerde eğitim aldığı bizim için önemlidir. Grup eğitimleriyle birebir özel derslerin farklı fiyatlara tabi olduğunu bilmelisiniz. Aldığınız oyunculuk kursu temel seviye mi, yoksa ileri oyunculuk kursu seviyesinde mi? Detaylar Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk kursu eğitimlerinin fiyatlarını da belirler. Ayrıntılı bilgi ve Yeşilköy oyunculuk kursu fiyat politikaları hakkındaki tüm detaylar için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilir, kursumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Kemal Sunal’ın Filmi Yeşilköy’de Çekildi!

Yeşilköy’de çekilen dizi ve filmler hakkında merakınızı gidermek isterseniz, geçmişte örnekleri olduğunu söylememiz gerekiyor. Sakarlığıyla ün salmış bir karakter olan Sakar Şakir, 1977 yılında Kemal Sunal tarafından canlandırıldı. Yeşilköy’de çekilen film kısa sürede Kemal Sunal sevenlerinin beğenisini topladı. Senaristi Suavi Süalp, yönetmeni Natuk Baytan olan filmin hemen hemen her sahnesi İstanbul Yeşilköy’de çekilmiştir.

Yeşilköy’de çekilen filmler kategorisinde değerlendirilebilecek bir diğer film ise 1976 yapımı Tosun Paşa filmidir. Fakat Tosun Paşa filminin sadece bazı sahneleri Yeşilköy’de çekilmiştir. Bu filmde de Kemal Sunal rol alıyor. 

İstanbul’un Elit Semtlerinden Biri Olan Yeşilköy’ü Keşfedin!

Yeşilköy, Bakırköy ilçesinde yer alan eşsiz semtlerden biridir. Sahip olduğu doğal güzelliklere ve sahil şeridine ek olarak birçok tarihi yapısı ve eğlence alanları bulunuyor. Sanatsal açıdan çeşitliliğe sahip kursları ve soluklanmak için tercih edilecek kafeleriyle ziyaretçilerini karşılayan Yeşilköy semti, ulaşım imkanları konusunda da oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Yeşilköy oyunculuk kursları bu eğlenceli ve kültürel ortamda ihtiyaç duyduğunuz eğitimi sunacak. 

Yeşilköy semtinin güzelliklerine vakıf olmak ve gezip dolaşmak isterseniz öncelikle sahilde yürüyüş yapmanızı ve temiz hava almanızı öneririz. Ardından tarihi zenginliklerini gezip dolaşmanız gerekiyor. Yeşilköy Feneri, İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi, Surp Stepanos Ermeni Kilisesi gibi yapıları görmeye gidebilir, ardından şık bir kafede soluklanarak günü noktalayabilirsiniz.

Sinema Akademi Yeşilköy oyunculuk kursu olarak en eğlenceli ve kültürel gezilerin ardından size keyifli bir oyunculuk kursu eğitimi vermek istiyoruz. Oyunculuk pratikleriyle yoğurulmuş gerçek bir oyuncu akademisi arıyorsanız sizi de Sinema Akademi’ye bekliyoruz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40