Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Beşiktaş

Hayallerinizi Ertelemeyin! Beşiktaş Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

 

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Beşiktaş

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Beşiktaş oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Beşiktaş oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Beşiktaş oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Beşiktaş oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Beşiktaş Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Beşiktaş oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Beşiktaş oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Beşiktaş Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Beşiktaş

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Beşiktaş oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Beşiktaş oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Beşiktaş oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Beşiktaş oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Beşiktaş oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Beşiktaş oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Beşiktaş Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Beşiktaş oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Beşiktaş oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Beşiktaş oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Etiler, Gayrettepe, Ortaköy, Levent, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Levazım, Ortaköy, Türkali, Dikilitaş, Nisbetiye, Mecidiye, Ulus semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Beşiktaş oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Beşiktaş olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Beşiktaş Oyunculuk Kursu Fiyatları

Beşiktaş oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Beşiktaş oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Beşiktaş oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Beşiktaş Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Beşiktaş Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Beşiktaş oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Beşiktaş oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Beşiktaş Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Lütfi Akad’ın 1952 yılında çektiği Kanun Namına filmi, sinemasal anlatımın ilk örneği olarak kabul edilir ve aynı zamanda ilk çağdaş Türk polisiyesidir.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Sahne ve tiyatro çalışmaları düzenliyor musunuz?

Evet. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin derslerde öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe aktarabilecekleri, deneyim kazanarak oyunculukta kendilerini geliştirebilecekleri sahne çalışmalarımız oluyor. Ders programında olan tiyatro ve kamera önü rol çalışmalarının dışında öğrencilerimiz senaryo ve çekim ekibi projelerinde yer alarak yılsonu gösterileri için tiyatro oyunu hazırlıkları yapıyor, kısa film ve tanıtım filmi çekiyor, çekim setinde görev alarak deneyim kazanıyorlar.

  • Tiyatro ve kamera önü çalışmaları eğitim ücretine dahil mi?

Evet. Eğitim programımızda yer alan sinema ve sahne sanatları uygulamaları ücretsizdir. Bunun dışında öğrencilerimizin hazırlamak ya da katılmak istedikleri kısa film, belgesel film gibi diğer kamera önü projelerinde akademimizin temin edeceği çekim ekipmanları dışında kostüm, dekor ve aksesuar gibi ihtiyaç duyulacak araç ve gereçler öğrencilerimiz tarafından karşılanmaktadır. Tiyatro çalışmaları ve çekim uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  • Kısa film yarışmaları düzenliyor musunuz?

Evet. Eğitim – öğretim dönemimizin sonunda kısa film, belgesel film, senaryo yazarlığı, ses tasarım ve film müziği, yönetmenlik, sahne sanatları gibi alanlarda yarışmalar düzenliyoruz. Öğrencilerimiz eğitmenleri tarafından verilen proje ödevler kapsamında yılsonu düzenlenen yarışmalara katılabiliyorlar. Eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilen kısa filmler, tanıtım filmleri, senaryo ve müzik çalışmaları için başarılı olan adaylarımıza kurum olarak çeşitli ödüller veriyoruz. Yarışmalarımız hakkında bilgi almak, katılım koşullarını öğrenmek için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ünlü Diziler Beşiktaş’ı Set Olarak Kullanıyor!

Beşiktaş, doğal güzellikleri ve kozmopolit yaşam alanlarıyla dizilerin de tercih ettiği semtlerden biri. Japonya yapımı "Woman" dizisinden uyarlanan Kadın adlı dizi Beşiktaş’ta çekilen diziler arasında yer alıyor.

Yazlık dizi olarak düşünülen ancak yoğun ilgi gördüğü için uzun süre devam eden Kiralık Aşk dizisi ise farklı mekanlarda karşımıza çıkarken karakterlerimizden Ömer’in evi Beşiktaş, Levent, Sarmaşık Sokak'ta bulunuyor. Ayrıca genç aşıklar Serra ve Selim'in hikayesi çevresinde gelişen olayları ekrana taşıyan Sol Yanım dizisi de Beşiktaş’ı tercih eden dizilerden. Dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği Kuzey Üniversitesi gerçek hayatta bir özel lise olarak kullanılıyor.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Yıldıray Şahinler, Büşra Develi ve Tolga Tekin’in yer aldığı Akıncı dizisi de Beykoz Ormanı, Beşiktaş, Rumeli Hisarı’nı kendine mekan olarak seçmiştir.

Genç Nüfusun Uğrak Noktası Beşiktaş!

İstanbul Avrupa Yakası semtlerinden olan, Şişli, Kâğıthane, Beyoğlu, Sarıyer ilçeleriyle komşu olan Beşiktaş, kentin en hareketli noktalarından biridir. Osmanlıdan kalma eserleri, Boğaziçi yalıları, üniversiteleri, iş merkezleri, restoranları ve alışveriş merkezleriyle genç nüfusun sıklıkla uğradığı yerlerden biridir.

Deniz ulaşımının kavşağında yer alan Beşiktaş’a yolunuz düşerse kendinizi kültür ve sanat organizasyonlarından şık restoranlara, futbol karşılaşmalarından tarihi saraylara kadar farklı mekanlarda ve etkinliklerde bulabilirsiniz. Beşiktaş’ta yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında Beşiktaş sahilinde çay içmek ve Boğaz manzarasının tadını çıkarmak yer alır. Beşiktaş’ın kalbinin attığı Beşiktaş Çarşısı ve Beşiktaş Meydanı da alışveriş yapmak ya da bir şeyler yemek isterseniz uğramanız gereken noktalardandır. Beşiktaş sahilinde yer alan Deniz Müzesi, Türkiye’nin denizcilik alanındaki gelişimini görebileceğiniz yerdir. Aileniz ve arkadaşlarınızla piknik yapmak, dinlenmek ve vakit geçirmek isterseniz Maçka Demokrasi Parkı, Yıldız Parkı ve Abbasağa Parkı uğrayabileceğiniz yerlerdir.

Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı, Ihlamur Kasrı, Feriye Sarayı, Naime Sultan Yalısı, Hıdiva Sarayı, Esma Sultan Yalısı, Arnavutköy Karakolu, Orhaniye Kışlası, Süslü Karakol ve Yıldız Çini Fabrikası ise Beşiktaş ve çevresinde yer alan tarihi yapılardır. Beşiktaş, tarihimizin önemli eserlerini barındırması, sosyo-kültürel yapısı ile görülmeye değer bir semttir.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40