Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Özel Spikerlik-Sunuculuk Kursu

Bire Bir Eğitimle Kamera Önüne Hızlı Bir Geçiş Yapın!

Diksiyonunuz ve Tarzınızla İzleyenleri Büyüleyeceksiniz!

Spikerlik-sunuculuk yapmak hayalim, kamera önünde olmak ve dikkat çekici bir kariyere sahip olmak istiyorum diyorsanız bu eğitim tam size göre! Sinema Akademi spikerlik-sunuculuk kursu Türkiye’nin en çok tercih edilen spikerlik-sunuculuk okulu!

Özel spikerlik sunuculuk kursu ile kişiselleştirilmiş bir eğitim ortamında, eğitmenizin tüm ilgi ve dikkatinin üzerinizde olacağı uygulamalı derslerle; akıcı ve anlaşılır konuşma becerisinden soluk denetimine, doğru telaffuzdan kamera karşısında heyecanı kontrol etmeye, canlı yayın spikerliğinden mesleğinizin etik kurallarına kadar spikerlik-sunuculuk hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Özel spikerlik sunuculuk kursu programı; spikerlik-sunuculuk yapmak ve mesleğine hakim olmak isteyen her yaştan katılımcı için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl özel spikerlik sunuculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Ozel Spikerlik Sunuculuk Kursu

Tüm Özel Spikerlik Sunuculuk Kursları Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
6 Hafta 24 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 6 hafta 24 saatlik özel spikerlik sunuculuk kursu programımızla spikerlik-sunuculuk mesleği hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Spikerlik Sunuculuk Kursu Sinema Akademi

Spikerlik-sunuculuk mesleğinin sırlarını en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, yeteneklerinizi şekillendirmek ve adından söz ettiren bir isim olmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel spikerlik sunuculuk kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Spikerlik Sunuculuk Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, spikerlik-sunuculuk mesleğine kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden özel spikerlik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Spikerlik Sunuculuk Kurslari 9

%100 Öğrenme Garantisi

Özel sunuculuk kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Meb Onayli Spikerlik Sunuculuk Kursu 2

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı özel spikerlik sunuculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel spikerlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel spikerlik sunuculuk kursu alarak suça ortak olmayın!

Ozel Spikerlik Sunuculuk Kursu 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel spikerlik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni özel spikerlik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı özel spikerlik sunuculuk kursu almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel spikerlik sunuculuk kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel spikerlik sunuculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların özel spikerlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel spikerlik sunuculuk kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Spikerlik Sunuculuk Kursu 1
Spikerlik Sunuculuk Kursu 15

Uygulamalı Spikerlik Sunuculuk Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek spikerlik-sunuculuk çalışmaları, kamera önü projeler ve uygulamalı derslerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel spikerlik sunuculuk kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde özel spikerlik-sunuculuk eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Spikerlik-sunuculuk projelerimizle öğrencilerimize mesleki deneyim kazandırıyoruz.

Öğrencilerimizi mesleklerinde deneyim kazanmalarını sağlayarak uzmanlaştıracak özel spikerlik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere özel spikerlik sunuculuk kursu sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Spikerlik sunuculukla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir spiker ya da sunucu olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Spikerlik Sunuculuk 1
Spiker Sunuculuk Is Firsatlari 1

İş İmkanı

Amatörlüğün ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel spikerlik sunuculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize spiker ve sunucu seçmeleri, TV programı ve yayın projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kanalları, yapımcıları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize özel spikerlik eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece özel spikerlik eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline kadar destekleyici eğitimler veriyor, spiker-sunucu seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir spiker ya da sunucu olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için özel spikerlik sunuculuk kursu sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Spikerlik Sunuculuk 1

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Profesyonel bir spiker-sunucu olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin, Ekrana Çıkın!

Sanat Akademi özel spikerlik sunuculuk kursu ile ile televizyon dünyasına adım atın!

Kendi Hikayenizi Yazın, Yıldız Gibi Parlayın!

Kamera önünün aranılan yüzlerinden biri olun, hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Spikerlik Sunuculuk Egitimi Mezunlari 1

360 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize spikerlik-sunuculuk mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı özel spikerlik sunuculuk kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel spikerlik sunuculuk kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye spikerlik eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

350+ Spikerlik Sunuculuk Yapan Öğrenci

Özel spikerlik eğitimi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi mesleklerini yapmaya başladılar!

Özel spikerlik sunuculuk kursu ile destekleyici kurlarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; haber ve spor spikerliği, TV programları sunuculuğu, etkinlik ve organizasyon sunuculuğu gibi alanlarda yeteneklerini sergileme ve Türkiye’nin önde gelen kanalları ve yapımcılarıyla çalışma fırsatı buldular.

Sinema Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz adınızı Türkiye’nin ünlü spiker ve sunucuları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Spikerlik Sunuculuk Yapanlar
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 31

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, özel spikerlik sunuculuk kursları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; spikerlik-sunuculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel spiker-sunucuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir özel spikerlik sunuculuk kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Spikerlik Sunuculuk Kursu 1
Sanat Cafe 89

Sanat Cafe

Özel spikerlik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel spikerlik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Özel spikerlik sunuculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi spiker ve sunucularından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel spikerlik sunuculuk kursu öğrencilerimizin kamera önü performansları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü spiker ve sunucular arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Spikerlik Sunuculuk Kurslari 8
Spikerlik Sunuculuk Workshoplar

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü spiker ve sunucuları ve alanının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel spikerlik sunuculuk kursları düzenliyoruz. Spiker ya da sunucu olarak başarılı bir kariyere imza atmış, TV sektörünün ve organizasyonların aranan konuşmacılarından biri olmuş, imajları ve duruşlarıyla izleyenleri kendine hayran bırakmış spiker ve sunuculardan mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını spikerlik-sunuculuk mesleğine adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Özel spikerlik sunuculuk kursu ile işi ustasından öğreniyoruz!

Ozel Spikerlik Sunuculuk Kursu Fiyatlari

Özel Spikerlik Sunuculuk Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Spikerlik Sunuculuk Kursları Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Spikerlik – sunuculuk mesleğini daha iyi yapmak ve kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz özel spikerlik sunuculuk kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslarımıza bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Özel Spikerlik Sunuculuk Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel spikerlik sunuculuk kursları dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, özel spikerlik sunuculuk kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel spikerlik eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile spikerlik ve sunuculuğa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel spikerlik eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel sunuculuk kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir özel spikerlik eğitimi veriyoruz.

Ozel Spikerlik Sunuculuk Kurslari 2

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel spikerlik kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel sunuculuk kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel spikerlik sunuculuk kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Özel Eğitimlerle Spikerlik ve Sunuculukta Uzmanlaşın!

Kendinizi haberleri sunarken mi hayal ediyorsunuz? Mesleğinize kendinizi ait hissetmiyor musunuz? Kendinizi güzel ve yetenekli mi buluyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun özel spikerlik sunuculuk kursu programını belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Spikerlik Sunuculuk Kursu 16

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Spikerlik Sunuculuk Kursu 1

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel spikerlik eğitimi programını belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Spikerlik Sunuculuk Kurslari 11

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı özel sunuculuk kursu ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Sunuculuğa yeni başlayanlar, spikerlik mesleğini yapmak isteyenler için birbirinden keyifli özel spikerlik sunuculuk kursları sizleri bekliyor! Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak özel spikerlik sunuculuk kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak spikerlik sunuculuk mesleğini hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel spikerlik eğitimi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel spikerlik sunuculuk kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi özel spikerlik sunuculuk kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Özel Spikerlik Sunuculuk Kursu, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Özel spikerlik sunuculuk kursları eğitmen kadromuz; spikerlik ve sunuculuk, seslendirme ve dublaj, oyunculuk, tiyatro ve konservatuara hazırlık, yönetmenlik, senaryo yazarlığı ve diksiyon gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, TV ekranlarında haber ve spor spikerliği, eğlence ve sanat programı sunuculuğu yapmış ünlü spiker ve sunucular, seslendirme sanatçıları, diksiyon eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Özel Spikerlik Sunuculuk Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarıyla katılamadıkları dersin yeni gün ve saatini belirleyerek telafi edebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 23

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel spikerlik kursları ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel sunuculuk kursu ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi özel spikerlik eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel spikerlik sunuculuk kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Spikerlik sunuculuk ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

287

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.435 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40