Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Özel Seslendirme-Dublaj Kursu

Yeteneklerinize Özel Eğitimlerle Yön Verin!

Ünlü Oyuncuların Sesi Siz Olacaksınız!

Sesiniz beğeniliyor mu? Yeteneğinizi mesleki olarak değerlendirmek mi istiyorsunuz? Sinema Akademi özel seslendirme dublaj kursu ile tanışın…

Özel seslendirme-dublaj kursu ile kişiselleştirilmiş bir eğitim ortamında, eğitmenizin tüm ilgi ve dikkatinin üzerinizde olacağı uygulamalı derslerle; akıcı ve anlaşılır konuşma becerisinden soluk denetimine, doğru telaffuzdan stüdyoda metin okuma tekniklerine, film-reklam seslendirme tekniklerinden sinema dublajına kadar seslendirme-dublaj hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sinema Akademi ile ulaşacaksınız.

Özel seslendirme dublaj kursu programı; Seslendirme-Dublaj sanatçısı olmak isteyen ve mesleğini daha iyi yapma amacı olan her yaştan katılımcı için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl özel seslendirme dublaj eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Ozel Seslendirme Dublaj Kursu 2

Tüm Özel Seslendirme Dublaj Kursları Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
6 Hafta 24 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Seslendirme Dublaj Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 6 hafta 24 saatlik özel seslendirme dublaj eğitimi programımızla seslendirme-dublaj hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Seslendirme Dublaj Kursu Sinema Akademi

Dizi ve filmler için dublaj yapmak, reklamları ve belgeselleri seslendirmek, yeteneğinizi mesleğiniz haline getirmek istiyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı ve deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel seslendirme dublaj eğitimi programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Seslendirme Dublaj Egitimi 11

Alanında Ünlü Eğitmenler

Alanında ünlü, seslendirme ve dublaj sanatına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden özel seslendirme dublaj eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Seslendirme Dublaj Egitimi 12

%100 Öğrenme Garantisi

Özel seslendirme dublaj kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Meb Onayli Seslendirme Dublaj Kursu 1

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı özel seslendirme dublaj kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel seslendirme dublaj eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel seslendirme dublaj kursu alarak suça ortak olmayın!

Seslendirme Dublaj Kursu 15

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel seslendirme dublaj eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni özel seslendirme dublaj eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı özel seslendirme dublaj eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve özel seslendirme dublaj kursu merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel seslendirme dublaj eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel seslendirme dublaj kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların özel seslendirme dublaj eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel seslendirme dublaj kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Seslendirme Dublaj Kursu 2
Uygulamali Seslendirme Dublaj Kursu 1

Uygulamalı Özel Seslendirme Dublaj Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek seslendirme dublaj çalışmaları ve uygulamalı derslerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel seslendirme dublaj kursları programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde özel seslendirme-dublaj eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Seslendirme-dublaj projelerimizle öğrencilerimize mesleki deneyim kazandırıyoruz.

Öğrencilerimizi seslendirme-dublaj mesleğinde uzmanlaştıracak eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere özel seslendirme dublaj eğitimleri sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Seslendirme-dublaj sanatıyla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir seslendirme-dublaj sanatçısı olmanız için özel seslendirme dublaj eğitimi ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Seslendirme Dublaj Kursu
Seslendirme Dublaj Kursu Is Imkani 1

İş İmkanı

Başarılı yapımlarda kendine yer bulan bir seslendirme-dublaj sanatçısı olmayı isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel seslendirme dublaj dersleri ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize sinema ve dizi dublajı, reklam ve tanıtım filmi seslendirmeleri ile kariyer fırsatları hakkında duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize özel seslendirme dublaj eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece seslendirme dublaj eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, danstan şan ve solfeje kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Alanında ünlü bir seslendirme-dublaj sanatçısı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için eğitimden sonra da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Seslendirme Dublaj Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Seslendirme dublaj sanatçısı olmak ve karakterlere ses vermek mi istiyorsunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Sinema Akademi özel seslendirme dublaj kursu ile hayalinize bir adım atın.

Sesinizi Duyurun!

Beyazperdeye sesinizle değer katın, ölümsüz olun, hatırlanın!

Seslendirme Dublaj Egitimi Mezunlari 1

150 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize seslendirme-dublaj sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı özel seslendirme dublaj kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel seslendirme dublaj kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel seslendirme dublaj dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

150+ Seslendirme Dublaj Yapan Öğrenci

Özel seslendirme dublaj kursu alan 450’den fazla öğrencimiz kendi mesleklerini yapmaya başladılar!

Özel seslendirme dublaj dersleri ve destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; yerli ve yabancı sinema filmlerinden radyo tiyatrosuna, reklamlardan dizilere kadar farklı sektörlerde seslendirme-dublaj yaparak adlarından söz ettiriyorlar.

Sinema Akademi olarak özel seslendirme dublaj eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin ünlü seslendirme-dublaj sanatçıları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Seslendirme Dublaj Sanatcilari 1
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 30

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, özel seslendirme dublaj kursları, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen seslendirme dublaj sanatçılarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel seslendirme-dublaj sanatçılarını bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir seslendirme dublaj kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Seslendirme Dublaj 1
Sanat Cafe 83

Sanat Cafe

Özel seslendirme dublaj eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel seslendirme dublaj eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi seslendirme-dublaj sanatçılarından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel seslendirme dublaj kursu öğrencilerimizin özel seslendirme dublaj eğitimi süresince ve sonrasındaki seslendirme ve dublaj uygulamalarını ve yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte mesleğinin ünlü isimleri arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Seslendirme Dublaj Egitimi 13
Seslendirme Dublaj Workshoplar 1

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü seslendirme-dublaj sanatçıları ve duayen isimleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel seslendirme dublaj kursları düzenliyoruz. Ünlü film ve dizilerde dublaj yapmış, kulaklara kazınan reklam ve tanıtım filmlerine ses vermiş, alanının başarılı sanatçılardan mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Özel seslendirme dublaj kursu ile sanatı ustasından öğreniyoruz!

Ozel Seslendirme Dublaj Kursu Fiyatlari 1

Özel Seslendirme-Dublaj Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Seslendirme Dublaj Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Seslendirme – dublaj sanatçısı olmak, kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz özel seslendirme dublaj kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Özel Seslendirme Dublaj Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel seslendirme dublaj eğitimleri dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, özel seslendirme dublaj kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel seslendirme dublaj eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sahne sanatlarına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve özel seslendirme dublaj eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel seslendirme dublaj kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel seslendirme dublaj eğitimleri veriyoruz.

Ozel Seslendirme Dublaj Kurslari 6

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel seslendirme dublaj dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel seslendirme dublaj kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel seslendirme dublaj eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Seslendirme ve Dublaj Sanatında Uzmanlaşın!

Beğenerek izlediğiniz film ve dizilerde seslendirme yapmak ister misiniz? Ses renginizi beğeniyorsanız, tonlama ve vurgularınıza güveniyorsanız, sesinizle ilgili olumlu eleştiriler ve seslendirme yapmanızla ilgili öneriler alıyorsanız doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun özel seslendirme dublaj eğitimi programını belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Ozel Seslendirme Dublaj Kursu 1

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Seslendirme Dublaj Kursu 1

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel seslendirme dublaj eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Seslendirme Dublaj Okulu 3

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı özel seslendirme dublaj dersleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Film ve dizilerde seslendirme ve dublaj yapmak isteyenler için birbirinden keyifli özel seslendirme dublaj eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak seslendirme dublaj eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak seslendirme-dublajı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel seslendirme dublaj dersi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel seslendirme dublaj kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi özel seslendirme dublaj kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Seslendirme-Dublaj, Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Özel Seslendirme Dublaj Kursu, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Özel seslendirme dublaj kursları eğitmen kadromuz; seslendirme ve dublaj, spikerlik ve sunuculuk, oyunculuk, tiyatro ve konservatuara hazırlık, yönetmenlik, senaryo yazarlığı ve diksiyon gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, seslendirme sanatçıları, yönetmenleri, sanat direktörleri, diksiyon eğitmenleri, video – kurgu teknikerleri, kameramanlardan oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Özel Seslendirme Dublaj Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarıyla katılamadıkları dersin yeni gün ve saatini belirleyerek telafi edebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 24

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel seslendirme dublaj eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel seslendirme dublaj kursları ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi özel seslendirme dublaj eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel seslendirme dublaj eğitimleri öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Özel seslendirme dublaj eğitimleri sonrasında mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

373

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.865 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40