Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Özel Diksiyon Kursu

Etkili ve Akıcı Konuşmayı Öğreniyoruz!

Topluluk Önünde Konuşma Korkunuzu Yeneceksiniz!

Daha etkileyici ve özgüvenli konuşmak istemez misiniz? Sosyal hayatta kendinizi daha iyi ifade etmek, kurumsal dünyada rakiplerinizden 1 adım önde olmak için ihtiyacınız olan tek şek Diksiyon Eğitimi!

Topluluk önünde konuşurken heyecanını kontrol edebilmek, kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, sesini beden diliyle uyumlu ve etkili biçimde kullanabilmek, başarılı sunum yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyenlere özel soluk denetiminden tonlamaya, etkili iletişim tekniklerinden topluluk önünde konuşmaya kadar kusursuz bir diksiyon için her şey bu eğitimde…

Özel diksiyon kursu programı; sosyal ve kurumsal hayatta iletişim becerilerini artırmak isteyen katılımcılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Başarının %85’i doğru iletişime dayanır. Kusurların %75’i iletişim eksikliğinden kaynaklanır. Kayıpların %80’i kötü iletişim yüzündendir!

Ozel Diksiyon Kursu 1

Tüm Özel Diksiyon Kursları Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 16 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Diksiyon Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 hafta 16 saatlik özel diksiyon kursu programımızla kusursuz bir diksiyon ve iletişim için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Diksiyon Kursu Sinema Akademi

Kendini doğru ifade etmek, sosyal ve kurumsal hayatta dikkat çeken bir çalışan olmak isteyenler, kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmayı amaçlayanlar için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel diksiyon kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Diksiyon Kursu Egitmenleri 1

Alanında Ünlü Eğitmenler

Alanında uzman, diksiyon ve güzel konuşma eğitimlerinde Türkiye’nin ünlü ve duayen isimlerinden özel diksiyon eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Ozel Diksiyon Kurslari

%100 Öğrenme Garantisi

Özel diksiyon kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Meb Onayli Diksiyon Kursu 3

Sertifikalı Eğitimler

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı özel diksiyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel diksiyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel diksiyon kursu alarak suça ortak olmayın!

Ozel Diksiyon Kursu 4

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel diksiyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni özel diksiyon eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı özel diksiyon eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel diksiyon kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel diksiyon kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel diksiyon eğitimleri veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve diksiyon dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların özel diksiyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel diksiyon kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Diksiyon Kursu 2
Uygulamali Diksiyon Kursu

Uygulamalı Özel Diksiyon Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek ve kalıcı hale getirecek uygulamalı özel diksiyon dersleri ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel diksiyon kursları programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla özel diksiyon derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Özel diksiyon kursu öğrencilerimizin öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere özel diksiyon eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Diksiyon Kursu 1
Diksiyon Kursu Is Imkani 1

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel diksiyon kursları ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları ve kurumsal dünyada dikkat çekmeleri için imkanlar sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kariyer basamaklarını hızla çıkma amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize özel diksiyon eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece özel diksiyon eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak ya da kendini geliştirmek isteyenlere imajdan beden diline, liderlikten etkili sunum tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da sosyal hayatına katkı sağlamak isteyenler için özel diksiyon kursları sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Diksiyon Kursu 1

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminizi Alın!

Alanında uzman isimlerden imajınızı güçlendirmeyi, dikkat çekmeyi öğrenin.

Hayata Daha Mutlu Bakın!

Sosyal ve mesleki hayatta daha mutlu olun, özgüveninizi yeniden kazanın.

Diksiyon Egitimi Mezunlari 1

850 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize doğru diksiyonun tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı özel diksiyon kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel diksiyon kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel diksiyon dersi verdik.

Özel diksiyon eğitimi ile tamamen ihtiyaç ve beklentilerinize özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü bir birey olarak başarılı işlere imza atacaksınız.

600+ Başarılı Öğrenci!

Özel diksiyon eğitimi alan 600’den fazla öğrencimiz kurumsal firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerde daha başarılı oldular.

Özel diksiyon kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek kurumsal hayata sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; yurt içi ve yurt dışı kurumsal firmalarda, ünlü markalarda çalışıyor, daha iyi bir konuşmacı ve lider olarak başarıyla adlarından söz ettiriyorlar.

Sinema Akademi olarak özel diksiyon eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin başarılı isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Diksiyon Kursu Kariyer 1
Ozel Diksiyon Egitimleri

11 Dalda Kişisel Gelişim Eğitimi

Profesyonellerin ve kendini geliştirmek isteyenlerin bilgi ve deneyim kazanacakları, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Özel diksiyon kursu, etkili konuşma ve hitabet, liderlik, yaratıcılık ve motivasyon, zarafet, etkili sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca sanat ve hobi eğitimlerimizle hayatın stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; diksiyon ve iletişim uzmanlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir özel diksiyon kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Diksiyon Kursu 1
Sanat Cafe 87

Sanat Cafe

Özel diksiyon kursları aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel diksiyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel diksiyon kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili diksiyon ve etkili iletişim uzmanlarının yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Diksiyon Egitimi 8
Diksiyon Egitimi Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı diksiyon ve iletişim eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel diksiyon dersleri düzenliyoruz. Diksiyon ve etkili iletişim üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını etkili iletişime adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Ozel Diksiyon Kursu Fiyatlari

Özel Diksiyon Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Diksiyon Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki ve sosyal yaşamda fark edilen bir birey olmak, kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz özel diksiyon kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Özel Diksiyon Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel diksiyon kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, özel güzel konuşma eğitimi dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel diksiyon eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel diksiyon kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel diksiyon eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir özel diksiyon dersleri veriyoruz.

Ozel Diksiyon Kurslari 6

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel diksiyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel diksiyon kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel diksiyon eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gelişmekten ve Değişmekten Vazgeçmeyin! Hayatınıza Değer Katın!

Ses tonunuz, konuşma ve telaffuz şekliniz, topluluk önünde konuşma korkunuz sizi üzüyor mu? Ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak, iyi bir konuşmacı olmak, kitleleri peşinizden sürüklemek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun özel diksiyon kursları belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Ozel Diksiyon Kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Diksiyon Kursu 2

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Ozel Diksiyon Kurslari 2

Hayata Farklı Bakın!

Uygulamalı özel diksiyon dersleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, daha mutlu olun!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal ve sosyal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel diksiyon eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak özel diksiyon eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi seviyede eğitim alacaklarına, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel diksiyon kursları sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel diksiyon kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi özel diksiyon kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Diksiyon, Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Özel Diksiyon Kursu, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım ve Film Müziği, Etkili İletişim ve İmaj, Şan ve Solfej, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Özel diksiyon kursları eğitmen kadromuz; diksiyon, seslendirme ve dublaj, spikerlik ve sunuculuk gibi görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yıllarını iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Diksiyon ve iletişim alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Özel Diksiyon Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarıyla katılamadıkları dersin yeni gün ve saatini belirleyerek telafi edebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 27

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel diksiyon kursları ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel diksiyon kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi özel diksiyon eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel diksiyon kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Özel diksiyon kursu sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

469

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.345 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40