Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Özel Beden Dili ve Hitabet Kursu

Topluluklara Hitap Etmenin Şifresini Öğrenin!

Beden Dilinizi Daha İyi Kullanmak İster Misiniz?

Beden dilinin şifrelerini çözmek, topluluk önünde rahatça konuşmak, sosyal ve kurumsal hayatta kendinizi daha iyi ifade etmek istemez misiniz?

Özel beden dili ve hitabet kursu ile kişiselleştirilmiş bir eğitim ortamında, eğitmenizin tüm ilgi ve dikkatinin üzerinizde olacağı uygulamalı derslerle; başarılı bir ilk izlenim oluşturmak, beden dilini doğru okumak, jest ve mimikleri sağlıklı kontrol etmek, akıcı ve anlaşılır konuşmak, iş yaşamında başarılı sunumlar yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi edineceksiniz!

Özel beden dili ve hitabet kursu program beden dilini doğru kullanmak, hitabet becerisini ve topluluk önünde konuşma yeteneklerini artırmak isteyen katılımcılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Beden dili ve hitabet; kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler, yöneticiler, öğretmenler, oyuncular, mankenler, halkla ilişkiler uzmanları, doktorlar, akademisyenler, satış pazarlama uzmanları için avantajlı bir eğitimdir.

Ozel Beden Dili Ve Hitabet Kursu

Tüm Özel Beden Dili ve Hitabet Kursları Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Hafta 8 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Beden Dili ve Hitabet Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 2 hafta 8 saatlik özel beden dili ve hitabet kursu programımızla beden dilinizi istediğiniz gibi kullanmanızı sağlayacak püf noktaları öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Beden Dili ve Hitabet Kursu Sinema Akademi

Kendinizi doğru ifade edebilmek, sosyal yaşamında dikkat çeken biri olmak, kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel beden dili ve hitabet kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Ozel Beden Dili Ve Hitabet Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen beden dili ve hitabet ustalarından özel beden dili ve hitabet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Ozel Beden Dili Hitabet Egitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Özel beden dili kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Meb Onayli Beden Dili Ve Hitabet Kursu 1

Sertifikalı Eğitimler

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen kurum onaylı özel beden dili ve hitabet kursu sertifikası.

Kurum Onaylı Sertifika »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel beden dili ve hitabet eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel beden dili ve hitabet kursu alarak suça ortak olmayın!

Ozel Beden Dili Ve Hitabet Egitimi 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel beden dili ve hitabet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni özel beden dili ve hitabet eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi özel beden dili ve hitabet kursu merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel beden dili ve hitabet kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel beden dili ve hitabet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların özel beden dili ve hitabet eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel beden dili ve hitabet kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Beden Dili Hitabet Kursu 1
Uygulamali Beden Dili Ve Hitabet Egitimi 2

Uygulamalı Özel Beden Dili ve Hitabet Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek ve kalıcı hale getirecek uygulamalı özel beden dili ve hitabet dersleri ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel beden dili ve hitabet kursları programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla özel beden dili ve hitabet derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Özel beden dili ve hitabet kursu öğrencilerimizin öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere özel beden dili ve hitabet kursları sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Beden Dili Hitabet Kursu
Beden Dili Hitabet Kursu Is Imkani 1

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel beden dili ve hitabet dersleri ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları için imkanlar sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm firmalara ve çalışanlara özel beden dili ve hitabet eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece özel beden dili ve hitabet eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, liderlikten etkili sunum tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da sosyal hayatına katkı sağlamak isteyenler için özel beden dili ve hitabet eğitimi sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Beden Dili Hitabet Kursu 1

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminizi Alın!

Alanında uzman isimlerden beden dilinin ve hitabetin sırlarını öğrenin.

İmajınızla Dikkat Çekin!

Kendinizi doğru ifade edin, konuşmanızla büyüleyin, imajınızla dikkat çekin.

Beden Dili Ve Hitabet Kursu Mezunlari 1

400 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize beden dilinin sırlarını ve hitabet tekniklerini aktardık.

Tam donanımlı özel beden dili ve hitabet kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel beden dili ve hitabet kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel beden dili ve hitabet dersleri verdik.

Özel beden dili ve hitabet eğitimi ile tamamen ihtiyaç ve beklentilerinize özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü bir birey olarak başarılı işlere imza atacaksınız.

300+ Başarılı Öğrenci!

Özel beden dili ve hitabet eğitimi alan 300’den fazla öğrencimiz kurumsal firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Özel beden dili ve hitabet kursları ile destekleyici eğitimlerimizi bitirerek iş hayatında kendine yer bulan öğrencilerimiz; yurt içi ve yurt dışı firmalar ile Türkiye’nin ünlü markaları ve uzmanlarıyla çalışıyor, kariyerlerine farklı referanslar ekliyorlar.

Sinema Akademi olarak özel beden dili ve hitabet kursu sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin başarılı isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Beden Dili Ve Hitabet Egitimi 6
Ozel Beden Dili Egitimleri

11 Dalda Kişisel Gelişim Eğitimi

Profesyonellerin ve kendini geliştirmek isteyenlerin bilgi ve deneyim kazanacakları, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Özel beden dili ve hitabet kursu, diksiyon, etkili konuşma ve hitabet, liderlik, yaratıcılık ve motivasyon, zarafet, etkili sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca sanat ve hobi eğitimlerimizle hayatın stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; beden dili ve hitabet uzmanlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir özel beden dili ve hitabet kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Beden Dili Hitabet Kursu 1
Sanat Cafe 86

Sanat Cafe

Özel beden dili ve hitabet eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel beden dili ve hitabet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel beden dili ve hitabet kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sosyal ve kurumsal hayatınızda kendinize daha çok güvenmeniz için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Beden Dili Egitimi 6
Beden Dili Hitabet Workshop 1

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü beden dili ve hitabet eğitmenleri, yöneticileri ve liderleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Duayenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel beden dili ve hitabet dersleri düzenliyoruz. Beden dili ve iletişim üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını etkili iletişime adamış profesyonellerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Beden Dili Ve Hitabet Kursu Fiyatlari 1

Özel Beden Dili ve Hitabet Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Beden Dili ve Hitabet Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki ve sosyal yaşamda fark edilen bir birey olmak, kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz özel beden dili ve hitabet kursları sonrasında bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Özel Beden Dili ve Hitabet Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel beden dili ve hitabet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, özel beden dili ve hitabet kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel beden dili ve hitabet kursları sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel beden dili ve hitabet eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel beden dili ve hitabet kursları içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanlarında uzman eğitmenlerimiz ile özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel beden dili ve hitabet eğitimi programları veriyoruz.

Ozel Beden Dili Ve Hitabet Kurslari 3

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel beden dili ve hitabet kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel beden dili ve hitabet kursu sonrasında kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel beden dili ve hitabet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özel Beden Dili ve Hitabet Kursu İle Eğitimin En İyisini Alın, Kendinizdeki Değişimi Fark Edin!

Beden dilinizi doğru kullanamamaktan mı yakınıyorsunuz? Ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak, iyi bir konuşmacı olmak, kitleleri peşinizden sürüklemek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun özel beden dili ve hitabet eğitimleri belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Beden Dili Ve Hitabet Kursu 7

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Beden Dili Ve Hitabet Kursu 1

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Ozel Beden Dili Kurslari

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı özel beden dili ve hitabet dersleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

İçindeki Gücü Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Kitlelere hitap etmek isteyenler, sosyal ve mesleki alanda hayatına yeniden yön verme amacı olanlar için birbirinden keyifli özel beden dili ve hitabet eğitimleri hazırladık!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak özel beden dili ve hitabet eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi seviyede eğitim alacaklarına, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel beden dili ve hitabet dersi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel beden dili kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi özel beden dili ve hitabet kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Diksiyon, Şan ve Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Özel Beden Dili ve Hitabet Kursu, Kamera Önü Oyunculuk, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım ve Film Müziği, Etkili İletişim ve İmaj, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Özel beden dili ve hitabet kursu eğitmen kadromuz; beden dili, hitabet, iletişim, diksiyon, seslendirme ve dublaj, spikerlik ve sunuculuk gibi görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yıllarını iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Beden dili ve hitabet alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Özel Beden Dili ve Hitabet Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarıyla katılamadıkları dersin yeni gün ve saatini belirleyerek telafi edebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 28

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel beden dili ve hitabet kursları ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel beden dili kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi özel beden dili kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel beden dili ve hitabet kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Özel beden dili ve hitabet kursu sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

234

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.170 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40