Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Drama İle Liderlik Eğitimi

Gerçek Liderlerin İzi Belli Olur!

Dramayla Kurumsal Hayat Eğlenceli Hale Geliyor…

Çevrenize etkin bir rol model olmak, çalışanlarınızın ve ekibinizin motivasyonunu yüksek tutmak, hızlı düşünme ve çözüm bulma becerilerine sahip olarak iş dünyasının liderleri arasında yer almak istemez misiniz?

Başarılı ve saygı duyulan bir yönetici olmak, liderlik tutumu geliştirmek, çalışanlarına örnek olmak, yüksek iş performansı oluşturmak, iş hayatındaki krizlere pratik ve akıllıca müdahale etmek geleceğin liderleri arasında yer almak isteyen herkes için etkili iletişimden performans yönetimine, motivasyon tekniklerinden kurum kültürü oluşturmaya, organizasyon becerisinden karar verme yöntemlerine kadar dolu dolu bir eğitim veriyoruz.

Drama ile liderlik eğitimi programı; şirket sahipleri, yöneticiler, yönetici adayları, takım liderleri, iş geliştirme sorumluları, marka yöneticileri, satış ve pazarlama uzmanları, girişimciler, iş arayışında bulunanlar, kişisel gelişimine önem verenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Drama liderlik kursu yönetici ve takım liderlerinin empati yeteneğini geliştirerek ekip duygusunu daha iyi oluşturmalarını sağlamakta, takım başarısını arttırmaktadır.

Drama Ile Liderlik Egitimi 3

Tüm Drama Liderlik Eğitimleri Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Gün 10 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal Drama İle Liderlik Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 2 gün 10 saatlik drama liderlik kursu programımızla başarılı bir lider olmanın püf noktalarını öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Drama İle Liderlik Kursu Sinema Akademi

Başarılı bir yönetici ve kurumsal hayatta dikkat çeken bir çalışan olmak isteyenler, ekibinin gelişimine katkı sağlamayı düşünen liderler, firmasına değer katmayı isteyenler Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel drama liderlik kursu programlarıyla fark yaratan eğitimler alın!

Drama Ile Liderlik Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, drama ile liderlik eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden darama ile liderlik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Drama Ile Liderlilk Kursu

Uygulama ve Pratikler

Drama liderlik kursu programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan, uygulama ağırlıklı ve eğlenceli dersler.

Öğrenme Garantisi »
Sertifikali Drama Ile Liderlik Kursu 1

Katılım Sertifikası

Özgeçmişinize ekleyebileceğiniz, iş başvurularında referansınız olacak, kurum onaylı drama ile liderlik eğitimi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların drama ile liderlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden drama liderlik kursu alarak suça ortak olmayın!

Drama Ile Liderlik Kursu 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan drama ile liderlik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni lider eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi kurumsal drama liderlik kursu merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun drama liderlik eğitimleri alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı drama liderlik kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir drama liderlik kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan drama ile liderlik eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve lider eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların drama ile liderlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden drama liderlik kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Drama Ile Liderlik Kursu
Uygulamali Drama Ile Liderlik Kursu

Uygulamalı Drama İle Liderlik Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek ve kalıcı hale getirecek uygulamalı dersler ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Drama liderlik kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla liderlik dersi içeriğimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Firmaların ve kurumsal çalışanların öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak lider eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere drama liderlik kursu sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun drama liderlik eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Drama Ile Liderlik Kursu
Drama Ile Liderlik Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Drama liderlik kursu ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları ve kurumsal dünyada dikkat çekmeleri için imkanlar sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kariyer basamaklarını hızla çıkma amacı olan öğrencilerimizin drama ile liderlik eğitimi sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm firmalara ve çalışanlara drama ile liderlik eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece drama ile liderlik eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak ya da firmasını geliştirmek isteyenlere imajdan beden diline, liderlikten etkili sunum tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da firmasını büyütmeyi düşünen yöneticiler için drama ile liderlik eğitimi sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Drama Ile Liderlik Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kariyerinize ya da şirketinize değer katmak, alanının en iyisi olmak mı istiyorsunuz?

Kendinizi ve Firmanızı Geliştirin!

Alanında uzman isimlerden drama ile liderlik eğitimi alın, kendinizi geliştirin, firmanızı büyütün.

Kişisel ve Kurumsal Markanızı Yaratın!

İmajınızı güçlendirin, markanıza dikkat çekici bir kimlik kazandırın!

Drama Ile Liderlik Kursu Mezunlari

100 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan firmalara ve profesyonellere drama ile liderlik tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı drama liderlik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal drama liderlik kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce şirkete ve kurumsal çalışana lider eğitimi verdik.

Kurumsal drama ile liderlik eğitimi ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü çalışanlarınızla başarılı işlere imza atacaksınız.

100+ Başarılı Öğrenci!

Kurumsal drama ile liderlik eğitimi alan 100’den fazla öğrencimiz büyük firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Kurumsal eğitimlerimizi tamamlayan firmalar ulusal ve uluslararası projelerde şirketini ve ülkemizi daha iyi temsil ediyor, kendine değer katan çalışanlar ise kariyer fırsatlarını değerlendirerek Türkiye’nin ünlü markalarıyla çalışıyorlar. Drama ile liderlik eğitimi hem iş dünyasının profesyonellerine hem de firma sahiplerine başarı kapılarını aralıyor.

Sinema Akademi olarak lider eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, sizler adınızı Türkiye’nin başarılı firmaları ve çalışanları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Drama Ile Liderlik Egitimi 1
Kurumsal Egitimler 5

11 Dalda Kurumsal Eğitim

Şirketlerin ve kurumsal çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirecekleri, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Kurumsal diksiyon, etkili konuşma ve hitabet, drama liderlik kursu, yaratıcılık ve motivasyon, zarafet, etkili sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca kurum kültürünü geliştirecek sanat ve hobi eğitimlerimizle iş dünyasının stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden firmanıza ya da çalışanlarınızın ilgi alanlarına yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; liderler ve imaj koçlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir drama liderlik kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Drama Ile Liderlik Kursu
Sanat Cafe 70

Sanat Cafe

Drama ile liderlik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Kurumsal firmaların ve çalışanların sadece lider eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca eğlenceli workshoplar düzenleyerek kurumsal eğitimlerin dışında sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Lider eğitimi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Kurumsal drama ile liderlik eğitimi öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili drama eğitmenleri ve ünlü liderlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Drama Ile Liderlik Kurslari
Drama Ile Liderlik Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı liderleri ve liderlik eğitmenleri, yöneticileri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Drama ile liderlik üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlarla kurumsal workshop etkinlikleri ve butik liderlik dersi düzenliyor, sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını yönetimsel liderlik ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Drama Ile Liderlik Kursu Fiyatlari

Kurumsal Drama İle Liderlik Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kurumsal Drama İle Liderlik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki hayatta fark edilen bir çalışan olmak isteyen profesyoneller ile firmasını geliştirmeyi amaçlayan şirketler drama liderlik kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Kurumsal Drama İle Liderlik Eğitimi Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal drama ile liderlik eğitimi dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, drama liderlik kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, lider eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve en uygun drama liderlik kursları programını oluşturmak için analizini yapıyor, sektör ve çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinize ve kariyer beklentilerinize göre drama liderlik kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir lider eğitimi veriyoruz.

Drama Ile Liderlik Kurslari 3

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi liderlik dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için drama liderlik kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, kişisel ve kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Lider eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kişisel ve kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

Firmanıza ve Kendinize Değer Katın! İş Dünyasının Profesyonellerine Özel Drama İle Liderlik Eğitimi Programımızla Tanışın!

Çalışanlarınızın daha donanımlı ve başarılı olmasını mı istiyorsunuz? Firmanızın imajını güçlendirmek ve şirket içi iletişimi arttırmak mı amacınız? Ekibim kaynaşsın, birbirini tanısın ve doğru iletişim kursun, mu diyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun lider eğitimi programını belirleyerek size değer katalım…

Drama Ile Liderlik Kursu 1

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Drama Ile Liderlik Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun drama liderlik kursu ve hedefleri belirleyelim, kariyer ve gelecek planlarınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Drama Ile Liderlik Kurslari 2

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı lider eğitimi ile deneyim kazanın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, şirketinizi büyütün, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel drama ile liderlik eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak drama ile liderlik eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Drama liderlik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi kurumsal drama ile liderlik kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanızda da eğitim alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz çalışanlarınıza özel kurumsal eğitimler için şirketinize gelmektedir.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kurumsal Diksiyon, Etkili Konuşma ve Topluluğa Hitabet, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Drama Liderlik Kursu, Drama Yoluyla Yaratıcılık ve Motivasyon, Zarafet, Kurumsal Tiyatro, Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi ve Stres Yönetimi kurslarında kurum onaylı sertifika veriyoruz.

Drama liderlik kursları eğitmen kadromuz; drama, liderlik, diksiyon, etkili iletişim ve hitabet, motivasyon eğitmenleri ile yıllarını iletişim sanatlarına adamış, üniversitelerde iletişim ve kişisel gelişim eğitimleri veren akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Liderlik, etkili iletişim ve kurumsal imaj alanlarında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Eğitim Danışmanına Sor

Kurumsal Egitimler Iletisim 4

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Drama ile liderlik eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Liderlik dersi ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi lider eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Drama liderlik kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Lider eğitimi sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

309

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.545 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40