Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Kurumsal Zaman Yönetimi Eğitimi

Zamanın Tuzaklarına Düşmeyin!

Her Dakikayı Verimli Kullanmayı Öğrenin!

Yoğun iş temposunda zamanınızı doğru ve etkin yönetmeyi ister misiniz? Zaman yönetimi eğitimi ile verimliliğinizi arttırarak, stres ve karmaşadan kurtulmanın sırlarını öğreneceksiniz!

Zamanını verimli ve performanslı bir şekilde kullanmak, zaman tuzaklarına takılmayarak planlarını ve hedeflerini tutturmak, kurumsal hayatta bir adım önde olmak isteyen herkese; öncelikleri belirlemeden zaman planlamasına, kriz yönetiminden asistanla çalışmaya, aceleciliğin zararlarından alışkanlıkları kırmaya kadar kusursuz bir zaman yönetimi için sahip olmaları gereken tüm bilgi ve deneyimi kazandırıyoruz.

Kurumsal zaman yönetimi eğitimi programı; yöneticiler ve liderler, kamu ve özel sektör çalışanları, yönetici asistanları, kişisel gelişimine önem verenler, her gün zamanla yarışan profesyoneller için özel olarak hazırlanmıştır.

Kurumsal hayatta zaman yönetimini doğru yapmamak strese, stres de başarısızlığa neden oluyor. Zaman yönetimini doğru yapanlar ise kariyer basamaklarını hızla çıkıyor.

Kurumsal Zaman Yonetimi Egitimi 4

Tüm Kurumsal Zaman Yönetimi Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Gün 8 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal Zaman Yönetimi Eğitimi Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 2 gün 8 saatlik kurumsal zaman yönetimi kursu programımızla zamanınızı doğru yönetme becerisi kazanacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Zaman Yönetimi Eğitimi Sinema Akademi

Zamanını doğru değerlendirmek isteyen çalışanlar, her saatini verimli değerlendirmeyi hedefleyen yöneticiler ve kendini geliştirmeyi amaçlayan profesyoneller Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal zaman yönetimi kursu programlarıyla fark yaratan eğitimler alın!

Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, kurumsal zaman yönetimi eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden zaman yönetimi eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu 2

%100 Öğrenme Garantisi

Zaman yönetimi kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Sertifikali Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu 1

Sertifikalı Eğitimler

İş başvurularında yada kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen kurum onaylı kurumsal zaman yönetimi kursu sertifikası.

Kurum Onaylı Sertifika »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların zaman yönetimi eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden zaman yönetimi kursu alarak suça ortak olmayın!

Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu 3

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan zaman yönetimi eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni kurumsal zaman yönetimi eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi kurumsal zaman yönetimi eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı kurumsal zaman yönetimi eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal zaman yönetimi kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve zaman yönetimi eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların kurumsal zaman yönetimi eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden kurumsal zaman yönetimi kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu
Uygulamali Zaman Yonetimi Kurslari

Uygulamalı Kurumsal Zaman Yönetimi Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek ve kalıcı hale getirecek uygulamalı dersler ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Kurumsal zaman yönetimi kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla zaman yönetimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Firmaların ve kurumsal çalışanların öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak zaman yönetimi eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere zaman yönetimi kursları sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun zaman yönetimi eğitimi programını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Zaman Yonetimi Kursu
Zaman Yonetimi Kursu Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Kurumsal zaman yönetimi kursu ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları ve kurumsal dünyada dikkat çekmeleri için imkanlar sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kariyer basamaklarını hızla çıkma amacı olan öğrencilerimizin kurumsal zaman yönetimi kursları sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm firmalara ve çalışanlara zaman yönetimi eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece kurumsal zaman yönetimi eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak ya da firmasını geliştirmek isteyenlere imajdan beden diline, liderlikten etkili sunum tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da firmasını büyütmeyi düşünen yöneticiler için zaman yönetimi zaman yönetimi eğitimi sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Zaman Yonetimi Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kariyerinize ya da şirketinize değer katmak, alanının en iyisi olmak mı istiyorsunuz?

Kendinizi ve Firmanızı Geliştirin!

Alanında uzman isimlerden zaman yönetimi eğitimi alın, kendinizi geliştirin, firmanızı büyütün.

Kişisel ve Kurumsal İmajınızı Yaratın!

İmajınızı güçlendirin, kendinize ve firmanıza dikkat çekici bir kimlik kazandırın!

Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu Mezunlari

250 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan firmalara ve profesyonellere zaman yönetiminin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurumsal zaman yönetimi kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal zaman yönetimi kurumsal zaman yönetimi kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce şirkete ve kurumsal çalışana zaman yönetimi eğitimi verdik.

Kurumsal zaman yönetimi eğitimi ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü çalışanlarınızla başarılı işlere imza atacaksınız.

240+ Başarılı Öğrenci!

Kurumsal zaman yönetimi eğitimi alan 300’den fazla öğrencimiz büyük firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Kurumsal zaman yönetimi kursları programını tamamlayan firmalar ulusal ve uluslararası projelerde şirketini ve ülkemizi daha iyi temsil ediyor, kendine değer katan çalışanlar ise kariyer fırsatlarını değerlendirerek Türkiye’nin ünlü markalarıyla çalışıyorlar. Kurumsal zaman yönetimi kursu hem iş dünyasının profesyonellerine hem de firma sahiplerine başarı kapılarını aralıyor.

Sinema Akademi olarak zaman yönetimi eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, sizler adınızı Türkiye’nin başarılı firmaları ve çalışanları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Kurumsal Zaman Yonetimi Egitimi 2
Kurumsal Egitimler 10

11 Dalda Kurumsal Eğitim

Şirketlerin ve kurumsal çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirecekleri, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Kurumsal diksiyon, etkili konuşma ve hitabet, liderlik, yaratıcılık ve motivasyon, zarafet, etkili sunum teknikleri, kurumsal zaman yönetimi kursu ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca kurum kültürünü geliştirecek sanat ve hobi eğitimlerimizle iş dünyasının stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden firmanıza ya da çalışanlarınızın ilgi alanlarına yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; zaman yönetimi uzmanları ve imaj koçlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir kurumsal zaman yönetimi kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu
Sanat Cafe 78

Sanat Cafe

Kurumsal zaman yönetimi eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Kurumsal firmaların ve çalışanların sadece zaman yönetimi eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca eğlenceli workshoplar düzenleyerek kurumsal eğitimlerin dışında sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Kurumsal zaman yönetimi kursu öğrencilerimizin zaman yönetimi eğitimi süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili zaman yönetimi uzmanlarının yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Kurumsal Zaman Yonetimi Kurslari 2
Kurumsal Zaman Yonetimi Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı zaman yönetimi eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Zaman yönetimi üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlarla kurumsal workshop etkinlikleri ve butik kurumsal zaman yönetimi kursları düzenliyor, sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını etkili zaman yönetimi ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Zaman Yonetimi Kursu Fiyatlari 2

Kurumsal Zaman Yönetimi Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kurumsal Zaman Yönetimi Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki hayatta fark edilen bir çalışan olmak isteyen profesyoneller ile firmasını geliştirmeyi amaçlayan şirketler zaman yönetimi kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Kurumsal Zaman Yönetimi Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal zaman yönetimi kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde zaman yönetimi eğitimi alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, zaman yönetimi kursları dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, kurumsal zaman yönetimi eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve zaman yönetimi eğitimi programını oluşturmak için analiz yapıyor, sektör ve çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinize ve kariyer beklentilerinize göre zaman yönetimi kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir zaman yönetimi eğitimi veriyoruz.

Kurumsal Zaman Yonetimi Kurslari 6

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için zaman yönetimi kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, kişisel ve kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zaman yönetimi eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kişisel ve kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

Firmanıza ve Kendinize Değer Katın! İş Dünyasının Profesyonellerine Özel Kurumsal Zaman Yönetimi Eğitimi İle Tanışın!

Çalışanlarınızın daha donanımlı ve başarılı olmasını mı istiyorsunuz? Firmanızın imajını güçlendirmek ve verimini arttırmak mı amacınız? Ekibim kaynaşsın, birlikte daha performanslı çalışsın, zamanını doğru yönetsin mi diyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun zaman yönetimi eğitimi programını belirleyerek size değer katalım…

Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu 5

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Kurumsal Zaman Yonetimi Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun eğitimleri ve hedefleri belirleyelim, kariyer ve gelecek planlarınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Kurumsal Zaman Yonetimi Kurslari 5

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı zaman yönetimi eğitimi ile deneyim kazanın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel kurumsal zaman yönetimi eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak zaman yönetimi eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Kurumsal zaman yönetimi kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi kurumsal zaman yönetimi kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanızda da kurumsal zaman yönetimi eğitimi alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz çalışanlarınıza özel kurumsal eğitimler için şirketinize gelmektedir.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kurumsal Diksiyon, Etkili Konuşma ve Topluluğa Hitabet, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Drama İle Liderlik, Drama Yoluyla Yaratıcılık ve Motivasyon, Zarafet, Kurumsal Tiyatro, Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi Kursu ve Stres Yönetimi kurslarında kurum onaylı sertifika veriyoruz.

Zaman yönetimi kursu eğitmen kadromuz; zaman yönetimi, etkili iletişim, motivasyon, liderlik eğitmenleri ile yıllarını kurumsal yönetim çalışmalarına adamış, üniversitelerde zaman yönetimi, yöneticilik ve performans eğitimleri veren akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zaman yönetimi ve kurumsal verimlilik alanlarında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Eğitim Danışmanına Sor

Kurumsal Egitimler Iletisim 9

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal zaman yönetimi eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal zaman yönetimi kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi kurumsal zaman yönetimi eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Zaman yönetimi kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Kurumsal zaman yönetimi eğitimleri sonrasında mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

232

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.160 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40