Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Herkes Pür Dikkat Sizi Dinleyecek!

Başarılı Sunumların Sırları Bu Eğitimde!

Yöneticiler, liderler, iş dünyasının profesyonelleri, kurumsal hayata adım atacak gençler, sunum yaparken heyecanını kontrol edemeyenler tam size göre bir eğitimimiz var!

Topluluk önünde rahat bir şekilde konuşmak ve sunum yapmak, ses tonunu ve nefesini ayarlayabilmek, hitabet ve konuşma tekniklerini öğrenmek, kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak isteyen herkes için etkili ve ilgi çekici sunum hazırlamadan beden dili kullanımına, zor katılımcıları yönetmekten soru sorma biçimlerine, diksiyon kurallarından heyecanı yenmeye kadar başarılı bir sunumun sırlarını paylaşıyoruz.

Kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi programı kurumsal çalışanlar, satış ve pazarlama departmanları, reklamcılar, müşteri temsilcileri, yöneticiler ve yönetici adayları ile eğitimciler, politikacılar ve sanatçılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Başarılı bir kurumsal kariyer için etkileyici bir diksiyon ile topluluk önünde konuşma becerisi gereklidir. Etkili bir sunumun sırrı da güzel konuşma ile rahatlığı tek potada eritebilmektir.

Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Egitimi 2

Tüm Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Kursu, Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Gün 8 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 2 gün 8 saatlik kurumsal etkili sunum teknikleri kursu programımızla etkili ve dikkat çekici sunum yapma becerisi kazanacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Kursu Sinema Akademi

Başarılı sunumlara imza atarak gözde çalışanlar arasına girmek isteyenler, ekibinin gelişimine katkı sağlamayı düşünen yöneticiler, firmasına değer katmayı düşünenler Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel etkili sunum teknikleri kursu programlarıyla fark yaratan eğitimler alın!

Kurumsal Etkili Sunum Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, etkili sunum teknikleri eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden etkili sunum teknikleri eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Kurumsal Sunum Kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Etkili sunum hazırlama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Sertifikali Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Kursu

Kurum Onaylı Sertifika

Özgeçmişinize ekleyebileceğiniz, iş başvurularında referansınız olacak, kurum onaylı etkili sunum teknikleri eğitimi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların etkili sunum hazırlama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden etkili sunum hazırlama kursu alarak suça ortak olmayın!

Kurumsal Etkili Sunum Kursu

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan etkili sunum teknikleri eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni etkili sunum teknikleri eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi kurumsal eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal etkili sunum teknikleri kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve etkili sunum hazırlama eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden kurumsal etkili sunum teknikleri kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Kurumsal Etkili Sunum Kursu
Kurumsal Etkili Sunum Egitimleri

Uygulamalı Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek ve kalıcı hale getirecek uygulamalı dersler ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Etkili sunum teknikleri kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla etkili sunum teknikleri derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Firmaların ve kurumsal çalışanların öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak etkili sunum hazırlama eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kurumsal etkili sunum teknikleri sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için etkili sunum hazırlama eğitimi ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Kurumsal Etkili Sunum Kursu
Kurumsal Etkili Sunum Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Etkili sunum teknikleri ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları ve kurumsal dünyada dikkat çekmeleri için imkanlar sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kariyer basamaklarını hızla çıkma amacı olan öğrencilerimizin etkili sunum teknikleri kursu sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm firmalara ve çalışanlara kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece etkili sunum hazırlama eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak ya da firmasını geliştirmek isteyenlere imajdan beden diline, liderlikten etkili sunum tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da firmasını büyütmeyi düşünen yöneticiler için etkili sunum teknikleri eğitimi sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Kurumsal Etkili Sunum Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kariyerinize ya da şirketinize değer katmak, alanının en iyisi olmak mı istiyorsunuz?

Kendinizi ve Firmanızı Geliştirin!

Alanında uzman isimlerden etkili sunum teknikleri eğitimi alın, kendinizi geliştirin, firmanızı büyütün.

Kişisel ve Kurumsal Markanızı Yaratın!

İmajınızı güçlendirin, markanıza dikkat çekici bir kimlik kazandırın!

Kurumsal Etkili Sunum Mezunlari

350 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan firmalara ve profesyonellere etkili sunum tekniklerinin sırlarını ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurumsal etkili sunum teknikleri kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel etkili sunum teknikleri kursu ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce şirkete ve kurumsal çalışana etkili sunum hazırlama eğitimi verdik.

Kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü çalışanlarınızla başarılı işlere imza atacaksınız.

300+ Başarılı Öğrenci!

Kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi alan 300’den fazla öğrencimiz büyük firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Kurumsal eğitimlerimizi tamamlayan firmalar ulusal ve uluslararası projelerde şirketini ve ülkemizi daha iyi temsil ediyor, kendine değer katan çalışanlar ise kariyer fırsatlarını değerlendirerek Türkiye’nin ünlü markalarıyla çalışıyorlar. Kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi hem iş dünyasının profesyonellerine hem de firma sahiplerine başarı kapılarını aralıyor.

Sinema Akademi olarak etkili sunum teknikleri eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, sizler adınızı Türkiye’nin başarılı firmaları ve çalışanları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Kurumsal Etkili Sunum Egitimi
Kurumsal Egitimler 9

11 Dalda Kurumsal Eğitim

Şirketlerin ve kurumsal çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirecekleri, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Kurumsal diksiyon, etkili konuşma ve hitabet, liderlik, yaratıcılık ve motivasyon, zarafet, etkili sunum teknikleri kursu, zaman ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca kurum kültürünü geliştirecek sanat ve hobi eğitimlerimizle iş dünyasının stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden firmanıza ya da çalışanlarınızın ilgi alanlarına yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; etkili sunum teknikleri ve iletişim uzmanlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir etkili sunum hazırlama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Kurumsal Etkili Sunum Kursu
Sanat Cafe 71

Sanat Cafe

Kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Kurumsal firmaların ve çalışanların sadece etkili sunum hazırlama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca eğlenceli workshoplar düzenleyerek kurumsal eğitimlerin dışında sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Kurumsal etkili sunum teknikleri kursu öğrencilerimizin etkili sunum hazırlama eğitimi süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili etkili sunum ve iletişim uzmanlarının yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Kurumsal Etkili Sunum Kurslari
Kurumsal Etkili Sunum Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı etkili sunum ve iletişim eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Etkili sunum teknikleri üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlarla kurumsal workshop etkinlikleri ve butik kurumsal etkili sunum teknikleri kursu düzenliyor, sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını etkili sunum, güzel konuşma ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Etkili Sunum Teknikleri Kursu Fiyatlari 1

Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki hayatta fark edilen bir çalışan olmak isteyen profesyoneller ile firmasını geliştirmeyi amaçlayan şirketler kurumsal etkili sunum teknikleri kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Etkili Sunum Teknikleri Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal etkili sunum teknikleri dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, etkili sunum hazırlama kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, etkili sunum hazırlama eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve en uygun etkili sunum hazırlama eğitimi programını oluşturmak için analizini yapıyor, sektör ve çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinize ve kariyer beklentilerinize göre etkili sunum teknikleri kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi programı veriyoruz.

Etkili Sunum Teknikleri Kursu 7

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi etkili sunum hazırlama kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi sonrasında kariyer koçluğu yapıyor, kişisel ve kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Etkili sunum teknikleri kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kişisel ve kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

Firmanıza ve Kendinize Değer Katın! İş Dünyasının Profesyonellerine Özel Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Eğitimleri İle Tanışın!

Kurumsal hayatta daha başarılı bir çalışan mı olmak istiyorsunuz? Firmanızın imajını güçlendirmek ve şirket içi iletişimi arttırmak mı amacınız? Ekibim kaynaşsın, birbirini tanısın ve doğru iletişim kursun, mu diyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun kurumsal sunum teknikleri eğitimi programlarını belirleyerek size değer katalım…

Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Kursu 3

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Kurumsal Sunum Teknikleri Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun eğitimleri ve hedefleri belirleyelim, kariyer ve gelecek planlarınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Kurumsal Etkili Sunum Teknikleri Kurslari 1

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı etkili sunum hazırlama kursu ile deneyim kazanın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak etkili sunum teknikleri eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Etkili sunum teknikleri kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi etkili sunum teknikleri kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanızda da eğitim alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz çalışanlarınıza özel kurumsal eğitimler için şirketinize gelmektedir.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kurumsal Diksiyon, Etkili Konuşma ve Topluluğa Hitabet, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Drama İle Liderlik, Drama Yoluyla Yaratıcılık ve Motivasyon, Zarafet, Kurumsal Tiyatro, Etkili Sunum Teknikleri Kursu, Zaman Yönetimi ve Stres Yönetimi kurslarında kurum onaylı sertifika veriyoruz.

Etkili sunum hazırlama kursu eğitmen kadromuz; sunum teknikleri, diksiyon, etkili iletişim ve hitabet, motivasyon, liderlik eğitmenleri ile yıllarını iletişim sanatlarına adamış, üniversitelerde sunum teknikleri ve iletişim eğitimleri veren akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Güzel konuşma, etkili iletişim ve kurumsal imaj alanlarında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Eğitim Danışmanına Sor

Kurumsal Egitimler Iletisim 8

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal sunum teknikleri eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal etkili sunum teknikleri kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kurumsal etkili sunum teknikleri kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Kurumsal etkili sunum teknikleri eğitimi sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

347

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.735 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40