Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Kurumsal Tiyatro Eğitimi

İş Hayatının Stresinden Biraz Uzaklaşalım!

Kurumsal Hayata Kısa Bir Mola!

Çalışanlarınızın motivasyonunu ve kuruma bağlılıklarını arttırmak ister misiniz? Kurumsal Tiyatro Eğitimi ile işini sahiplenen ve uyum içinde çalışan bir ekibiniz olacak!

Aynı çatı altında çalışan ancak fazla iletişim kurmayan, mesai saatleri dışında ortak bir faaliyette bulunmayan ve birbirini yakından tanımayan şirket çalışanları için planlanan eğitimimizde; nefes egzersizlerinden motivasyon oluşturmaya, takım çalışmasından grup dinamiği yaratmaya, beden dilini kullanmaktan doğaçlama yapmaya kadar birbirinden farklı ve eğlenceli konularla çalışanlarınızın kaynaşmasını, ekip kültürüne sahip olmasını ve eğlenceli vakitler geçirerek iş stresinden uzaklaşmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal tiyatro eğitimi programı, şirketinde birliktelik ve aidiyet duygusu yaratmak, çalışanlarının kaynaşmasını ve daha mutlu çalışmasını sağlamak isteyen tüm firmalar için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre kurumsal şirketlerde çalışanların %50’si birbirinin isminden başka hiçbir kişisel özelliğini bilmiyor. Kurumsal tiyatro kursu gibi programlar bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Kurumsal Tiyatro Egitimi

Tüm Kurumlara Tiyatro Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Firmaya Özel Planlanır
Kontenjan
Sınırsız

Kurumsal Tiyatro Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı kurumsal tiyatro eğitimi programımızla çalışanlarınızın birbiriyle olan iletişimini güçlendirecek, mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Tiyatro Kursu Sinema Akademi

Kendini doğru ifade etmek ve kurumsal hayatta dikkat çeken bir çalışan olmak isteyenler, ekibinin gelişimine katkı sağlamayı düşünen yöneticiler, firmasına değer katmayı amaçlayanlar Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumlara tiyatro eğitimi programlarıyla fark yaratan eğitimler alın!

Kurumsal Tiyatro Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, kurumsal tiyatro eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden kurumsal tiyatro eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Kurumsal Tiyatro Kursu 1

%100 Öğrenme Garantisi

Kurumsal tiyatro kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Sertifikali Kurumsal Tiyatro Kursu 1

Sertifikalı Eğitimler

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen kurum onaylı kurumsal tiyatro kursu sertifikası.

Kurum Onaylı Sertifika »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların kurumlara tiyatro eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden kurumsal tiyatro kursu alarak suça ortak olmayın!

Kurumsal Tiyatro Kursu 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan kurumsal tiyatro eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni şirketlere tiyatro eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi kurumsal tiyatro eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı kurumsal tiyatro kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumsal tiyatro kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların kurumsal tiyatro eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden kurumsal tiyatro kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Kurumsal Tiyatro Kursu
Uygulamali Kurumsal Tiyatro Kursu

Uygulamalı Kurumsal Tiyatro Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yaratıcı drama uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Kurumsal tiyatro kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla kurumsal tiyatro derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Firmaların ve kurumsal çalışanların öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kurumsal tiyatro kursu sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun kurumsal tiyatro eğitimi programını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Kurumsal Tiyatro
Kurumsal Tiyatro Kursu Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Kurumsal tiyatro kursu ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları ve kurumsal dünyada dikkat çekmeleri için imkanlar sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kariyer basamaklarını hızla çıkma amacı olan öğrencilerimizin kurumsal tiyatro kursu sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm firmalara ve çalışanlara kurumsal tiyatro eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece kurumsal tiyatro eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak ya da firmasını geliştirmek isteyenlere imajdan beden diline, liderlikten etkili sunum tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da firmasını büyütmeyi düşünen yöneticiler için kurumsal tiyatro eğitimi sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Kurumsal Tiyatro

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Çalışanlarınız birbiriyle iletişim kurmuyor ve motive çalışmıyorlar mı?

Firmanıza Eğlence Katın!

Kurumsal tiyatro eğitimi ile bambaşka bir çalışma ortamınız olsun!

Çalışanlarınız Kaynaşsın!

Daha mutlu bir çalışma ortamı yaratın, ekibinize dinamizm katın…

Kurumsal Tiyatro Egitimi Mezunlari

320 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan firmalara ve profesyonellere tiyatronun tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurumsal tiyatro kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kurumsal tiyatro kursu ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce şirkete ve kurumsal çalışana kurumsal tiyatro eğitimi verdik.

Kurumsal tiyatro kursu ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel eğitimler alacak, daha motive çalışanlarla başarılı işlere imza atacaksınız.

300+ Başarılı Öğrenci!

Kurumsal tiyatro kursu alan 300’den fazla öğrencimiz mesleklerini daha fazla severek yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Kurumsal tiyatro eğitimi programlarımızı tamamlayan firmalar ulusal ve uluslararası projelerde şirketini ve ülkemizi daha iyi temsil ediyor, kendine değer katan çalışanlar ise kariyer fırsatlarını değerlendirerek Türkiye’nin ünlü markalarıyla çalışıyorlar. Kurumsal tiyatro eğitimi hem iş dünyasının profesyonellerine hem de firma sahiplerine başarı kapılarını aralıyor.

Sinema Akademi olarak kurumsal tiyatro eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, sizler adınızı Türkiye’nin başarılı firmaları ve çalışanları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Kurumsal Tiyatro Egitimi 3
Kurumsal Egitimler 8

11 Dalda Kurumsal Eğitim

Şirketlerin ve kurumsal çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirecekleri, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Kurumsal tiyatro kursu, kurumsal diksiyon, etkili konuşma ve hitabet, liderlik, yaratıcılık ve motivasyon, zarafet, etkili sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca kurum kültürünü geliştirecek sanat ve hobi eğitimlerimizle iş dünyasının stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden firmanıza ya da çalışanlarınızın ilgi alanlarına yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve sahne sanatının ustalarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir kurumsal tiyatro kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Kurumsal Tiyatro Kursu
Sanat Cafe 79

Sanat Cafe

Kurumsal tiyatro eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Kurumsal firmaların ve çalışanların sadece kurumsal tiyatro eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca eğlenceli workshoplar düzenleyerek kurumsal eğitimlerin dışında sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal tiyatro kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Kurumsal tiyatro kursu öğrencilerimizin şirketlere tiyatro eğitimi süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili tiyatro duayenlerinin ve sahne sanatı uzmanlarının yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Ustalardan Elestiriler Kurumsal Tiyatro
Kurumsal Tiyatro Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı tiyatro eğitmenleri, oyuncuları ve duayen sanatçılarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik kurumlara tiyatro eğitimi düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın ve kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Kurumsal Tiyatro Kursu Fiyatlari

Kurumsal Tiyatro Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kurumsal Tiyatro Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çalışanlarının iletişimini kuvvetlendirmek ve keyifli bir çalışma ortamı yaratmak isteyen firmalar kurumsal tiyatro kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Kurumsal Tiyatro Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal tiyatro kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde kurumsal tiyatro eğitimi alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, kurumsal tiyatro kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, kurumsal tiyatro eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve kurumsal tiyatro eğitimi programını oluşturmak için analiz yapıyor, sektör ve çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinize ve kariyer beklentilerinize göre kurumsal tiyatro kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir kurumlara tiyatro eğitimi veriyoruz.

Kurumsal Tiyatro Kurslari 2

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurum tiyatrosu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için şirketlere tiyatro eğitimi sonrası kariyer koçluğu yapıyor, kişisel ve kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal tiyatro kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kişisel ve kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

Firmanıza ve Kendinize Değer Katın! İş Dünyasının Profesyonellerine Özel Kurumsal Tiyatro Eğitimi İle Tanışın!

Sıcak ve samimi bir çalışma ortamı mı yaratmak istiyorsunuz? Çalışanlarınız çok mu stresli? Firma aidiyeti oluşturmak ve kendinize değer katmak mı amacınız? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun kurumsal tiyatro eğitimi programını belirleyerek bakış açınızı değiştirelim…

Kurumsal Tiyatro Kursu 4

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Kurumsal Tiyatro Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun eğitimleri ve hedefleri belirleyelim, kariyer ve gelecek planlarınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Kurumsal Tiyatro Kurslari 1

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı şirket tiyatrosu ile deneyim kazanın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel kurumlara tiyatro eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak şirketlere tiyatro eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Kurumsal tiyatro kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi kurumsal tiyatro kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanızda da kurumsal tiyatro eğitimi alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz çalışanlarınıza özel kurumsal eğitimler için şirketinize gelmektedir.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kurumsal Diksiyon, Etkili Konuşma ve Topluluğa Hitabet, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Drama İle Liderlik, Drama Yoluyla Yaratıcılık ve Motivasyon, Zarafet, Kurumsal Tiyatro Kursu, Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi ve Stres Yönetimi kurslarında kurum onaylı sertifika veriyoruz.

Kurumsal tiyatro kursu eğitmen kadromuz; tiyatro, yaratıcı drama, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Eğitim Danışmanına Sor

Kurumsal Egitimler Iletisim 7

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal tiyatro eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal tiyatro kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi kurumlara tiyatro eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Şirket tiyatrosu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Kurumsal tiyatro kursu ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

221

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.105 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40