Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Drama Yoluyla Yaratıcılık ve Motivasyon Eğitimi

Drama İle Daha Mutlu Çalışanlar!

Sıradanlıktan Kurtulmanın Tam Zamanı!

Dramanın renkli dünyasını kurumsal hayatla bir araya getiriyoruz… Eğlenerek ve rol yaparak yaratıcılığınızı geliştirecek, motivasyonunuzu arttıracaksınız!

Çalışanlarınızın firmanıza olan bağlılıklarını arttırmak; interaktif düşünen, sorumluluk alabilen, etkin karar veren ve özgüven sahibi bir ekiple çalışmak istiyorsanız ses ve nefes egzersizlerinden doğaçlama yapmaya, yaratıcı düşünmeden ekip içi uyuma, beden dilinden hedef belirlemeye kadar birbirinden farklı ve eğlenceli konularla kurumsal hayatın ciddi atmosferinden bir süre sizi uzaklaştırıyor, ekibinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi program, çalışanların verimini ve enerjisini arttırmak, birliktelik ve aidiyet duygusu yaratmak isteyen firmalar ile kurumsal hayatın profesyonelleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Drama eğitimi, yaratıcılık ve düşünme becerilerini geliştirirken kişiye motivasyon sağlamasıyla daha verimli ve performanslı çalışma ortamı yaratmaktadır.

Kurumsal Yaraticilik Ve Motivasyon Egitimi 3

Tüm Yaratıcılık ve Motivasyon Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 6 Saat
Kontenjan
Sınırsız

Drama Yoluyla Yaratıcılık ve Motivasyon Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 6 saatlik yaratıcılık ve motivasyon kursu programımızla takım ruhunu güçlendirerek mutlu bir çalışma ortamı yaratmanın yollarını drama ile öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Yaratıcılık ve Motivasyon Eğitimi Sinema Akademi

Çalışanlarının yüksek motivasyonla çalışmasını sağlamak ve ekibini geliştirmeyi düşünen yöneticiler, firmasına değer katmayı isteyenler Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yaratıcılık ve motivasyon kursu programlarıyla fark yaratan eğitimler alın!

Yaraticilik Motivasyon Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, drama ve motivasyon eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden yaratıcılık ve motivasyon eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Drama Ile Yaraticilik Kursu

Uygulama ve Pratikler

Yaratıcılık ve motivasyon programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan, uygulama ağırlıklı ve eğlenceli drama dersleri.

Öğrenme Garantisi »
Sertifikali Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu 1

Katılım Sertifikası

Özgeçmişinize ekleyebileceğiniz, iş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, kurum onaylı yaratıcılık ve motivasyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların yaratıcılık ve motivasyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yaratıcılık ve motivasyon kursu alarak suça ortak olmayın!

Kurumsal Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan yaratıcılık ve motivasyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni yaratıcılık ve motivasyon eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı yaratıcılık ve motivasyon kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yaratıcılık ve motivasyon kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların yaratıcılık ve motivasyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yaratıcılık ve motivasyon kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu
Uygulamali Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu

Uygulamalı Yaratıcılık ve Motivasyon Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek ve kalıcı hale getirecek uygulamalı dersler ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla drama yoluyla yaratıcılık ve motivasyon derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Firmaların ve kurumsal çalışanların öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak yaratıcılık ve motivasyon eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere yaratıcılık ve motivasyon kursları sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu
Yaraticilik Ve Motivasyon Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon kursu ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları ve kurumsal dünyada dikkat çekmeleri için imkanlar sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kariyer basamaklarını hızla çıkma amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm firmalara ve çalışanlara yaratıcılık ve motivasyon eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece yaratıcılık ve motivasyon eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak ya da firmasını geliştirmek isteyenlere imajdan beden diline, liderlikten etkili sunum tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da firmasını büyütmeyi düşünen yöneticiler için yaratıcılık ve motivasyon eğitimi sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kariyerinize ya da şirketinize değer katmak, alanının en iyisi olmak mı istiyorsunuz?

Kendinizi ve Firmanızı Geliştirin!

Alanında uzman isimlerden drama yoluyla yaratıcılık ve motivasyon eğitimi alın, kendinizi geliştirin, firmanızı büyütün.

Kişisel ve Kurumsal Markanızı Yaratın!

İmajınızı güçlendirin, markanıza dikkat çekici bir kimlik kazandırın!

Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu Mezunlari

150 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan firmalara ve profesyonellere drama yoluyla yaratıcılık ve motivasyon sırlarını aktardık.

Tam donanımlı yaratıcılık ve motivasyon kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yaratıcılık ve motivasyon kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce şirkete ve kurumsal çalışana yaratıcılık ve motivasyon eğitimi verdik.

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü çalışanlarınızla başarılı işlere imza atacaksınız.

100+ Başarılı Öğrenci!

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi alan 100’den fazla öğrencimiz büyük firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi programını tamamlayan firmalar ulusal ve uluslararası projelerde şirketini ve ülkemizi daha iyi temsil ediyor, kendine değer katan çalışanlar ise kariyer fırsatlarını değerlendirerek Türkiye’nin ünlü markalarıyla çalışıyorlar. Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi hem iş dünyasının profesyonellerine hem de firma sahiplerine başarı kapılarını aralıyor.

Sinema Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, sizler adınızı Türkiye’nin başarılı firmaları ve çalışanları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Yaraticilik Ve Motivasyon Egitimi 1
Kurumsal Egitimler 6

11 Dalda Kurumsal Eğitim

Şirketlerin ve kurumsal çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirecekleri, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Kurumsal diksiyon, drama, etkili konuşma ve hitabet, liderlik, yaratıcılık ve motivasyon kursu, zarafet, etkili sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca kurum kültürünü geliştirecek sanat ve hobi eğitimlerimizle iş dünyasının stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden firmanıza ya da çalışanlarınızın ilgi alanlarına yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; drama eğitmenleri ve motivasyon koçlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir yaratıcılık ve motivasyon kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu
Sanat Cafe 72

Sanat Cafe

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Kurumsal firmaların ve çalışanların sadece yaratıcılık ve motivasyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca eğlenceli workshoplar düzenleyerek kurumsal eğitimlerin dışında sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Yaratıcılık ve motivasyon dersleri sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Yaratıcılık ve motivasyon kursu öğrencilerimizin kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili drama eğitmenlerinin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Yaraticilik Ve Motivasyon Kurslari 2
Yaraticilik Ve Motivasyon Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı drama eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Drama yoluyla yaratıcılık ve motivasyon üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlarla kurumsal workshop etkinlikleri ve butik yaratıcılık ve motivasyon dersleri düzenliyor, sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını drama eğitimlerine, motivasyon ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu Fiyatlari 1

Kurumsal Drama Yoluyla Yaratıcılık ve Motivasyon Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kurumsal Yaratıcılık ve Motivasyon Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleğini yüksek motivasyonla yapmak isteyen profesyoneller ile firmasını geliştirmeyi amaçlayan şirketler yaratıcılık ve motivasyon kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Yaratıcılık ve Motivasyon Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, yaratıcılık ve motivasyon kursları dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış yaratıcılık ve motivasyon dersi sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve yaratıcılık ve motivasyon eğitimi programını oluşturmak için analiz yapıyor, çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinize göre yaratıcılık ve motivasyon kursları içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir yaratıcılık ve motivasyon kursu veriyoruz.

Yaraticilik Ve Motivasyon Kurslari 5

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi yaratıcılık ve motivasyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için yaratıcılık ve motivasyon kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yaratıcılık ve motivasyon kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

Firmanıza ve Kendinize Değer Katın! İş Dünyasının Profesyonellerine Özel Kurumsal Yaratıcılık ve Motivasyon Eğitimleri ile Tanışın!

Çalışanlarınızın daha verimli ve motivasyonlu çalışsın mı istiyorsunuz? Firmanızın imajını güçlendirmek ve şirket içi iletişimi arttırmak mı amacınız? Ekibim kaynaşsın, birbirini tanısın ve doğru iletişim kursun, mu diyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun yaratıcılık ve motivasyon eğitimi içeriğinizi belirleyerek size değer katalım…

Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Yaraticilik Ve Motivasyon Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun eğitimleri ve hedefleri belirleyelim, kariyer ve gelecek planlarınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Kurumsal Yaraticilik Ve Motivasyon Egitimi

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı yaratıcılık ve motivasyon dersleri ile deneyim kazanın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Yaratıcılık ve motivasyon kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi yaratıcılık ve motivasyon kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanızda da eğitim alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz çalışanlarınıza özel kurumsal eğitimler için şirketinize gelmektedir.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kurumsal Diksiyon, Etkili Konuşma ve Topluluğa Hitabet, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Drama İle Liderlik, Yaratıcılık ve Motivasyon Kursu, Zarafet, Kurumsal Tiyatro, Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi ve Stres Yönetimi kurslarında kurum onaylı sertifika veriyoruz.

Yaratıcılık ve motivasyon dersleri eğitmen kadromuz; drama, diksiyon, etkili iletişim ve hitabet, motivasyon, liderlik eğitmenleri ile yıllarını iletişim sanatlarına adamış, üniversitelerde drama eğitimleri veren akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Drama, etkili iletişim ve kurumsal imaj alanlarında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Eğitim Danışmanına Sor

Kurumsal Egitimler Iletisim 5

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi ve derlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi yaratıcılık ve motivasyon eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Yaratıcılık ve motivasyon kursları öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Kurumsal yaratıcılık ve motivasyon eğitimi sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

314

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.570 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40