Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Başarılı Sunumların Sırlarını Anlatıyoruz!

Başarılı Sunumların Sırları Bu Eğitimde!

İş hayatına adım atacak olanlar, sunum yaparken heyecanını kontrol edemeyenler, yöneticiler, liderler, iş dünyasının profesyonelleri tam size göre bir eğitimimiz var!

Özel etkili sunum teknikleri kursu ile kişiselleştirilmiş bir eğitim ortamında, eğitmenizin tüm ilgi ve dikkatinin üzerinizde olacağı uygulamalı derslerle; ilgi çekici sunum hazırlamadan beden dili kullanımına, zor katılımcıları yönetmekten soru sorma biçimlerine, diksiyon kurallarından heyecanı yenmeye kadar topluluk önünde rahat bir şekilde konuşmak ve sunum yapabilmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyime bizimle ulaşacaksınız…

Özel etkili sunum teknikleri eğitimi programı; üniversite öğrencileri, akademisyenler, kurumsal çalışanlar, satış ve pazarlama departmanları, reklamcılar, müşteri temsilcileri, yöneticiler ve yönetici adayları ile eğitimciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Başarılı bir iş hayatı için etkileyici bir diksiyon ile topluluk önünde konuşma becerisi gereklidir. Etkili bir sunumun sırrı da güzel konuşma ile rahatlığı tek potada eritebilmektir.

Ozel Etkili Sunum Teknikleri Egitimi

Tüm Özel Etkili Sunum Teknikleri Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Gün 8 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Etkili Sunum Teknikleri Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 2 gün 8 saat özel etkili sunum teknikleri eğitimi programımızla etkili ve dikkat çekici sunum yapma becerisi kazanacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Etkili Sunum Teknikleri Kursu Sinema Akademi

Başarılı sunumlara imza atarak gözde çalışanlar arasına girmek isteyenler, ekibinin gelişimine katkı sağlamayı düşünen yöneticiler, firmasına değer katmayı düşünenler Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel etkili sunum teknikleri eğitimi programlarıyla fark yaratan eğitimler alın!

Etkili Sunum Teknikleri Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, etkili sunum teknikleri eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden özel etkili sunum eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Etkili Sunum Teknikleri Egitimi 5

%100 Öğrenme Garantisi

Özel etkili sunum hazırlama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Sertifikali Sunum Teknikleri Kursu

Sertifikalı Eğitimler

Özgeçmişinize ekleyebileceğiniz, iş başvurularında referansınız olacak, kurum onaylı özel etkili sunum teknikleri kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel etkili sunum eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel etkili sunum hazırlama kursu alarak suça ortak olmayın!

Ozel Etkili Sunum Teknikleri Kursu 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel etkili sunum teknikleri eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni özel etkili sunum teknikleri eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı özel etkili sunum teknikleri eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel etkili sunum teknikleri kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel etkili sunum teknikleri kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların özel etkili sunum hazırlama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel etkili sunum hazırlama kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Etkili Sunum Teknikleri Kursu
Etkili Sunum Teknikleri Egitimleri

Uygulamalı Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek ve kalıcı hale getirecek uygulamalı dersler ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel etkili sunum teknikleri kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla özel etkili sunum teknikleri derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Etkili sunum teknikleri kursu öğrencilerimizin öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere özel etkili sunum hazırlama kursu sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Etkili Sunum Kursu
Etkili Sunum Kursu Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel etkili sunum teknikleri kursu ile mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla mesleklerine sağlam adımlarla başlamaları ve kurumsal dünyada dikkat çekmeleri için imkanlar sunuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kariyer basamaklarını hızla çıkma amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize özel etkili sunum teknikleri eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece özel etkili sunum teknikleri eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak ya da kendini geliştirmek isteyenlere imajdan beden diline, liderlikten diksiyona kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da sosyal hayatına katkı sağlamak isteyenler için özel etkili sunum teknikleri eğitimi sonrasında da Sinema Akademi desteğini sunuyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Etkili Sunum Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminizi Alın!

Alanında uzman isimlerden etkili sunum teknikleri eğitimi alın, işinizi daha iyi yapın.

Hayata Daha Mutlu Bakın!

Sosyal ve mesleki hayatta daha mutlu olun, özgüveninizi yeniden kazanın.

Etkili Sunum Teknikleri Kursu Mezunlari

355 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan firmalara ve profesyonellere etkili sunum tekniklerinin sırlarını ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı özel etkili sunum teknikleri kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel etkili sunum hazırlama kursu ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel etkili sunum eğitimi verdik.

Özel etkili sunum teknikleri kursu ile tamamen ihtiyaç ve beklentilerinize özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü bir birey olarak başarılı işlere imza atacaksınız.

300+ Başarılı Öğrenci!

Özel etkili sunum teknikleri eğitimi alan 300’den fazla öğrencimiz kurumsal firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerde daha başarılı oldular.

Özel etkili sunum teknikleri kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek kurumsal hayata sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; yurt içi ve yurt dışı kurumsal firmalarda, ünlü markalarda çalışıyor, daha iyi bir konuşmacı ve lider olarak başarıyla adlarından söz ettiriyorlar.

Sinema Akademi olarak özel etkili iletişim teknikleri eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin başarılı isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Etkili Sunum Teknikleri Egitimi 6
Ozel Etkili Sunum Teknikleri Egitimi 3

11 Dalda Kişisel Gelişim Eğitimi

Profesyonellerin ve kendini geliştirmek isteyenlerin bilgi ve deneyim kazanacakları, kişisel imajlarını yaratacakları eğitimlerle yanlarındayız.

Özel diksiyon, etkili konuşma ve hitabet, liderlik, yaratıcılık ve motivasyon, zarafet, özel etkili sunum teknikleri kursu, zaman ve stres yönetimi gibi eğitimlerimizle öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca sanat ve hobi eğitimlerimizle hayatın stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; etkilin sunum teknikleri ve iletişim uzmanlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir etkili sunum hazırlama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Etkili Sunum Kursu
Sanat Cafe 34

Sanat Cafe

Özel etkili sunum teknikleri eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel etkili sunum eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel etkili sunum teknikleri kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili etkili sunum ve iletişim uzmanlarının yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Etkili Sunum Kurslari
Etkili Sunum Teknikleri Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı etkili sunum ve iletişim eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Etkili sunum teknikleri üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlarla kurumsal workshop etkinlikleri ve butik özel etkili sunum hazırlama eğitimi düzenliyor, sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını etkili sunum, güzel konuşma ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Etkili Sunum Teknikleri Kursu Fiyatlari 2

Özel Etkili Sunum Teknikleri Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki ve sosyal yaşamda fark edilen bir birey olmak, kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz özel etkili sunum teknikleri kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Özel Etkili Sunum Teknikleri Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel etkili sunum teknikleri kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, özel etkili sunum hazırlama kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel sunum teknikleri eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel etkili sunum hazırlama eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel etkili sunum hazırlama kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir özel etkili sunum teknikleri eğitimi programı veriyoruz.

Ozel Etkili Sunum Teknikleri Kurslari

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel etkili sunum hazırlama kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel etkili sunum teknikleri eğitimi sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel etkili sunum teknikleri eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kendinize Değer Katın! Profesyonel Bir İmaj Yaratmak İsteyenlere Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimlerimizle Tanışın!

Topluluk önünde konuşmaktan çekiniyor musunuz? Ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun özel etkili sunum teknikleri kursu programı belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Etkili Sunum Teknikleri Kursu 6

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Sunum Teknikleri Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Etkili Sunum Teknikleri Kurslari 2

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı özel etkili sunum eğitimi ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel etkili sunum hazırlama eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak özel etkili sunum teknikleri eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi seviyede eğitim alacaklarına, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel etkili sunum hazırlama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel etkili sunum teknikleri kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi özel etkili sunum teknikleri kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Diksiyon, Şan ve Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Özel Etkili Sunum Teknikleri Kursu, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım ve Film Müziği, Etkili İletişim ve İmaj, Şan ve Solfej, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Özel etkili sunum teknikleri kursu eğitmen kadromuz; sunum teknikleri, diksiyon, etkili iletişim ve hitabet, motivasyon, liderlik eğitmenleri ile yıllarını iletişim sanatlarına adamış, üniversitelerde sunum teknikleri ve iletişim eğitimleri veren akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Güzel konuşma, etkili iletişim ve kurumsal imaj alanlarında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarıyla katılamadıkları dersin yeni gün ve saatini belirleyerek telafi edebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 30

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel etkili sunum teknikleri kursu ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel etkili sunum teknikleri kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi özel etkili sunum eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel etkili sunum teknikleri eğitimi öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Özel etkili sunum teknikleri eğitimi sonrasında kendi mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

291

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.455 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40