Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Van Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Oyunculuk Kursu Van

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en iyi oyunculuk, kamera önü oyunculuk, spikerlik-sunuculuk, diksiyon, beden dili, etkili iletişim ve imaj, senaryo yazarlığı ve yönetmenlik eğitimleriyle Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının sırlarını anlattık. Van’dan gelen yoğun talepler doğrultusunda 2023 yılında bu eşsiz kentimizde de Sinema Akademi şubesi açmaya karar verdik. 2023 yılına kadar bekleyemem diyenler, şimdilik biz size gelemesek de sizleri İstanbul’da Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde bulunan eğitim merkezimizde ağırlamak isteriz. Sahne ve kamera önü uygulamaları, sosyal aktiviteler, film ve tiyatro gösterimleri, ustalarla söyleşiler, keyifli sohbetlerin adresi Sanat Cafe’miz ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için sizleri akademiye bekliyoruz! Yoğun ilginiz için çok teşekkürler. En kısa zamanda Van’da görüşmek üzere!

Sahne Sanatlarının Tutkunlarına Özel Eğitimler Van Oyunculuk Kursu Sinema Akademide!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulunda herkes için bir eğitim var! Sahnelerin yıldızlarını yetiştiren oyunculuk eğitimlerimiz, beyaz perdeye yeni sesler kazandıran dublaj kurslarımız, yönetmenlik hayali olanlar için teknik atölyelerimiz, bakışları üzerine toplamak isteyenler için etkili iletişim ve imaj programlarımızla hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Gelin, siz de Van Oyunculuk Kursu Sinema Akademi ailesine katılın!

Van Oyunculuk Kursu Hemen Kayıt Ol

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Van Oyunculuk Kursu Eğitimin Tek Adresi!

Avrupa standartlarında eğitimler, öğrenme garantisi, sahne ve kamera önü uygulamaları, sosyal etkinlikler, unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen sanat okulu Sinema Akademi ile tanışın!

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, eğitimlerimizi teorik anlatımdan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle birlikte öğretiyoruz. Öğrencilerimizin sahne ve kamera önü deneyim kazanmasını sağlıyoruz. Sadece eğitim sürecinde değil sonrasında da kariyer danışmanlığı ve iş imkanlarıyla her zaman yanınızda oluyoruz! Başarılarınız, bizim en büyük gurur kaynağımız!

Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi oyunculuk ve sanat eğitimlerini almanın ayrıcalığını yaşayın! Van oyunculuk kursu ile tanışın...

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
10.500+
Mezun Öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

Van’daki öğrencilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda Van’da 2023 yılı içerisinde Sinema Akademi şubesi açmayı planlamaktayız. 2023 yılına kadar oyunculuk eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz ise İstanbul’da 6 semtte bulunan kurs merkezlerimizde eğitim alabilirler. Öğrencilerimiz için grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliğiyle uçak ve otobüs bileti, havalimanı/otogar ve gar transferi, otel rezervasyon ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul’daki kurs merkezimize gelemeyecek olanlar, online kurslarımızdan yararlanarak ev ve iş ortamlarında eğitim alabilirler. Van oyunculuk kursu çok yakında sizlerle.

Van oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, oyunculuktan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı sahne çalışmaları, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Van oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Van oyunculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun oyunculuk eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Van oyunculuk kursu eğitmenlerimiz; oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık, seslendirme ve dublaj, spikerlik ve sunuculuk, yönetmenlik, senaryo yazarlığı ve diksiyon gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, seslendirme sanatçıları, yönetmenleri, sanat direktörleri, diksiyon eğitmenleri, video – kurgu teknikerleri, kameramanlardan oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Van oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Şan ve Solfej, Diksiyon, Çocuk Yaratıcı Drama eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj Teknikleri, Etkili İletişim ve İmaj, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz.

Sinema Akademi Van oyunculuk kursu eğitimlerini bitiren kursiyerlerimize tiyatro ve sinema oyuncu seçmeleri, reklam ve dizi projeleri ve kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz. Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin eğitim sonunda da yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitimini Planla

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40