Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Şan ve Solfej Kursu

Türkiye’nin En İyi Seslerinden Biri Olun!

Yeteneğinizi Doğru Eğitimlerle Şekillendirin…

Arkadaşlarınız sesinizin çok güzel olduğunu mu söylüyor? Şarkı söylemeyi çok mu seviyorsunuz? Sinema Akademi şan ve solfej eğitimleriyle yeteneklerinize kulak verin…

Sahnede sesini doğru kullanmak, müzikal oyunlarda başarılı performanslar sergilemek, her rolü hakkıyla yapmak ve şarkı söyleme yeteneğini geliştirmek isteyen oyuncular ile ses rengini beğenen ve yeteneğini mesleği olarak yapmayı amaçlayanlar için temel müzik bilgisinden London College of Music Vokal Metoduna, vokal repertuvarından birden fazla enstrüman ile birlikte şarkı söylemeye kadar dolu dolu bir eğitimimiz var!

Şan ve solfej kursu programı sesini sağlıklı kullanabilmek ve ses sanatçısı olmak isteyenler ile dizi ve filmlerde şarkı söyleyen karakterleri canlandıracak oyuncular için özel olarak hazırladık.

Her yıl şan ve solfej eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

San Ve Solfej Kursu 3

Tüm Şan ve Solfej Kursları Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
33 Hafta 528 Saat
Kontenjan
12 Kişi

MEB Onaylı Şan ve Solfej Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 33 hafta 528 saatlik şan ve solfej kursu programımızla sesinizi kullanmanın teorik ve pratik tüm tekniklerini öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Şan ve Solfej Kursu Sinema Akademi

Sesinizi güzel buluyor ve değerlendirmek istiyorsanız, sahnede şarkı söylemeyi düşlüyor ya da oyunculuk mesleğinizi desteklemeyi amaçlıyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel şan ve solfej kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

San Ve Solfej Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin ünlü ve duayen ses sanatçıları ile şan ve solfej eğitmenlerinden şan eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
San Ve Solfej Egitimi 1

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 8 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli San Solfej Kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı saatlik şan ve solfej kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların şan eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden şan ve solfej kursu alarak suça ortak olmayın!

San Ve Solfej Kursu 5

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan şan eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni şan eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı şan ve solfej kursu almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı şan kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir şan ve solfej kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve şan eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların şan eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden şan ve solfej kursu alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli San Ve Solfej Kursu
Uygulamali San Solfej Kursu

Uygulamalı Şan Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, şan ve solfej uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Şan ve solfej kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde şan ve solfej eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Öğrencilerimizi alanlarında uzmanlaştıracak ve deneyim kazandıracak şan eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Ünlü bir ses sanatçısı olmanız için şan eğitimi ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmanızı sağlıyoruz.

Kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca şan ve solfej kursları sonrası fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Kariyer Danismanligi San Ve Solfej Kursu
San Ve Solfej Kursu Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Şan ve solfej dersleri ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize koro seçmeleri, single ve klip çalışmaları, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, prodüktörler ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ve prodüksiyon firmalarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya şan kursu sonrasında da devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize şan ve solfej kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece şan eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak şan ve solfej öğrencilerimizin her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden ses ve nefes tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için şan eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek San Ve Solfej Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Sesinizi beğeniyor ancak nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin, Sahneye Çıkın!

Şan ve solfej eğitimi ile hayalinizdeki sahneye adım adım çıkın…

Kendi Hikayenizi Yazın, Yıldız Gibi Parlayın!

Sesinizle şarkılara hayat verin, başarılı bir kariyere sahip olun!

San Ve Solfej Kursu Mezunlari

150 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize şan ve solfej tekniklerini öğrettik

Tam donanımlı şan kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel şan ve solfej kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye şan eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

120+ Akademi Yıldızı

Şan eğitimleri alan 120’den fazla öğrencimiz başarılı vokalleriyle parladılar, profesyonel kariyer hedeflediler, hayallerini gerçekleştirdiler.

Şan eğitimleri ve destekleyici kurslarımızı bitirerek müzik kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; tiyatro sahnesinden reklam filmlerine kadar sahne sanatlarının farklı branşlarında seslerini kullandılar, sahneye çıktılar, albümlerini yaparak müzik dünyasının aranan seslerinden biri haline geldiler.

Sinema Akademi olarak şan eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sahnelerin tozunu yutarken ve adınızı Türkiye’nin ünlü sanatçıları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

San Solfej Egitimi
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 21

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, şan ve solfej kursu, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; usta ses sanatçılarıyla seminerler, şan ve solfej etkinlikleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir şan kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler San Ve Solfej Kursu
Sanat Cafe 1 1

Sanat Cafe

Şan eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece eğitim aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi ses sanatçılarından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Şan ve solfej kursu öğrencilerimizin sahne çalışmaları, gösterdikleri performanslar ve şan eğitimi süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta şan ve solfej eğitmenlerinden aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü sanatçılar arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

San Solfej Kurslari
San Ve Solfej Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ses sanatçıları, şan ve solfej koçları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta ses sanatçılarını sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik şan eğitimleri düzenliyoruz. Başarılı sesleri ülkemize kazandırmış, ünlü isimlere şan eğitimleri vermiş, vokal koçu olarak sahnenin en iyi isimlerini yetiştiren duayenlerle mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını ses sanatçılığına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

San Ve Solfej Kursu Fiyatlari

MEB Onaylı Şan ve Solfej Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Şan ve Solfej Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sesinin geliştirmek ve mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz şan ve solfej kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Şan ve Solfej Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Şan ve solfej kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, şan eğitimi dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, şan eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun şan eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre şan kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir şan eğitimi veriyoruz.

San Ve Solfej Kurslari 8

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi şan dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için şan kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Şan eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yeteneğinizi Şekillendirmek ve Başarılı Bir Ses Sanatçısı Olmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz!

Ses rengimi beğeniyorum ve yeteneğimi geliştirmek istiyorum, oyunculuk yapıyorum mesleğimi desteklemek istiyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun şan eğitimleri belirleyerek geleceğinizi birlikte şekillendirelim…

San Ve Solfej Kursu 7

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi San Ve Solfej Kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik şan kursu belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
San Ve Solfej Egitimleri

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı şan eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnenin yıldızı olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

İçindeki Sanatçıyı Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki müzik tutkusu bize yeter! Şarkı söylemek ya da sesini geliştirmek isteyenlere özel şan ve solfej kursları hazırladık. Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak şan eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ses sanatçılığını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Şan kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Şan ve solfej kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi şan ve solfej kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Mankenlik, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Solfej Kursları, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Şan ve solfej kursları eğitmen kadromuz; şan ve solfej eğitimlerinde deneyimli, yıllarını ses sanatçılığının gelişmesine adamış, sahnelerin başarılı yıldızlarını yetiştirmiş duayenlerden, Türkiye’nin ünlü sanatçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, sahnenin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Şan ve Solfej Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 17

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Şan eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Şan kursu ve sahne sanatları alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi şan eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Şan ve solfej kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Şan ve solfej kursları sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

478

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.390 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40