Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Gençler İçin Zarafet Kursu

Kendine Güveni Tam, İletişimi Kuvvetli Gençler!

Çevresine Saygılı, Hoşgörülü ve Örnek Gösterilen Yetiştiriyoruz! Sinema Akademi Gençler İçin Zarafet Kursu!

Gençlerimizin yaşıtları arasında fark edilecek sağlam bir karaktere, özgüvenli bir duruşa ve saygılı davranış alışkanlıklarına sahip olması için özel bir zarafet kursu hazırladık!

Çocuklarınızın oturma – kalkma adabını bilmesini, kendini rahatça ifade etmesini, toplumsal kuralları benimsemesini ve çevresine hassas yaklaşan bireyler olmasını istiyorsanız Gençler İçin Zarafet Kursu programımızı hemen inceleyin! Eğitim hayatlarından sosyal ilişkilerine kadar zarafet eğitiminin faydalarını yaşayarak deneyimleyin…

Gençlerimize odaklanan bir zarafet eğitimi programı, sosyal ve eğlenceli bir atmosferle, öğrenme hızlarına ve ihtiyaçlarına özel bir zarafet eğitimi almanın tadını çıkaracaklar!

Genç yaşta toplum kurallarını benimseyen ve kişisel duruşlarını geliştiren gençler, mesleki hayatlarında beğenilen ve taktir gören bireyler olarak kariyer basamaklarını hızla çıkıyorlar.

gençler için zarafet kursu

Tüm Gençler İçin Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Gençler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş ilişkileri, hobi kazanma ve kariyer planlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Gençler İçin Zarafet Kursu Sinema Akademi

Çocuklarınızın kendini doğru ifade edebilmelerine, sosyal yaşamda dikkat çeken bir birey olmalarına ve topluma uyum sağlamalarına destek olmak istiyorsanız Gençler İçin Zarafet Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Gençler İçin Zarafet Kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre zarafet eğitimleri alsın!

gençler için zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından gençler için zarafet eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
gençler için zarafet kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 24 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı gençler için zarafet kursu

Zarafet Kursu Sertifikası

Eğitiminizi başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki ve sosyal yaşamınıza katkısı olacak gençler için zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında genç zarafet eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların genç zarafet kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

gençler için zarafet eğitimi

Zarafet Eğitimi Özgüvenlerini Artıracak!

Nerede, nasıl davranacağını bilmek, akıcı ve anlaşılır konuşmak, beden dilini doğru kullanmak, gençlerimizin özgüvenlerini artırıyor!

Gençler için zarafet eğitimi; doğru duruştan oturma – kalkma adabına, akıcı konuşmaktan beden diliyle mesaj vermeye, toplumsal görgü kurallarından yemek yeme alışkanlıklarına kadar farklı konularda gençlerimizin kişiliklerini ve karakterlerini geliştirerek kendilerine daha çok güvenmelerini sağlıyor.

Genç zarafet kursları sadece doğru davranış şekilleri kazandırmakla kalmıyor özgüvenlerini geliştirerek başarma güdülerini destekliyor, “Ben yaparım.” demelerini sağlıyor!

Geleceklerine Yatırım Yapacaklar!

Gençler için zarafet kursu eğitim programları, sadece bugünü değil geleceklerini de garantiye alıyor! İş yaşamının örnek gösterilen saygılı ve girişimci bireyleri bu eğitimlerden çıkıyor…

Aile içi iletişim, okul ve arkadaş ilişkileri, beden dili ve diksiyon, masa ve sofra adabı, kişisel bakım dahil farklı alanlarda hayat boyu kullanacakları bilgiler edinen gençler, hem ilerleyen okul hayatlarında hem de mesleklerinde bu eğitimin yararını görüyorlar. Doğru davranış alışkanlıkları, ifade becerileri ve özgüvenleriyle başarıyı yakalıyorlar!

Geleceğin örnek insanlarını yetiştirmeyi sağlayan genç zarafet eğitimleri, Avrupa standartlarında, alanında deneyimli zarafet eğitmenlerimiz tarafından veriliyor. Gelin, ailemize siz de katılın!

genç zarafet eğitimi
genç zarafet kursu

Sosyal Hayatlarında Fark Edilecekler!

Dijital dünyanın kötü alışkanlıklarından gençlerimizi koruyor, saygının ve sevginin ne kadar değerli olduğunu onlara aşılayarak zarif bireyler olmalarını sağlıyoruz!

Gençler için zarafet kursu sayesinde çocuklarınız evde, okulda ve topluluk içerisinde nasıl davranması gerektiğini öğreniyor, okul arkadaşları ve öğretmenleri ile sağlıklı iletişim kuruyor, sokakta, toplu taşıma araçlarında, sinemada ya da sosyal ortamlarda başkalarının haklarına duyarlı bir şekilde davranıyor, çevre ve doğa bilinci kazanıyor.

Siz de çocuklarınızın sosyal hayatta fark edilen ve beğenilen bir genç olmasını istiyorsanız Genç Zarafet Kursları ile vakit kaybetmeden tanışın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmesini sağlamak, eğitim hayatlarına ve sosyal yaşamlarına katkıda bulunmak, topluma uyum sağlamalarına yardımcı olmak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim. Gençler İçin Zarafet Kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre zarafet eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun gençler için zarafet kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre gençler için zarafet eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen gelişimlerine odaklanan genç zarafet eğitimi veriyoruz.

genç zarafet kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç zarafet dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Gençler için zarafet kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gençler için zarafet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Gençler İçin Zarafet Eğitimi ile Tanışın, Eğitim ve Kariyer Yolculuklarında Yollarını Aydınlatacak Bir Rehber Edinmelerini Sağlayın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Gençler İçin Zarafet Kursu Sinema Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Gençler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel zarafet eğitimi planlayalım!

sinema akademi gençler için zarafet kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
gençler için zarafet kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Gençlerimize uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç zarafet eğitimi programını belirleyelim, yol haritalarını birlikte çizelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
gençler için zarafet eğitimi

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı genç zarafet eğitimi ile gençlerimiz zarif, örnek gösterilen ve dikkat çeken bireyler olarak hayata karışsınlar.

Kayıt Ol »

Gelişimlerine Katkı Sağlayın!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, toplumsal kurallara uyan bir genç yetiştirmek istiyorsanız Sinema Akademi ailesine katılın! Genç zarafet eğitimi ile gençlerimizin sosyal hayatına katkıda bulunun!

meb ruhsatlı gençler için zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Gençler İçin Zarafet Kursu

Sinema Akademi genç zarafet eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir zarafet kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan Gençler İçin Zarafet Eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan genç zarafet eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ders uygulamaları, pratikler ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Gençler için zarafet kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Genç Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız genç zarafet kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı genç zarafet dersi anlatımları, gençlerimizin derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Zarafet eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve gençler için zarafet eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı genç zarafet kursu
genç zarafet eğitimi

Uluslararası Genç Zarafet Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan genç zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 355’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz genç zarafet eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, genç zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, genç zarafet kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın özgüvenli, sosyal ve nazik bireyler olmaları için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan Gençler İçin Zarafet Eğitimi aldırın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Gençler İçin Zarafet kursu ile gençlerimizin hayatına değer katmaya devam ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Gençler İçin Zarafet Eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Geleceğin başarılı iş insanları, sanatçıları, eğitimcileri olmalarını sağlıyor; hayallerindeki mesleği yapmaları için onları doğru şekilde yönlendirmeye özen gösteriyoruz.

gençlere zarafet kursu
gençlere zarafet eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize zarafet kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece genç zarafet kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik ve dans eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Gençler için zarafet eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Gençler İçin Zarafet Kursu Yorumları

Kibar, Saygılı ve Sağduyulu Gençler!

Kendine güvenen, nazik ve hoşgörülü bireyler yetiştirmek ister misiniz?

Zarafet Eğitimleri İle Tanışın!

Çocuklarınızın örnek bir birey olmaları için genç zarafet eğitimi programlarımızdan yararlanın.

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

genler için zarafet kursu mezunları

355 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize genç zarafet eğitimleri verdik.

Genç zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zarif ve saygılı bireyler olmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen genç zarafet eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Genç zarafet eğitimi dışında oyunculuk ve sahne sanatlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, müzisyen olmayı düşünenler ve yapmak istediği mesleğe henüz karar veremeyenler için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Gençler İçin Zarafet Kursu sonrası çocuklarınızın beğenilerine ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

oyunculuk ve sanat dersleri
sosyal etkinlikler gençler için zarafet kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi Genç Zarafet Kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Genç zarafet kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi genç zarafet kursu merkezi olarak öğrencilerimizin ünlü kişisel gelişim uzmanları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir Gençler İçin Zarafet Kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Genç zarafet eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç zarafet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Gençler için zarafet kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
ustalardan eleştiriler gençler için zarafet

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet ve iletişim uzmanlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Gençler için zarafet kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak karakterleri ve tavırlarıyla beğeni kazanan bireyler haline gelmeleri için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle Gençler İçin Zarafet eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da kişisel gelişimin ne kadar önemli olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop ve butik genç zarafet eğitimi etkinlikleri düzenliyoruz. Zarafet ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan daha zarif bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını zarafet ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

gençler için zarafet workshop

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Gençler İçin Zarafet eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin performanslarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Gençler İçin Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın topluma uyum sağlamasını, benliklerini fark ederek doğru davranış alışkanlıkları edinmesini, özgüven kazanarak sosyal ve okul hayatlarında başarıyı yakalamasını istiyorsanız Türkiye’nin en iyi genç zarafet kursu ile tanışın! Gençler için zarafet kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

Gençler İçin Zarafet kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendini tanımasını sağlar,
 • Farkındalık kazandırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendini doğru ifade etmesini sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Okul ve aile ilişkilerini olumlu yönde geliştirir,
 • Toplum kurallarını benimsemesini ve bu kurallara uymasını sağlar,
 • Özgüvenini artırır,
 • Doğru davranış alışkanlıkları kazandırır,
 • Beden dilini doğru kullanır,
 • Diksiyonunu geliştirir,
 • Nazik ve düşünceli bireyler olmalarını sağlar,
 • Grup içinde doğru davranma becerilerini geliştirir,
 • Ergenlik döneminin yarattığı sorunlarla başa çıkmasını kolaylaştırır.

İlk olarak kişisel ve bedensel farkındalık yaratıyoruz! Gençlerimize doğru duruş ve postür kazandırarak öncelikle kendilerine güvenmelerini sağlıyoruz. 1. - 3.Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Sokakta Yürümek
 • Okulda Yürümek
Sosyal ilişkilerinde daha başarılı olmak isteyen, özgüven sorunu olan, nezaket kurallarını öğrenerek örnek bir birey olma amacı olan, topluluk önünde konuşamayan gençler için mükemmel bir eğitim hazırladık! Samimi ve eğlenceli bir ortamda gençlerimizin kendini geliştirmesini sağlıyoruz.

Gençlerimize tanışma ve tanıştırılma adabını anlatıyoruz! Kendini tanıtmayı öğrenen çocuklarımız iyi bir ilk izlenim bırakıyorlar... 4. – 5. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
Gençler için zarafet kursu sayesinde çocuklarımız kendilerini doğru tanıtmayı öğrenerek sosyal ortamlarda daha rahat edecekler.

Beden dili, zarafetin en önemli ögesidir. Gençlerimize beden dilinin sırlarını anlatarak hem kendilerini hem de başkalarını anlamalarını kolaylaştırıyoruz! 6. – 8. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Nezaket sahibi gençler, duruşları ve tavırları ile fark edilir! Genç zarafet kursları ile gençlerimize bedenlerini doğru kullanmalarının sırlarını söylüyoruz!

Türkçeyi doğru kullanmayı, akıcı ve anlaşılır şekilde sağlıklı ifade becerileri kazanmayı öğreneceğimiz diksiyon eğitimi bizi bekliyor! 9. – 12. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
  • Aile İle Konuşma Adabı
  • Öğretmenle Konuşma Adabı
  • Arkadaş ve Çevreyle Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
Genç zarafet kursları çocuklarınıza sağlıklı iletişimin en önemli aracı olan dillerini düzgün kullanmayı öğretiyor! Diksiyon derslerimizde gençlerimiz konuşma becerilerini geliştirecekler.

Sosyal ortamlarda doğru davranış şekillerini kazanan gençlerimiz tavırlarıyla beğeni kazanacaklar. 1 aylık görgü kuralları eğitimimiz başlıyor! Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne ve Baba İle Doğru İletişim Kurma
  • Anne ve Babaya Saygı – Konuşma Adabı
  • Anne ve Babaya Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Anne ve Baba İle Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Okulda İletişim
  • Öğretmen ve Arkadaşlarla Konuşma Adabı
  • Öğretmene Saygı – Davranış ve İletişim Şekilleri
  • Okul Hayatında Davranışlar ve Kendini İfade Etme
  • Duygu ve Düşüncelerini İfade Etme Yöntemleri
  • Okul Arkadaşlarıyla İletişim
  • Arkadaşlık Kavramı ve Paylaşım
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
  • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Sözlü ve Sözsüz İletişim Hataları
Genç zarafet kursu 16.haftasıyla birlikte gençlerimiz katıldıkları her ortamda nasıl davranacaklarının bilincinde, ailesini gururlandıran bireyler olacaklar.

Yemek yeme adabını uygulamalı derslerimizde öğreniyoruz! Gençlerimiz misafirlikte, restoranda ya da sosyal ortamlardaki sofra düzeni hakkında bilgi sahibi olacak. 17. – 19. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Anne ve Babaya Masa Hazırlarken Yardım Etme
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Sağlıklı Büyümek İçin Öneriler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Genç zarafet kursları ile teorikte değil pratikte görgü kurallarını öğretiyoruz. Topluma, davranışlarının farkında ve sosyal ortamlarda örnek gösterilecek bir genç kazandırıyoruz!

Gençlerimiz bulundukları ortama uygun davranmayı, sosyal mekanlarda ya da toplu taşımada insanlara saygılı olmanın ne kadar önemli olduğunu öğreniyor! Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Hayata adapte olmuş, başkalarının haklarına saygılı ve hoşgörülü gençler için Genç Zarafet Eğitimleri hazırladık! Çocuklarınızdaki değişime inanamayacaksınız…

Ergenlik döneminde en önemli şey imajdır! Kişisel giyim tarzını bulması için çocuklarınıza giyim – kuşam adabını öğretiyoruz. Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Çocukluk ve Ergenlikte İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede Ne Giyilir?
  • Okulda Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Vücut Yapısı ve Yaşa Göre Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Okul ve Sosyal Hayata Uygun Giyinmek
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Fark Edilen Bir Çocuk Olmak İçin Öneriler
 • Ev ve Oda Düzeni
 • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
 • Çalışma Alanı Düzeni
 • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
 • Motivasyonu ve Verimi Arttıracak Çalışma Alanı Düzeni
Kişisel bakımına özen gösteren, giyim tarzıyla beğenilen gençlerimiz tam anlamıyla bir zarafet timsali olacaklar! Genç zarafet eğitimleri toplumumuza nitelikli gençler kazandırıyor.

Diksiyondan beden diline, yemek yeme adabından toplu taşıma kültürüne kadar kişisel zarafetin unsurlarını aşıladığımız gençlerimize hobi kazandırmayı ihmal etmiyoruz! Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Hobiler ve Hobi Edinme
 • Hobi Kurslarına Gitmenin Yararları
 • Hangi Hobi Kursları Gençler İçin Yararlıdır?
 • Kurslarda ve Eğitim Ortamlarında Davranış
 • Kurslarda Oturma ve Kalkma Adabı - İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Kitap Okumanın Yararları
 • Kitap Okumanın Kişisel Zarafete Katkısı
 • Hangi Kitaplar Kişiye Ne Katar?
 • Müzik Dinleme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Müzik Dinlemenin Yararları
 • Film ve Tiyatroya Gitme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Sanat Sevgisi Kazanmanın Çocuğa Yararları
 • İnternetin Faydalı Kullanımı
 • İnternette Gezinme Adabı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Hangi İnternet İçerikleri Yararlı – Hangileri Zararlıdır?
 • Kariyer Planlama Nasıl Yapılır?
 • Hangi Meslek Size Göre?
 • Meslek Seçiminde Dikkat Edilecekler
 • Üniversite Seçiminde Dikkat Edilecekler
 • Üniversite Hayatı ve Arkadaş İlişkileri
 • Gençlerin Girişimci Fikirlerini Destekleme
 • Zarafet Uygulamaları
6 ay süren Genç Zarafet Kursu sonunda çocuklarımız; örnek bir birey olarak topluma kazandırılırken ifade ve iletişim becerilerinden özgüvene, sofra kültüründen misafirlik adabına kadar sosyal hayatın her alanında parmakla gösterilecekler!

Genç Zarafet Kursu Programı – 355’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 355’in üzerinde öğrenci mezun eden Sinema Akademi Gençler İçin Zarafet Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Genç Zarafet Kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Gençler İçin Zarafet Kursu Programı

Hayata uyum sağlayan, iletişim ve ifade becerileriyle dikkat çeken gençler yetiştirin! Türkiye’nin en iyi gençler için zarafet kursu Sinema Akademi ile ilk adımı atın…

Gençler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş ilişkileri, hobi kazanma ve kariyer planlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; gençlerimizin özgüvenlerini artırmaları, kendilerini doğru ifade edebilmeleri, toplumsal yaşama uyum sağlamaları, bedenlerini etkin kullanabilmeleri, sorumluluk bilinci kazanmaları için özel olarak hazırlanmıştır.

Genç zarafet eğitimleri; gençlerin nezaketli, kişisel imaj sahibi ve toplum kurallarına uyumlu bireyler olarak yetişmelerini sağlarken ergenlik döneminin ruhsal ve fiziksel etkilerini de hafifletmektedir.

gençler için zarafet eğitimi

Gençler İçin Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak Gençler İçin Zarafet Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı genç zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Genç Zarafet Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Gençler İçin Zarafet Kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zarafet ve imaj alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Gençler İçin Zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Gençler İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Gençler İçin Zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun genç zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Gençler için zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi gençler için zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Gençler için zarafet kursu Florya, gençler için zarafet kursu Bahçelievler, gençler için zarafet kursu Ataköy, gençler için zarafet kursu Yeşilköy, gençler için zarafet kursu Zeytinburnu, gençler için zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren gençler için zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Genç zarafet kurslarının faydaları fiziksel, ruhsal ve sosyal olarak ayrılmaktadır. Zarafet eğitiminin faydaları olarak gençlerin bedensel gelişiminin desteklenmesi, beden dillerini etkin kullanmalarının sağlanması, doğru duruş ve postür kazanmaları, oturma ve kalkma adabını bilmeleri gösterilebilir. Sosyal anlamda ise gençler için zarafet eğitiminin faydaları; evde, okulda, restoranda, sokakta, toplu taşımada, sinemada ve diğer sosyal alanlarda nasıl davranılacağını öğrenmeleri olarak belirtilebilir. Ayrıca genç zarafet kursları ile gençlerimiz; sağlıklı bir benlik ve özgüven kazanır, sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini geliştirmiş olur, kendini doğru ifade edebilir.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim
gençler için zarafet kursu fiyatları

Gençler İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Gençler İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini daha çok geliştirmek, sosyalleşmek ve hayatına değer katmak isteyen genç öğrencilerimiz genç zarafet kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Genç Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Gençler için zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Genç zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç zarafet eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sinema Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi gençler için zarafet eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Gençler için zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

355+

Mezun Öğrenci

Genç zarafet eğitimleri ile kendine değer katmış ve hayata pozitif bakan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

266

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.330 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40