Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Genç Dans Yaz Kampı

Yetenekli Gençlerle Yaz Kampındayız!

Hayata Dansla Ayak Uydurun!

Yaz tatilinde vakit geçireceğiniz bir aktivite mi arıyorsunuz? Dans etmeyi çok seviyorsunuz ancak okul ve hayat koşturmacasından fırsat bulamıyor musunuz? Size bir müjdemiz var…

Gençlere özel yaz kampımızda dansın büyüleyici dünyasına adım atıyor, birlikte çok eğleniyoruz! Beden perküsyonundan temel dans bilgisine, doğaçlamadan ekip çalışmasına, baleden halk danslarına kadar farklı eğitim başlıklarıyla dolu dolu bir yaz geçiriyoruz! Yaz tatilinizi verimli geçirmek ve yeteneklerinize yön vermek istiyorsanız kampımızı kaçırmayın...

Genç dans yaz kampı program 15 – 18 yaş gençlerimizin sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve geleceğin dansçılarını yetiştirmek için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre gençler için dans eğitimi gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

Genc Dans Yaz Kampi 2

Tüm Genç Dans Yaz Kampı Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Genç Dans Yaz Kampı Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 18 saatlik genç dans yaz kampı programımızla dans etmenin teorik ve pratik tüm tekniklerini öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Gençler İçin Dans Kursu Sinema Akademi

Dans etmeyi öğrenmek, sosyalleşmek ve yeteneklerinizi şekillendirmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç dans yaz kampı programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Genc Dans Yaz Kampi Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, bale, hip hop, Latin ve halk danslarına kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden gençler için dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Genc Dans Yaz Kampi 1

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 12 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Genc Dans Kampi

Dans Kursu Sertifikası

Dans eğitiminizi başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki ve sosyal hayatınıza katkısı olacak dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç dans eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Gencler Icin Dans Egitimi 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan gençler için dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni genç dans eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı gençler için dans eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve gençler için dans eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı gençler için dans eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç dans kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun gençler için dans eğitimi veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden gençler için dans eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Gencler Icin Dans Kursu
Uygulamali Gencler Icin Dans Kursu 1

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, dans gösterileri ve uygulamalı derslerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Genç dans yaz kampı kurslarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde gençler için dans eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri genç dans kursu eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Gençlerimizin yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Genç dans yaz kampı süresince başarılı öğrencilerimizi hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, genç dans kursu sonrası kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Egitim Danismanligi 5
Kariyer Danismanligi 1

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Genç dans yaz kampı öğrencilerimizden yetenekli olanlar için halk oyunları ve dans ekibi seçmeleri, reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerinin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin gençler için dans kursu sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece genç dans yaz kampı süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Kendine değer katmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden ses ve nefes tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor gençler için dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Dans Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Günlük hayat ve okul stresinden sıkıldınız ve eğleneceğiniz bir hobi mi arıyorsunuz?

Kendinize Vakit Ayırın!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile sahnenin büyüleyici dünyasına adım atın!

Eğlenin, Öğrenin, Yaşayın!

Dans edin, eğlenin, öğrenin! Hayallerinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayın!

Gencler Icin Dans Kursu Mezunlari

250 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize dans etmenin tekniğini ve pratiğini genç dans yaz kampı ile aktardık.

Tam donanımlı gençler için dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç dans eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye genç dans eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

200+ Akademi Yıldızı

Genç dans yaz kampı eğitimlerimizi alan 200’den fazla öğrencimiz sahnelerde parladılar, profesyonel kariyer hedeflediler, hayallerini gerçekleştirdiler.

Gençler için dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize oyunculuk, yaratıcı drama, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Sinema Akademi olarak gençler için dans eğitimi sürecinde ve sonrasında genç yeteneklerin yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Genc Dans Egitimi 1
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 14

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, gençler için dans kursu, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; usta dansçılarla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel dansçıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir genç dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Gencler Icin Dans Kursu
Sanat Cafe 35

Sanat Cafe

Türkiye’nin en iyi dansçılarından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Genç dans yaz kampı öğrencilerimizin sahne gösterileri, sergiledikleri performanslar ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta dansçılardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte başarılı isimler arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Genç dans yaz kampı öğrencilerimizin sahne gösterileri, sergiledikleri performanslar ve gençler için dans eğitimi süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta dansçılardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte başarılı isimler arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Ustalardan Elestiriler Gencldans Yaz Kampi
Genc Dans Yaz Kampi Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Alanında uzman dansçılarımızı sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç dans eğitimi düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Genc Dans Yaz Kampi Fiyatlari 1

Genç Dans Yaz Kampı Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Dans Yaz Kampı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini daha çok geliştirmek, sosyalleşmek ve hayatına değer katmak isteyen genç öğrencilerimiz gençler için dans kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Genç Dans Yaz Kampı Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Genç dans yaz okulu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç dans yaz kampı dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış gençler için dans kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, genç dans yaz kampı sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa ve sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun gençler için dans kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre genç dans eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir genç dans yaz kampı veriyoruz.

Genclik Kurslari 4

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi genç dans eğitimi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için genç dans yaz okulu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Genç dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hem Eğlenin Hem Öğrenin, Dansın Keyifli Dünyasında Hayatın Yükünü Bir Kenara Bırakın!

Yeteneklerimi görmek, sosyalleşmek ve arkadaş edinmek, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun gençler için dans eğitimi programını belirleyerek geleceğinizi birlikte şekillendirelim…

Genc Dans Yaz Kampi 3

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Genc Dans Yaz Kampi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik genç dans kursu belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Genc Dans Yaz Kamplari

Eğlenirken Öğrenin!

Uygulamalı genç dans eğitimi ile öğrenin, hem hobi kazanın hem de sosyal bir ortamda yaşıtlarınızla eğlenceli vakitler geçirin.

Kayıt Ol »

İçinizdeki Dansçıyı Keşfedin!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dans etmeye yeni başlayanlar, profesyonel dansçı olmak isteyenler için birbirinden keyifli genç dans yaz okulu sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak genç dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak dansı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Gençler için dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi genç dans kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Genç Dans Yaz Kampı, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Genç Dans Yaz Kampı ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Genç dans yaz okulu eğitmen kadromuz; sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Genç Dans Yaz Kampı, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 2

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Genç dans yaz kampı ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç dans yaz okulu ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi gençler için dans eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Genç dans kampı öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Gençler için dans kursu ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

291

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.455 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40