Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Zarif ve Kibar Bireyler Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızın Özgüvenini Artıracak, İletişim Gücünü Kuvvetlendirecek Tamamen Onlara Özel Bir Program Çocuklar İçin Zarafet Kursu!

Toplum kurallarına saygılı, insanlara hoşgörüyle yaklaşabilen ve nezaket sahibi çocukları erkenden hayata kazandırıyoruz…

Çocuklarınızın hem aile içi hem de sosyal hayatta sağlıklı iletişim kurabilmelerini, çevrelerine uyum sağlamalarını, özgüven sahibi olmalarını, duygularını ve düşüncelerini doğru ifade edebilmelerini ve örnek gösterilen bir birey olmalarını istiyorsanız Çocuklar İçin Zarafet Kursu programımızı hemen inceleyin!

Eğitmenlerinin özel ilgisiyle, samimi ve eğlenceli bir ortamda, öğrenme hızlarına ve ihtiyaçlarına özel bir zarafet eğitimi almanın tadını çıkarmaya başlasınlar!

Araştırmalara göre konuşma ve davranış adabını bilen çocuklar, okul ve sosyal yaşamında hem öğretmenleri hem de arkadaşları tarafından daha çok seviliyor ve saygı görüyorlar.

çocuklar için zarafet kursu

Tüm Çocuklar İçin Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuklar İçin Zarafet Kursu Sinema Akademi

Çocuklarınızın toplumsal görgü ve davranış kurallarını öğrenmesini, özgüven kazanmasını, iletişim becerilerini geliştirmesini ve topluma uyumlu bir genç olarak yetişmesini istiyorsanız Çocuklar İçin Zarafet Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Çocuklar İçin Zarafet kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre çocuk zarafet eğitimleri alsın!

çocuklar için zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından çocuklar için zarafet eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için zarafet kursu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 6 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
çocuklar için zarafet eğitimi

Zarafet Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak kurum onaylı zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk zarafet eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk zarafet kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk zarafet eğitimi

Doğru Davranış Kurallarını Öğrenecekler!

Çocuklarınızın evde, okulda ve topluluk içerisinde nasıl davranması gerektiğini öğrenmelerini istiyor zarif ve saygılı bir genç olarak yetişmesini önemsiyor musunuz?

Çocuklar için zarafet kursu ile anne ve babası, okul arkadaşları ve öğretmenleri ile sağlıklı iletişim kurmayı öğrenen çocuklar, aynı zamanda sokakta, toplu taşıma araçlarında, sinemada ya da sosyal ortamlarda nelere dikkat etmesi gerektiğinin de bilincine varacak. Sorumluluk bilinci kazanarak nezaket sahibi gençler olarak takdir kazanacaklar.

Çocuk zarafet kursları sayesinde gençlerimizin sosyal ve duygusal becerileri gelişiyor, empati yapmayı öğrenerek saygı ve sevginin ne kadar değerli olduğunu öğreniyorlar.

Özgüven Kazanacaklar!

Doğru bir duruş, akıcı bir diksiyon, sağlıklı bir beden dili ve nezaket kazanan çocuklarımızın özgüvenleri de katlanarak artıyor!

Çocuklar için zarafet eğitimi; oturma – kalkma adabından yemek yemeye, okulda davranış şekillerinden sosyal alanlarda uyulması gereken kurallara kadar çocuklarınızın dikkat çekici ve beğeni toplayan bir birey olması için tüm bilgi ve beceriyi kazandırarak kendilerine olan güvenlerinin artmasını sağlıyor.

Gelin, siz de çocuklarınıza hem eğlenecekleri hem de kendilerini geliştirecekleri bir çocuk zarafet kursu armağan edin. Çocuklar için zarafet kursları ile onlara değer katın…

çocuk zarafet kursu
çocuklara zarafet kursu

Kendilerini Daha İyi İfade Edecekler!

Çocuk zarafet kursları sadece doğru davranış şekilleri kazandırmakla kalmıyor, çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirerek problem çözme becerilerini ve ifade yeteneklerini de artırıyor.

Çocuklar için zarafet kursu eğitim programları, çocukların hayatı sorgulamasına, yeni fikirler üretmesine yardımcı olurken hayata geniş bir kadrajda bakmalarını sağlayarak düşüncelerini ve duygularını rahatlıkla ifade edebilmelerine destek veriyor. Saygılı olmayı ve empati kurmayı öğrenen çocuklarımız insanlığa ve doğaya daha duyarlı bakıyor.

Geleceğin örnek insanlarını yetiştirmeyi sağlayan çocuk zarafet eğitimleri, Avrupa standartlarında, alanında deneyimli zarafet eğitmenlerimiz tarafından veriliyor. Gelin, ailemize siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim. Çocuklar İçin Zarafet kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre zarafet eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuklar için zarafet kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre çocuklar için zarafet eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuklar için zarafet eğitimi veriyoruz.

çocuk zarafet eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk zarafet dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklar için zarafet kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için zarafet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz! Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi ile Tanışın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Çocuklar İçin Zarafet Kursu Sinema Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Çocuklar İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel zarafet eğitimi planlayalım!

sinema akademi çocuklar için zarafet kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
çocuklar için zarafet kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk zarafet eğitimi programını belirleyelim, yol haritalarını birlikte çizelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuklar için zarafet eğitimi

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuk zarafet eğitimi ile çocuklarınız zarif, örnek gösterilen ve dikkat çeken bireyler olarak hayata karışsınlar.

Kayıt Ol »

Gelişimlerine Katkı Sağlayın!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, toplumsal kurallara uyan bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Sinema Akademi ailesine katılın! Çocuk zarafet eğitimi ile gençlerimizin sosyal hayatına katkıda bulunun!

meb ruhsatlı çocuklar için zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Sinema Akademi çocuk zarafet eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir zarafet kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan çocuk zarafet eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ders uygulamaları, pratikler ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Çocuklar için zarafet kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız çocuk zarafet kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı çocuk zarafet dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Zarafet eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve çocuklar için zarafet eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuklar için zarafet kursu
çocuk zarafet eğitimi

Uluslararası Çocuk Zarafet Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 475’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk zarafet eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk zarafet kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın özgüvenli, sosyal ve nazik bireyler olmaları için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi aldırın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuklar İçin Zarafet kursu ile gençlerimizin hayatına değer katmaya devam ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Geleceğin başarılı iş insanları, sanatçıları, eğitimcileri olmalarını sağlıyor; hayallerindeki mesleği yapmaları için onları doğru şekilde yönlendirmeye özen gösteriyoruz.

eğitim danışmanlığı çocuklar için zarafet kursu
eğitim sonrası destek çocuklar için zarafet kursu

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize zarafet kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece çocuk zarafet kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik ve dans eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk zarafet eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Yorumları

Çocuklarınıza Değer Katın!

Kendine güvenen, saygılı ve hoşgörülü bireyler yetiştirmek ister misiniz?

Zarafet Eğitimleri İle Tanışın!

Sosyalleşmeleri ve hayata karışmaları için zarafet eğitimini deneyin.

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

çocuklar için zarafet kursu mezunları

475 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk zarafet eğitimleri verdik.

Çocuk zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zarif ve saygılı bireyler olmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk zarafet eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Çocuk zarafet eğitimi dışında oyunculuk ve sahne sanatlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, müzisyen olmayı düşünenler ve yapmak istediği mesleğe henüz karar veremeyenler için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu sonrası çocuklarınızın beğenilerine ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

oyunculuk ve sanat dersleri
sosyal etkinlikler çocuklar için zarafet kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi Çocuk Zarafet Kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Çocuk zarafet kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuklar için zarafet kursu merkezi olarak öğrencilerimizin ünlü kişisel gelişim uzmanları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir Çocuklar İçin Zarafet Kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk zarafet eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk zarafet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Çocuklar için zarafet kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuk zarafet kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet ve iletişim uzmanlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuklar için zarafet kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak karakterleri ve tavırlarıyla beğeni kazanan bireyler haline gelmeleri için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle Çocuklar İçin Zarafet eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da kişisel gelişimin ne kadar önemli olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop ve butik çocuk zarafet eğitimi etkinlikleri düzenliyoruz. Zarafet ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan daha zarif bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını zarafet ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

çocuklar için zarafet kursu workshop

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar İçin Zarafet eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin performanslarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınıza özgüven ve bireysel farkındalık kazandıran, toplumsal kuralları aşılayan, sosyal ve duygusal gelişimlerine destek olan Türkiye’nin en iyi çocuk zarafet kursu ile tanışın! Çocuklar için zarafet kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

Çocuklar İçin Zarafet kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendini tanımasını sağlar,
 • Farkındalık kazandırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendini doğru ifade etmesini sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Okul ve aile ilişkilerini olumlu yönde geliştirir,
 • Toplum kurallarını benimsemesini sağlar,
 • Özgüvenini artırır,
 • Doğru davranış alışkanlıkları kazandırır,
 • Beden dilini doğru kullanır,
 • Diksiyonunu geliştirir,
 • Nazik ve düşünceli bireyler olmalarını sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sorumluluk bilinci aşılar,
 • Grup içinde doğru davranma becerilerini geliştirir.

Kendimizi tanımakla işe başlıyoruz! Toplumsal kuralların bilincinde, oturmasını ve kalkmasını bilen, terbiyeli ve hoşgörülü çocuklar yetiştiriyoruz! 1. - 3.Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Sokakta Yürümek
 • Okulda Yürümek
Çevresiyle iletişim kurmakta zorlanan, mutsuz ve sorunlu olarak adlandırılan, nezaket kurallarını öğrenmesi istenen, okul ve sosyal hayatında sorun yaşayan çocuklar için mükemmel bir eğitim hazırladık! Samimi ve eğlenceli bir ortamda çocuklarımızın hayatı keşfetmesini sağlıyoruz.

Çocuklarımız kendini tanıtmayı öğreniyorlar. İyi bir ilk izlenim için tanışma – tanıştırılma şekilleri üzerine odaklanacağız. 4. – 5. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
Çocuklarımız kendilerini doğru tanıtmayı öğrenerek sosyal ortamlarda daha rahat edecekler. Çocuklar için zarafet kursları kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak.

Beden dilinin doğru ve etkili kullanımını öğrenecek olan çocuklarımız sözsüz iletişim becerilerini geliştirerek kendilerini daha rahat ifade edecekler. 6. – 8. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Zarif bireyler ilk olarak duruşlarından anlaşılır! Elini, kolunu doğru kullanan; bakışları ile çok şey anlatan çocuklarımız hayatın içinde daha sağlam yer bulacaklar…

Akıcı ve anlaşılır konuşmak zarafetin sözel temsilidir! 4 haftalık diksiyon eğitimi ile dilini doğru ve etkin kullanan gençler yetiştiriyoruz! 9. – 12. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
  • Aile İle Konuşma Adabı
  • Öğretmenle Konuşma Adabı
  • Arkadaş ve Çevreyle Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
  • Algı Eğitimi ve Empatik Gelişim Çalışmaları
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
Çocuk zarafet kursları ile Türkçeyi etkin kullanan gençlerimiz, baştan aşağı zarafet timsali olarak beğenileri toplayacak, yaşıtlarından ve büyüklerinin saygısını kazanacaklar.

Evde, okulda, toplu taşımada, sinemada ve sokakta nasıl davranmak gerekiyor? Önümüzdeki 4 hafta sosyal ortamlarda doğru davranış şekilleri kazanmayı öğreniyoruz. Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne ve Baba İle Doğru İletişim Kurma
  • Anne ve Babaya Saygı – Konuşma Adabı
  • Anne ve Babaya Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Anne ve Baba İle Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Okulda İletişim
  • Öğretmen ve Arkadaşlarla Konuşma Adabı
  • Öğretmene Saygı – Davranış ve İletişim Şekilleri
  • Okul Hayatında Davranışlar ve Kendini İfade Etme
  • Duygu ve Düşüncelerini İfade Etme Yöntemleri
  • Okul Arkadaşlarıyla İletişim
  • Arkadaşlık Kavramı ve Paylaşım
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
  • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Sözlü ve Sözsüz İletişim Hataları
Saygılı davranışları, duyarlı tavırları ile dikkat çeken çocuklar akademinin zarafet kurslarından çıkıyor! Gelin, geleceklerine bir katkıda bulunun!

Çocuklarımıza yemek yeme adabını, sofra düzenini ve yemek masasının önemini uygulamalı olarak anlatıyoruz. Ailecek keyifli bir yemek yiyoruz…17. – 19. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Anne ve Babaya Masa Hazırlarken Yardım Etme
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Sağlıklı Büyümek İçin Öneriler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Uygulamalı çocuk zarafet kursları ile sofra adabına hakim, davranışlarının farkında ve sosyal ortamlarda örnek gösterilecek bir çocuğunuz olacak…

Misafirliğe giderken ya da sosyal alanlara girerken çocuklarınızın davranışlarını kontrol etmek zorunda kalmayacaksınız! Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Hayata adapte olmuş, başkalarının haklarına saygılı ve hoşgörülü çocuklar için Çocuk Zarafet Eğitimleri fırsatı kaçmaz! Çocuklarınızdaki değişime inanamayacaksınız…

Çocuklarınız artık size ihtiyaç duymayacak! Öz bakım becerileri gelişmiş, şık giyinen ve sağlıklı büyüyen çocuklar… Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Çocukluk ve Ergenlikte İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede Ne Giyilir?
  • Okulda Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Vücut Yapısı ve Yaşa Göre Giyim
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Okul ve Sosyal Hayata Uygun Giyinmek
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Fark Edilen Bir Çocuk Olmak İçin Öneriler
 • Ev ve Oda Düzeni
 • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
 • Çalışma Alanı Düzeni
 • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
 • Motivasyonu ve Verimi Arttıracak Çalışma Alanı Düzeni
Çocuk zarafet eğitimleri, ailenize ve topluma, dış görünümüne özen gösteren, katılacağı ortama uygun giyinen, bakımlı çocuklar kazandırıyor!

Çocuklarımıza keyif alacakları bir hobi kazandırmalıyız! Çocuklar için zarafet kursu son haftasında zarafetlerinin tamamlayıcısı genel kültürlerini geliştirecek aktivitelere odaklanıyoruz. Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Hobiler ve Hobi Edinme
 • Hobi Kurslarına Gitmenin Yararları
 • Hangi Hobi Kursları Çocuk Gelişimine Yararlıdır?
 • Kurslarda ve Eğitim Ortamlarında Davranış
 • Kurslarda Oturma ve Kalkma Adabı - İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Kitap Okumanın Yararları
 • Kitap Okumanın Kişisel Zarafete Katkısı
 • Hangi Kitaplar Çocuğa Ne Katar?
 • Müzik Dinleme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Müzik Dinlemenin Yararları
 • Film ve Tiyatroya Gitme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Sanat Sevgisi Kazanmanın Çocuğa Yararları
 • İnternetin Faydalı Kullanımı
 • İnternette Gezinme Adabı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Hangi İnternet İçerikleri Yararlı – Hangileri Zararlıdır?
 • Zarafet Uygulamaları
6 ay süren Çocuk Zarafet Kursu sonunda çocuklarımız; kendilerini ifade ederken daha özgür olacak, hayata uyum sağlayacak, güçlü iletişimleriyle dikkat çekecek ve parmakla gösterilecekler!

Çocuk Zarafet Kursu Programı – 475’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 475’in üzerinde öğrenci mezun eden Sinema Akademi Çocuklar İçin Zarafet Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Çocuk Zarafet Kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı

Çocuklarınızın kendine değer katmasına destek olun, topluma uyumlu bir genç yetiştirin! Türkiye’nin en iyi çocuklar için zarafet kursu Sinema Akademi ile ilk adımı atın…

Çocuklar İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; çocuklarımızın özgüvenlerini artırmaları, kendilerini doğru ifade edebilmeleri, toplumsal yaşama uyum sağlamaları, bedenlerini etkin kullanabilmeleri, doğa ve hayvan sevgisi kazanmaları için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk zarafet eğitimleri; sosyal, fiziksel, ruhsal olarak gençlerin gelişimini desteklerken saygılı ve duyarlı bir birey olarak topluma katkıda bulunmalarına olanak tanımaktadır.

çocuklar için zarafet eğitimi

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak Çocuklar İçin Zarafet Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı çocuk zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Çocuk Zarafet Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuklar İçin Zarafet Kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zarafet ve imaj alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Çocuklar İçin Zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar İçin Zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Çocuklar için zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi çocuklar için zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuklar için zarafet kursu Florya, çocuklar için zarafet kursu Bahçelievler, çocuklar için zarafet kursu Ataköy, çocuklar için zarafet kursu Yeşilköy, çocuklar için zarafet kursu Zeytinburnu, çocuklar için zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuklar için zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuklar için zarafet kursu; toplumsal davranış ve görgü kurallarının öğrenilmesi, anne ve baba, öğretmen ve arkadaş iletişimini güçlendirmesi, sağlıklı bir benlik ve özgüven kazanılması açısından önemlidir. Zarafet eğitimi alan çocuklar; benliğinin farkında olur, sosyal ve psikolojik duyarlılık kazanır, sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini geliştirmiş olur, kendini doğru ifade edebilir, toplum kurallarını benimser, kendine daha çok güvenir, beden dilini doğru kullanır ve sorumluluk kazanır. Çocuklar için zarafet eğitimleri hem sosyal hem psikolojik katkılarıyla çocukları hayata hazırlar.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim
çocuklar için zarafet kursu fiyatları

Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk zarafet eğitimi sonrasında çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem kendilerini geliştirecekleri hem de yeteneklerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Zarafet Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk zarafet eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sinema Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi çocuklar için zarafet eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

475+

Mezun Öğrenci

Çocuk zarafet eğitimleri ile kendine değer katmış ve hayata pozitif bakan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

426

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.130 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40