Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Çocuklarınızın Hayal Gücüne Sınır Koymayın!

Özgüveni Gelişmiş, Kendini Özgürce İfade Eden Çocuklar Yetiştirin! Sinema Akademi 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Çocuğunuz içe kapanık mı? Ya da tam tersi yaşıtlarıyla oyun oynamayı çok mu seviyor? Hem enerjisini atabileceği hem de yaratıcılığını geliştireceği bir etkinlik mi arıyorsunuz? 4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile empati yeteneği gelişmiş, topluma uyumlu ve sosyal bireyler yetiştiriyoruz!

Kendini rahatça ifade edebileceği, işbirliğini ve takım çalışmasını öğreneceği, iletişim kurma becerilerini arttıracak ve estetik algısını geliştirecek bir ortamda çocuklarınızı hayata hazırlıyor; eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu ile kendine güvenen, sosyal bir grubun parçası olarak özgürleşen ve kendi kararlarını alabilen çocuklarınız hayata daha mutlu bakacak!

Araştırmalara göre yaratıcı drama eğitimleri çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyerek duygularını daha iyi ifade etmelerini, özgüven kazanmalarını, takım çalışmasına uyum göstermelerini sağlıyor.

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu

Tüm 4 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 32 Saat
Kontenjan
12 Kişi

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Hafta Sonu Cumartesi Günleri Saat 09.30 - 12.00 Arasında Yapılmaktadır. - Kurs başlangıç tarihleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel yaratıcı drama tekniklerini öğrenebilecekleri, topluluk önünde konuşma ve rol yapma becerisi kazanacakları, doğru konuşma ve ifade becerisi edinecekleri bir eğitim programına sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Sinema Akademi

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, empati kurma ve yaratıcılık becerilerini arttırmak için 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre yaratıcı drama eğitimleri alsın!

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, drama ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden çocuklar için yaratıcı drama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
4 - 6 yaş yaratıcı drama kurslari

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 8 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu

Yaratıcı Drama Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi

Duygularını Özgürce İfade Edecekler!

İnatçı ve kararlı tutumları, öfkeleri ve ağlama krizleri ile 4 – 6 yaşın karakteristik özelliklerini gösteren çocuklarımızın duygularını rahatça ifade edecekleri bir ortam hazırladık! Yaratıcı drama kursu...

4 – 6 yaş çocuklarımızın oyun ortamında kendilerini özgürce ifade edebilmelerini, duygusal yoğunlukları ile başa çıkmayı öğrenmelerini, sosyal yaşam kurallarının, doğru ve yanlış davranışların farkına varmalarını sağlıyoruz. Yaratıcı drama eğitimleri sayesinde duygu ve düşüncelerinin farkına varan çocuklarımız hissettiklerini daha iyi anlatıyorlar!

Yaşıtlarıyla oyun oynarken hayatı öğrenecekleri bir ortamda iletişim becerilerini geliştirecek, özgüveni yüksek bireyler olarak yetişecekler…

Takım Çalışmasını ve Sorumluluğu Öğrenecekler!

Kendini bir grubun parçası olarak hissedecek çocuklarımız sorumluluk almayı ve empati kurmayı öğrenecekler…

Yaratıcı dramanın oyunla birlikte aşıladığı toplumsal kuralların farkına varan ve grup olma bilinci kazanan çocuklar, liderlik ve işbirliği yeteneklerini kullanmayı öğrenecekler. Eğlenceli ve interaktif drama dersleriyle karar verme, eleştirel düşünme ve farklı düşüncelere saygı duyma becerileri de gelişecek.

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, yaratıcı dramanın özgür ruhu ile kendini ifade eden, okul ve sosyal yaşamında başarıyı yakalayan çocuklar yetiştiriyoruz! Yaratıcı drama kursu ile kendilerini keşfediyorlar...

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursları
4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri

Estetik Anlayış ve Yaratıcılık Kazanacaklar!

Yaratıcı drama eğitimi çocuklarımızın hayal güçlerini kullanarak özgün fikirler üretmesini ve çok boyutlu düşünmesini de destekliyor!

İnteraktif yaratıcı drama etkinlikleri çocukların sanatsal yeteneklerini geliştirirken onlara estetik anlayış kazandırıyor, yaratıcı güçlerini ortaya çıkarmaları için fırsat veriyor. Problem çözme becerileri gelişen çocuklar karşılarına çıkan sorunları yaşıtlarına göre daha hızlı çözüyor, ailelerine de daha anlayışlı ve empati kurarak yaklaşıyorlar.

Unutmayın, ağaç yaşken eğilir! Çocuklarınızın sanatsever, özgüvenli, sosyal ve sorumluluklarının bilincinde yetişmesini istiyorsanız yaratıcı drama kursu ile tanışmalarını sağlayın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun yaratıcı drama kursu programını belirleyelim ve 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre yaratıcı drama eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi veriyoruz.

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk yaratıcı drama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursları ile Duygularını İfade Edebilen, Özgüveni Yüksek, Sosyal ve Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu olan Sinema Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, yaratıcı drama atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel yaratıcı drama eğitimi planlayalım!

sinema akademi 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk yaratıcı drama eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı ve eğlenceli çocuk drama kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Hayata Özgür Bireyler Kazandırın!

Okul ve sosyal yaşamında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursları ile tanışın! Çocuklarınızın sorumluluk sahibi ve özgüvenli bireyler olmasına destek olun.

meb ruhsatlı 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu

MEB Ruhsatlı 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Sinema Akademi 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir yaratıcı drama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yaratıcı drama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 4 - 6 yaş yaratıcı drama kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 4 - 6 yaş yaratıcı drama dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek yaratıcı drama ödevleri, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

4 - 6 yaş yaratıcı drama etkinlikleri sergileyecekleri sahne uygulamaları, 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle drama ve oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Yaratıcı drama, en iyi sahnede öğrenilir! Minik öğrencilerimizin yaratıcı drama ile kendine güvenen, sosyal ve uyumlu bireyler olmalarını sağlıyoruz.

uygulamalı 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi
4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri

Uluslararası 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, yaratıcı drama eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için 4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının yaratıcı drama eğitimi programlarını değerlendirerek hazırladığımız eğitimlerle ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

4 - 6 yaş yaratıcı drama dersi
eğitim sonrası destek 4 - 6 yaş yaratıcı drama

Eğitim Sonrası Destek

4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınız yalnız, özgüvensiz ve asosyal mi olmaya başladılar?

Sosyalleşmelerini Sağlayın!

Yeni arkadaşlar edinsinler, duygularını özgürce ifade etmelerine olanak tanıyın…

Kendilerini ve Hayatı Tanısınlar!

Yaratıcı drama ile fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri verdik.

4 - 6 yaş yaratıcı drama dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yaratıcı dramanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

4 - 6 yaş yaratıcı drama dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli eğitimler hazırladık!

Yaratıcı drama eğitimlerinin yanında oyunculuk ve sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel tiyatro ve kamera önü oyunculuk eğitimleri ile müzik ve dans kursları, konservatuvar programları ve etkili iletişim eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, sinema ve sanat eğitimleri ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

oyunculuk ve sanat dersleri
sosyal etkinlikler 4- 6 yaş yaratıcı drama

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu olarak öğrencilerimizin ünlü yaratıcı drama duayenleri ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 4 -6 yaş yaratıcı drama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak yaratıcı drama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
ustalardan eleştiriler 4- 6 yaş yaratıcı drama kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi yaratıcı drama sanatçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin sahne çalışmalarını alanında ünlü yaratıcı drama sanatçıları ve 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle yaratıcı drama eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, yaratıcı drama sanatçıları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri yaratıcı drama eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

4- 6 yaş yaratıcı drama workshop

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınıza eğlenceli bir ortamda sanat sevgisi aşılayan, duygusal ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayan, Türkiye’nin en çok tercih edilen 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu ile tanışın! 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendini tanımasını sağlar,
 • Farkındalık kazandırır,
 • Kendi başına düşünmesini; olaylara ve olgulara eleştirel bakmasını sağlar,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerini geliştirir,
 • Sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendini ifade etmeyi sağlar,
 • Duyguların sağlıklı ifade edilmesine yardımcı olur,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Bedenini tanımayı sağlar,
 • Yeni davranışlar geliştirmeyi sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Grup içinde işbirliği yapabilme özelliğini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar.

Çocuklarımızı yaratıcı drama ile tanıştırıyor, yeni arkadaşları ile kaynaşmaları için onları özgür bırakıyoruz! 1. - 3. hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
Çocukların kişisel gelişimine katkı sağlayan, fiziksel kabiliyetlerini artıran, ifade becerilerini geliştiren yaratıcı drama ile hayata olumlu bakan, yaşıtları ve anne – babasıyla sağlıklı ilişkiler kuran çocuklar yetiştiriyoruz!

Çocuklarımızın iletişim becerilerini geliştiriyoruz! Oyun ve dans uygulamaları ile sağlıklı anlama ve ifade etme alışkanlığı kazanmasını sağlıyoruz. 4. – 6. Hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
 • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Sorumluluk Bilinci
 • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri
 • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
6.hafta 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu sonunda çocuklarımız sorumluluk alma becerisine sahip olarak grup çalışmalarında arkadaşlarıyla birlikte uyumlu çalışacak, güçlü iletişim kuracaklar.

Güven duygusuna odaklanacağımız 3 haftalık bir programımız var! Hem kendine hem de başkalarına güvenmenin ne demek olduğunu anlatıyoruz… 7. – 9.Hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Empati Kurma
 • Özgüven Geliştirici Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Oyunlar ve Performans
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Oyun ve Dansla Duygu İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu ile çocuklarınız hem kendilerini bir gruba ait hissetmenin güvenini yaşayacak hem de duygularını rahatça ifade edecekler.

Duyular üzerine yoğunlaşıyoruz! Bolca oyun oynuyor, rol yapıyor, jest ve mimiklerimizle kendimizi ifade ediyoruz! 10. – 13. Hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler
 • Bireysel Özellikler İle Duyu Çalışmaları Arasındaki İlişkiler
 • Duyu Organlarını Verimli Kullanma
 • Günlük Yaşamda Duyularını Etkin Kullanma
 • Yaratıcı Drama ve Oyun İlişkisine Yönelik Çalışmalar
 • Yaratıcı Drama İle İlgili Kavramlar
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Oyunun Özellikleri
 • Oyun Yolu İle Öğrenme
 • İşitme Duyusuna Yönelik Çalışmalar – Aktif Dinleme ve Kavrama
 • Görme Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Tatma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Dokunma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Oyun ve Yaratıcı Drama İle Uygulamalar
4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu ile çocuklarınızın hisleri ve farkındalıkları gelişecek, hangi duyguların ne anlama geldiğini öğrenecekler.

Topluluk önünde çekingen olan çocuklarımızın özgüvenlerini artıracak 3 haftalık bir eğitim programında sıra… 14. – 16. Hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Bedensel Enerjiyi Harekete Geçirerek Sözlü ve Sözsüz Yapılan İletişim
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Hareket- Ses- Nefes Çalışmaları
 • Ses ve Nefes Çalışmaları
 • Hareket Çalışmaları
 • Kendini İfade Etme Uygulamaları
 • Topluluk Önünde Dans, Hareket ve Konuşma Uygulamaları
 • Oyun ve Müzikle Hareket Becerileri
4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi çocuklarınızın hareket kabiliyetlerini artırırken topluluk önünde rahatça kendilerini ifade etmelerine de destek olacak.

Çocuklarımız kendilerini başkalarının yerine koyarak empati kurmayı öğrenecek, hayal güçlerinden de yararlanarak iletişim becerilerini geliştirecekler. 17. - 21.Hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Algı Eğitimi ve Empatik Gelişim Çalışmaları
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Sorunların Çözümünde Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Duyu ve Algı Eğitimi Konusundaki Kavramlar
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Yaratıcılığını Ortaya Koyma ve Geliştirmede Hayal Gücünün Kullanılması
 • Doğaçlamalarda Grup Etkinlikleri Arasındaki İlişkiler
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Drama Çalışmalarıyla Empati Uygulamaları
 • Drama Çalışmalarıyla Konuşma ve İfade Uygulamaları
4 – 6 yaş yaratıcı drama kursları sayesinde çocuklarınız yaratıcılıklarını ortaya koyarlarken daha özgür olacak ve kendi sınırlarının farkına vararak bilinçli hareket edecekler.

Beden dilini ve ritim duygusunu geliştiren yaratıcı drama etkinlikleriyle çocuklarımızın hayata ve topluma bakışına yön gösteriyoruz… 22. – 25.Hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutuna İlişkin Çalışmalar
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutunu Kavrama
 • Toplumsal Yaşamda Gözlem Gücünü Geliştirme
 • Beden Dili ve Ritme İlişkin Çalışmalar
 • Bedeni Tanıma
 • Bedenle Oluşturulan Ritmin Dramada Kullanımı
 • Resim Sanatını Yaratıcı Drama İle İlişkilendirme
 • Resim Sanatının Yaratıcı Dramada Kullanımı
 • Müziğin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Ritmin Yaratıcı Dramada Kullanılması
4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi ile çocuklarımız diğer sanat dallarının yaratıcı dramayla ilişkisini öğrenecek, hayal güçlerini geliştirecek, araştırma ve hayatı sorgulama becerisi kazanacaklar.

Sıra geldi öykü ve masala… Çocuklarımız yazılı metinlerle yaratıcı drama etkinlikleri yapıyor, hayal güçlerini geliştiriyorlar! 26. – 29.Hafta 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Yazınsal Türlerin (Öykü) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Öykü Arasındaki İlişkiler
 • Öyküden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Drama İle Şiir Arasındaki İlişkiler
 • Şiirden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Yazınsal Türlerin (Masal) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Masal Arasındaki İlişkiler
 • Masaldan Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Çalışmaları
 • Oyundan Yola Çıkarak Maske ve Kuklaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Yapımı
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
4 – 6 yaş yaratıcı drama kursları 29.hafta sonunda çocuklarımız öykülerden, maske ve kuklalardan hikayeler yaratarak kendilerini ifade edecek, hayal güçlerini bize gösterecekler…

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu ile çocuklarımız hayatı deneyimleyerek öğrendiler, duygu ve düşüncelerini özgürce ifade ettiler! 4 – 6 yaş drama kursu son 3 haftasında;
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
 • Yaratıcı ve Eğitici Drama Çalışmaları
 • Yapılandırılmış Doğaçlama Çalışmaları
 • Kısa Bir Oyun Sergileme
 • Genel Değerlendirme
 • Karşılaştığı Sorunların Çözümünde Yaratıcı Drama Deneyimleri
 • Yaratıcı Drama Etkinliklerini Sürdürmede Kararlılık (Hayata Hazırlık)
 • Aile İletişiminin Yaratıcı Dramadaki Önemi (Ailelere Bilgi Verilmesi)
 • Yetenekli Çocukların Farklı Eğitimlere ve Becerilere Yönlendirilmesi ile eğitimimizi sonlandırıyoruz.
Oyunla hayatı, sanatla bedeni, duyguyla ifadeyi birleştirdiğimiz yaratıcı drama eğitiminin sonunda her biri kendinin farkında, bedeninin sınırlarını bilen, araştıran ve sorgulayan bireyler yetiştirmiş oluyoruz… Anne ve babalar, çocuklarınızın içe kapanık, asosyal ve mutsuz olmalarına izin vermeyin; yaratıcı drama ile tanışın…

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sinema Akademi 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı

Çocuklarınızın yaratıcılıklarını ve estetik algılarını destekleyecek, empati kurma becerilerini artırarak yaşıtlarıyla daha kolay anlaşmalarını sağlayacak, sözlü ve sözsüz ifade becerilerini geliştirecek 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu ile tanışın!

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel yaratıcı drama tekniklerini öğrenebilecekleri, topluluk önünde konuşma ve rol yapma becerisi kazanacakları, doğru konuşma ve ifade becerisi edinecekleri bir eğitim programına sahiptir.

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu programı çocukların fiziksel ve duygusal varlıklarını fark etmeleri, özgüven kazanmaları, kendilerini ifade etmeleri, sosyalleşmeleri, sahne becerisi geliştirmeleri ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Yaratıcı drama eğitimi çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyerek kendilerini rahatça ifade etmelerini sağlıyor, sorumluluk duygusu kazandırıyor, özgüvenlerini geliştiriyor.

4 - 6 yaş yaratıcı drama dersi

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar için yaratıcı drama kurslarımızdan 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için kurum onaylı katılım sertifikası verirken 7 – 9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için MEB Onaylı Sertifika vermekteyiz.

Elbette. 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, yaratıcı drama atölyemizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre size en uygun kurs programı belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi çocuklar için yaratıcı drama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Florya, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Bahçelievler, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Ataköy, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Yeşilköy, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Zeytinburnu, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Avcılar olarak hizmet veren 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuklar için yaratıcı drama kursunun yararları fiziksel, psikolojik ve sosyal olarak ayrılmaktadır. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu; kendilerini sözlü ve sözsüz bir biçimde ifade etmelerini, kendi yaşıtlarıyla yeni arkadaşlıklar kurması ve paylaşımlarda bulunabilmesini, tüm duyularını aktif bir şekilde kullanabilmelerini sağlar. Ayrıca yaratıcı drama kursu sayesinde çocuklar özgüven kazanır, takım çalışmasının önemini kavrar ve bir gruba ait olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimler. Tüm bu bileşenlerle birlikte çocuk yaratıcı drama kursları, çocuğun okul başarısını artırır, sosyal ilişkilerini iyileştirir.

Çocuklarınızın yaratıcı drama ile sosyalleşmesini, yaşıtlarıyla paylaşımda bulunmasını, ruhsal ve fiziksel olarak olumlu gelişim göstermesini istiyorsanız elbette en iyi yaratıcı drama kursunu bulmanız gerekmektedir. En iyi yaratıcı drama kursu, eğitim içeriği güncel ve standartların üzerinde olan, çocuklarınızla özenle ilgilenen, eğitmenleri alanlarında deneyimli, fiziksel ve sosyal imkanları geniş kurslardır. En iyi yaratıcı drama kursu ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize uygun olarak belirlenmelidir. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursları hakkında bilgi almak ve çocuklarınız için en iyi yaratıcı drama kursu programlarını öğrenmek için eğitim danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim
4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine, sorumluluk ve topluluk bilinci kazanmalarına destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun sanat eğitimlerini öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Yaratıcı drama kursu merkezimizi, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sinema Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Yaratıcı drama ile hayatına mutluluk ve sanat katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.074

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 5 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40