Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Gençlerin Oyunculuk Tutkusuna Yön Veriyoruz!

Oyunculuğa İlgi Duyan, Kendini Sahnede Hayal Eden Gençlerimize Özel 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Sinema Akademi

Okul, kurs ve ödevler, kısacası sıkıcı bir hayat çocuklarınızın mutsuzluğuna mı sebep oluyor? Herhangi bir hobileri ya da keyif aldıkları bir aktivite yok mu? Sosyalleşeceği, eğlenceli bir ortamda kendini ifade edebilmesini mi istiyorsunuz?

14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile özgüven kazanacakları, duygularını sahneye dökebilecekleri, takım çalışmasının ve sorumluluk bilincinin önemini kavrayacakları, sahne becerisi geliştirerek yeteneklerini değerlendirecekleri keyifli bir program hazırladık!

Çocuklarınızın oyunculuk yeteneklerini görmezden gelmeyin! Hayata sanatın penceresinden bakan, pozitif ve duyarlı, yaratıcılığı ve estetik becerileri gelişmiş çocuklar yetiştirin…

14 – 17 yaş oyunculuk kursu ile tiyatro ve kamera önü oyunculuk tekniklerini öğrenen çocukların; konuşma ve dinleme, empati kurma ve anlama becerileri yaşıtlarına göre daha üstün olmaktadır.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu

Tüm 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Hafta Sonu Cumartesi Günleri Saat 16.30 - 18.30 Arasında Yapılmaktadır. - Kurs başlangıç tarihleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, drama ile yaratıcılık geliştirme, akıcı ve anlaşılır diksiyon kazanma, beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve tirad sergileme konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Sinema Akademi

Gençlerimizin sosyal gelişimlerine destek olacak, yeteneklerini keşfetmelerini ve oyunculuğa dair bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlayacak 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 14 – 17 yaş oyunculuk kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre oyunculuk eğitimleri alsın!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden gençler için oyunculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
14 yaş oyunculuk kursu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı 14 - 17 yaş oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 14 - 17 yaş oyunculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 14 - 17 yaş oyunculuk kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların oyunculuk eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 14 - 17 yaş oyunculuk dersi alarak suça ortak olmayın!

15 yaş oyunculuk kursu

Özgüven ve Sorumluluk Bilinci Kazanacaklar!

Çocuklarınızın kendini daha iyi tanımasını ve sevmesini, özgüven kazanmalarını ve bir topluluğun parçası olma heyecanını yaşamalarına destek olun!

14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile gençlerimiz çekingenliklerini aşacak, okul ve sosyal yaşamlarının bunaltıcı atmosferinden sıyrılarak keyif alacakları bir hobiyle uğraşacaklar. Grupla bir şeyler yaratmanın verdiği hazla sorumluluk alma bilinçleri gelişecek, liderlik özelliklerini keşfedecekler. Oyunculuğun hareketli dünyasında kendilerine de yer bulacaklar.

14 – 17 yaş gençler için oyunculuk kursu sayesinde benliğinin farkında, etik değerleri ve güven duygusu gelişmiş çocuklar yetiştiriyoruz…

Duygularını Özgürce İfade Edebilecekler!

Ergenlik döneminin ruhsal ve fiziksel sorunlarını eğlenceli bir ortamda unutacak, hissettiklerini rahatça ifade edecekler…

14 – 17 yaş oyunculuk kursu ile sahne sanatlarının özgür ve yaratıcı atmosferiyle tanışan gençler, benliklerinin ve duygularının farkına vararak hissettiklerini daha iyi anlatacak, sosyal ve psikolojik duyarlılık kazanacaklar. Düşüncelerini, fikirlerini ve duygularını aileleri ile tereddüt etmeden paylaşacaklar…

Yargılanmadıkları, ayıplanmadıkları, kısacası “kendileri” oldukları bir sanat okulunda, oyunculuğun masalsı dünyasına adım atacak, fikirlerini diledikleri gibi ifade edebilecekler!

16 yaş oyunculuk kursu
17 yaş oyunculuk kursu

Yeteneklerini Geliştirecek ve Sahne Deneyimi Edinecekler!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu, genç yeteneklerimizi sahneye kazandırıyor, oyunculuk hayali olan çocuklarınızın yollarına ışık tutuyor…

Gençler için oyunculuk eğitimleri; sahnede olmanın keyfini yaşamalarını sağlarken içlerindeki oyuncuyu keşfetmelerine ve becerilerini yönlendirmelerine destek oluyor. Oyunculuk atölyesi öğrencilerimiz, yaratıcılık ve estetik beceri kazanarak kendini ve hayata eleştirel bakmayı öğrenecekler.

Gençlerimiz karakterlere hayat vermeyi ve sahnede olmayı çok seviyorlar! Gelin, siz de çocuklarınıza eğlenceli bir oyunculuk kursu armağan ederek hayallerine destek olun…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın sosyal bir ortamda yaşıtlarıyla keyifli vakit geçirmesini ve oyunculuk becerilerini geliştirmesini istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre oyunculuk eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 14 – 17 yaş oyunculuk kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi veriyoruz.

genç oyunculuk kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç oyunculuk dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

14 – 17 yaş oyunculuk kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Samimi ve Keyifli Bir Atmosfer, Hem Sosyal Hem Eğitici Bir 14 – 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi Çocuklarınızı Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 14 – 17 yaş oyunculuk kursu Sinema Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, oyunculuk atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel oyunculuk eğitimi planlayalım!

sinema akademi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
15 yaş oyunculuk kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç oyunculuk eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
14 yaş oyunculuk kursu

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı ve eğlenceli genç oyunculuk kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Sahnenin Genç Yeteneklerini Keşfedin!

Çocuğunuz ayna karşısında rol yapmayı ve taklit yeteneklerini göstermeyi çok mu seviyor? Onu ilgi ve merakıyla ilgili bir kursa mı göndermek istiyorsunuz? Sinema Akademi 14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile genç yeteneklerimizin kariyerlerini birlikte inşa ediyoruz!

meb ruhsatlı 14 - 17 yaş oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir oyunculuk kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir oyunculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

14 - 17 yaş oyunculuk kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 14 - 17 yaş oyunculuk kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 14 - 17 yaş oyunculuk dersi anlatımları, gençlerimizin derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Oyunculuk yeteneklerini sergileyecekleri sahne uygulamaları, 14 – 17 yaş oyunculuk kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve kariyer fırsatlarıyla oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Oyunculuk, en iyi sahnede öğrenilir! Genç yeteneklerimizin oyunculuk eğitimi ile kendini sanatla ifade edebilen, sahnede harikalar yaratan sanatçılar arasına girmesini sağlıyoruz.

uygulamalı genç oyunculuk eğitimi
genç oyunculuk eğitimleri

Uluslararası 14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 650’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu içeriklerimizin yeterliliğine, oyunculuk eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk eğitimi programlarını değerlendirerek hazırladığımız eğitimlerle ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

eğitim danışmanlığı 14 - 17 yaş oyunculuk kursu
eğitim sonrası destek 4 - 17 yaş oyunculuk kursu

Eğitim Sonrası Destek

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece 14 - 17 yaş oyunculuk kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere gençlere özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrasında da gençlerimize değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Yorumları

Genç Yetenekleri Keşfedin!

Çocuklarınız oyunculuğu merak ediyor ve eğitim almak istediklerini mi söylüyorlar?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak oyunculuk kursları ile tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sahnelerin yeni yeteneklerine kulak verin, Türkiye’nin başarılı ve genç oyuncularından olsunlar!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu mezunları

650 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri verdik.

14 - 17 yaş oyunculuk dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 14 - 17 yaş oyunculuk kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculukla birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için gençlere özel tiyatro ve kamera önü oyunculuk eğitimleri ile müzik ve dans kursları, konservatuvar programları ve etkili iletişim eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, sinema ve sanat eğitimleri ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

oyunculuk ve sanat dersleri
sosyal etkinlikler 14 - 17 yaş oyunculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

14 - 17 yaş oyunculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu olarak öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 14 – 17 yaş oyunculuk kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! 14 - 17 yaş oyunculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
ustalarda eleştiriler 14 - 17 yaş oyunculuk kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, gençlerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimimize şekil verirken gençlerimizin de bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 14 – 17 yaş oyunculuk kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan oyunculuk tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri oyunculuk eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

oyunculuk workshop

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Oyunculuğa merak salmış ve sahne deneyimi yaşamak isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız Türkiye’nin en iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile tanışın! 14 - 17 yaş oyunculuk kurs programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Benlik bilinci ve farkındalık oluşturur,
 • Yaratıcı ve eleştirel düşünmesini sağlar,
 • Kendi fikirlerini ve bakış açısını geliştirmesine destek olur,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerini geliştirir,
 • Sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendisini daha doğru ve sağlıklı ifade etmesini sağlar,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Grup içinde işbirliği yapabilme özelliğini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar,
 • Oyunculuk ve rol yapma becerilerini geliştirir,
 • Sahne sanatlarını öğrenmesine ve gelecek hedeflerini şekillendirmesine yardımcı olur,
 • Okul ve aile ilişkilerini olumlu yönde geliştirir.

İlk olarak sınıf arkadaşlarımızla tanışıyor, doğaçlama hareket çalışmalarıyla oyunculuk dersleri için hazırlık yapıyoruz… 1. hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
Genç oyunculuk kursları ile çocuklarımız ilk olarak kendilerini ifade etmeyi ve benliklerinin farkına varmayı öğreniyorlar. 14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimi keyifli ve eğlenceli bir ortamda başlıyor.

Grupla uyum becerilerimizi geliştirerek ilerleyen derslerde birlikte rol oynayacağımız sınıf arkadaşlarımıza güven duymayı öğreniyoruz! 2.Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler – 5 Duyu Organını Harekete Geçirme
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Hayal Gücünü Geliştirme Çalışmaları
14 – 17 yaş çocuklar için oyunculuk eğitimi ile gençlerimizin iletişim ve kendini ifade becerilerini geliştiriyor, grup uyumunun önemini aktarıyoruz.

Tiyatro oyunculuğu derslerimiz diksiyon eğitimi ile başlıyor! Sesimizi ve nefesimizi geliştirerek sahneye hazırlanıyoruz! 3. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro İçin Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Nefes Geliştirme Teknikleri
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimi akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşmak için gereken tüm bilgi ve beceriyi gençlerimize kazandıracak…

Kelimelerin doğru telaffuzlarını öğreterek gençlerimizin senaryoyu ve rollerini daha iyi anlamalarına olanak tanıyoruz. 4. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma Çalışmaları
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
 • Uzun Cümlelerle Konuşma Çalışmaları
 • Şiir ve Hikayelerle Konuşma Çalışmaları
 • Doğal Konuşma
Oyuncunun en önemli enstrümanı olan sesini doğru kullanarak akıcı ve anlaşılır konuşmasını sağlayacak teknikleri öğrencilerimize keyifli derslerle öğretiyoruz.

Gençler için oyunculuk kursu, sadece doğru konuşmayı değil duyguları sözlerle doğru ifade etmeyi de öğretiyor. Bu hafta tonlama ve vurgu çalışacağız! 5. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Süre
 • Tonlama
 • Ezgi
 • Vurgu
 • Ulama
 • Kavşak
 • Durak
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların Kelimelerle İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
7 – 14 yaş oyunculuk kursları, gençlerimizin akıcı ve anlaşılır bir Türkçe konuşmasını sağlayacak. Hem sosyal hem okul hayatlarına katkıda bulunacak…

Beden dili derslerimize başlıyoruz! Gençlerimize sahnede nerede durmaları gerektiğini, bedenlerini rolün doğasına göre nasıl kullanacaklarını anlatıyoruz. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
 • Kısa Öykü Canlandırma Çalışmaları
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması
14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi 7.haftasıyla birlikte gençlerimiz beden farkındalığı kazanarak karakterlerini beden dili ile anlatmanın yollarını öğrenmiş olacaklar.

Rol irdelemeyi ve senaryo okumayı öğrenerek yavaş yavaş sahneye adım atıyoruz… 9. – 10. hafta Genç Oyunculuk Kursu Programı:
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Diyalog Çalışmaları
 • Kısa Oyun Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
İster doğaçlama ister senaryoya uygun, canlandıracağınız rolü en iyi şekilde sergilemek için karakteri içselleştirmeniz şart! Bu hafta sizlere rolünüze nasıl gireceğinizi anlatıyoruz.

Seyirci karşısında heyecanınızı kontrol etmeyi bu derste öğreneceksiniz! Rol çalışmalarıyla izleyicilerin önünde sakin kalma becerilerinizi geliştireceksiniz. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Okunan Metinlerin Karakterlerine Uygun Tonlama Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Oyunculuk Yeteneğini Canlandırma
 • Gözlem Alıştırmaları, Dikkati Toplama Alıştırmaları, Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Doğaçlamalar
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
Gençler için oyunculuk eğitimi ile yeni yeteneklerin önünü açarken onlara sosyal ve okul yaşamlarında katkı sağlayacak iletişim ve özgüven becerileri de kazandırmış oluyoruz.

Sadece sahne önünde değil sahne arkasında da yer alarak ekipçe bir oyunu sahnelemeyi öğreniyoruz. 14 – 17 Yaş Genç oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Toplu Yaratım Sürecinin İşleyişi
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
 • Pandomim
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Sahne Çalışmaları
 • Değerlendirme
Genç oyunculuk kursları temel tiyatro oyunculuğunun tüm teknik ve pratik bilgilerine hakim olmalarını sağlarken yeteneklerini nasıl değerlendireceklerini de fark ettirmiş olacak!

Sırada kamera önü oyunculuk var! Genç oyunculuk kursları sayesinde kamera karşısında rol yapmayı da öğreniyoruz… 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • TV, Sinema Gibi Görsel Medya ile Tiyatro Arasındaki İlişkiler
 • Kamera Önü Oyunculuk Nedir?
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
 • Senaryo Nasıl Yazılır?
 • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Oyuncu Nasıl Seçilir?
 • Dizi ve Filmlerde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • Çeşitli Film ve Dizi Sahnelerinin İzlenmesi
 • Kamera Karşısında Durma ve Oynama Alıştırmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimi filmlerin ve dizilerin perde arkasını, reji ekibinin görevlerini, kamera açılarını ve oyuncunun kamera karşısı hareketlerini tüm detaylarıyla öğrenmeyi sağlıyor.

Kamera karşısı rol yapma tekniklerini, konsantrasyon becerisi kazanmayı ve kamera yokmuş gibi rol yapmayı öğreneceksiniz! 22. – 24. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet, Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama, Vurgu Kullanımı
 • Kamera Karşısında Heyecanı Yenmenin Yolları
 • Seyredilme Bilinciyle Baş Etme
 • Mekân Algısı
 • Farklı Mekânlarda Mekân Algısı Doğaçlamaları
 • Durma ve Hareket Etme
 • Nefesi Kontrol Etme Teknikleri
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Kamera Önü Alıştırmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk kursu ile genç yeteneklerimize kamera önünde rol yapma deneyimi ve becerisi kazandırıyoruz. Geleceğin yetenekli sahne sanatçılarını yavaş yavaş yetiştiriyoruz…

Kamera karşısı duygu alıştırmaları ve senaryo deşifresiyle rolümüze adapte olmayı öğreniyoruz. 25. – 26.Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Role Giriş Alıştırmaları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Duygu Dünyasına Giriş
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu programı ile bir rolü tüm detaylarıyla sahnelemeyi öğrenen öğrencilerimiz, kendilerini oyuncu gibi hissedecek, yeteneklerinin farkına varacaklar!

Sınıf arkadaşlarımızla diyaloglar canlandırıyor, bir sahneyi baştan sonra nasıl oynayacağımızı görüyoruz. 27 – 29. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Rol Arkadaşını Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Rol Arkadaşı İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimleri çocuklarınızın yaşıtlarıyla birlikte ortak paylaşımda bulunmasını sağlarken aynı zamanda duygularını ifade etme becerilerini de geliştirecek.

Bolca uygulama ve kamera karşısı alıştırma yapma zamanı! Eğitmenlerinizin yönlendirmeleriyle setinizi hazırlıyor, kameranızı kuruyor ve rolünüzü canlandırıyorsunuz. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
 • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
 • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
 • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Rol Seçimi ve Kasting Görüşmesi Provası
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimi
 • Set Hazırlıkları
 • Işık ve Temel Set Bilgisi
 • Makyaj ve Kostüm Hazırlıkları
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Önü Çekim Uygulamaları
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
8 aylık 14 – 17 yaş oyunculuk eğitiminin sonuna geldik. Öğrencilerimizin oyunculuk hayallerine destek olurken sosyal ve psikolojik gelişimlerine de katkıda bulunduk. Sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri en büyük amacımız…

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı – 650’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 650’nin üzerinde öğrenci mezun eden Sinema Akademi 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 14 - 17 yaş oyunculuk kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı

Gençlerimizin hayallerine giden yolu birlikte inşa ediyoruz! Oyuncu olmayı düşünen ya da sadece hobi edinmek isteyen çocuklarımıza özel 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi ile tanışın!

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcılık ve empati geliştirme, akıcı ve anlaşılır diksiyon kazanma, beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve kamera önü oyunculuk konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; oyunculuğa ilgi duyan ve temel oyunculuk becerisi edinmek isteyen 14 – 17 yaş çocuklar ile çocuklarının sosyalleşmesini ve keyifli vakit geçirmesini, özgüven kazanmasını, topluluk bilinci edinmesini, kendini daha iyi ifade etmesini, sahne becerisi kazanmasını isteyen aileler için özel olarak hazırlanmıştır.

Genç oyunculuk eğitimleri; gençlerimizin yeteneklerini keşfetmeyi sağlarken pozitif ve sağlıklı bir ruh hali kazanmalarına, aile ve arkadaş ilişkilerini iyileştirmelerine, sanatsever bireyler olarak yetişmelerine destek olmaktadır.

genç oyunculuk eğitimi

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, ilgi ve meraklarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Florya, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Bahçelievler, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Ataköy, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Yeşilköy, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Zeytinburnu, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimiz; hobi ya da mesleki amaçlı oyunculuk eğitimlerine devam etmek isterlerse Kamera Önü Oyunculuk Kursu, Tiyatro Eğitimi, Müzikal Oyunculuk Kursu, Özel İleri Oyunculuk Eğitimi gibi farklı oyunculuk eğitimlerimizden yararlanarak ileri oyunculuk tekniklerini öğrenebilir, daha çok sahne deneyimi kazanarak oyunculuk becerilerini geliştirebilirler. Ayrıca oyuncu olmak isteyen genç yetenekler; Diksiyon, Beden Dili, Zarafet, Seslendirme – Dublaj, Dans ve Etkili İletişim gibi destekleyici eğitimler alarak kendilerine değer katabilir ve sektörde becerileriyle fark edilen bir isim olabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim
14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatları

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine ve keyifli vakit geçirmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Genç oyunculuk kursu merkezimizi, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sinema Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi 14 – 17 yaş oyunculuk kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

14 - 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

650+

Mezun Öğrenci

14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile hayatına eğlence ve sanat katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

355

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.775 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40